Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Clerks III plakat Clerks III (2014) Komedia
Clerks III

film Co robimy w ukryciu plakat Co robimy w ukryciu (2014) Komedia
What We Do in the Shadows

Film jest wybuchową mieszanką horroru i czarnej komedii zrealizowaną w modnej konwencji mockumentu. Viago (379 l.), Deacon (183l.), Vladislav (862 (...)

film Cold in July plakat Cold in July (2014) Dramat, Thriller
Cold in July

Głównym bohaterem opowieści jest Richard Dane (Hall). Gdy do jego domu włamuje się Freddy Russel, bez wahania staje w obronie rodziny. Strzałem (...)

film Comet plakat Comet (2014) Dramat, Komedia
Comet

Romantyczna produkcja science fiction ukazuje 6-letni związek pary w równoległych światach.

film Constantine plakat Constantine (2014) Fantasy, Horror, Serial
Constantine

Cykl opartym jest na komiksie "Hellblazer" wydawnictwa DC. Jego głównym bohaterem jest John Constantine (w tej roli Matt Ryan), tajemniczy i aroganc (...)

film Construction plakat Construction (2014) Komedia romantyczna
Construction

film Cooties plakat Cooties (2014) Komedia
Cooties

Fabuła filmu koncentruje się na tajemniczym wirusie, który opanowuje pewną odizolowaną szkołę podstawową i zmienia jej uczniów w bestie. Tylk (...)

film Coś musi się stać plakat Coś musi się stać (2014) Dramat
Nånting måste gå sönder

Historia trudnej miłości między androgynicznym Sebastianem i zbuntowanym Andreasem. Poznają się przypadkiem w męskiej toalecie, kiedy jeden bron (...)

film Coś za mną chodzi plakat Coś za mną chodzi (2014) Horror
It Follows

Bohaterką horroru jest 19-letnia Jay (Maika Monroe), która po tym, jak uprawiała seks zaczyna mieć dziwne wizje i przeczucie, że coś za nią cho (...)

film Crossbones plakat Crossbones (2014) Dramat, Przygodowy, Serial
Crossbones

Akcja serialu rozgrywa się w 1715 roku na wyspie New Providence w archipelagu Bahamów. Głównym bohaterem jest angielski pirat Edward Teach, znany (...)

film Crossface plakat Crossface (2014) Biograficzny, Dramat, Thriller
Crossface

Oparty na faktach obraz przedstawia historię zapaśnika Chrisa Benoita, zawodnika WWE, który w 2007 roku zabił własną żonę i syna, a potem się (...)

film Cuban Fury plakat Cuban Fury (2014) Komedia
Cuban Fury

Bruce Garrett (Nick Frost) przed laty uchodził za cudowne dziecko salsy. Teraz mężczyzna stara się powrócić do dawnej formy. Wszystko to po to, (...)

film Cuda plakat Cuda (2014) Dramat
Le meraviglie

film Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki plakat Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki (2014) Animowany, Familijny, Fantasy, Muzyczny
Legends of Oz: Dorothy's Return

Chociaż od powrotu Dorotki z Oz minęła zaledwie chwila, na dziewczynkę czeka już kolejna przygoda. Wezwana przez przyjaciół: Stracha na wróble (...)

film Czarny węgiel, kruchy lód plakat Czarny węgiel, kruchy lód (2014) Thriller
Bai ri yan huo

W kilkunastu fabrykach rozproszonych po całej prowincji w transporcie węgla odnalezione zostają fragmenty ludzkiego ciała. Policja podejrzewa prac (...)

film Czarownica plakat Czarownica (2014) Akcja, Dramat, Familijny, Fantasy, Mystery
Maleficent

Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swoje (...)

film Czasy ostateczne: Pozostawieni plakat Czasy ostateczne: Pozostawieni (2014) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Left Behind

Akcja filmu rozgrywa się w dniu, gdy niespodziewanie znikają miliony ludzi. Rayford Steele (Nicolas Cage) pilotuje samolot, kiedy dochodzi do traged (...)

film Cztery minuty plakat Cztery minuty (2014) Dramat
One Square Mile, 4 minute mile

Drew Jacobs (Kelly Blatz) jest uczniem szkoły średniej, który zmaga się z wieloma problemami. Chłopak nie potrafi porozumieć się z rodziną – (...)

film Czworo do pary plakat Czworo do pary (2014) Dramat, Komedia romantyczna
The One I Love

Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elizabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym (...)

film Daleko od domu plakat Daleko od domu (2014) Dramat
Far From Home

Nicholas Bell (Barry Watson) przed laty opuścił rodzinne strony w wyniku kłótni z wujkiem, który go wychowywał. Po zerwaniu z nim wszelkich kont (...)

« Poprzednia 3   |   4   |   5   |   strona 6   |   7   |   8   |   9    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.