Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Better Living through Chemistry plakat Better Living through Chemistry (2014) Dramat, Komedia
Better Living through Chemistry

Historia aptekarza z małego miasteczka zmęczonego małżeństwem pozbawionym miłości i swoim przewidywalnym życiem. Bohater nawiązuje romans ze (...)

film Bez granic plakat Bez granic (2014) Dramat
Bedone marz

film Bez litości plakat Bez litości (2014) Akcja, Kryminał, Thriller
The Equalizer, Sprawiedliwy

Bohater to były agent CIA Robert McCall (w tej roli Edward Woodward), który odchodzi z pracy, by móc naprawić swoje dawne, niezbyt szlachetne uczy (...)

film Bezlitosny plakat Bezlitosny (2014) Akcja, Thriller
Skin Trade

Bohaterem jest detektyw z New Jersey, Nick Cassidy (Dolph Lundgren), który wyrusza do Bangkoku, gdzie nawiązuje współpracę z tajskim policjantem (...)

film Biały Bóg plakat Biały Bóg (2014) Dramat
White God, Fehér isten

Na Węgrzech wprowadzono właśnie prawo, które nakłada poważne ograniczenia na wszystkich właścicieli psów-mieszańców. Ludzie zaczynają wrog (...)

film Bibliotekarze plakat Bibliotekarze (2014) Serial
The Librarians

Bohaterem jest Flynn Carsen (Noah Wyle), członek pradawnej organizacji mieszczącej się pod Metropolitan Public Library. Bibliotekarz wraz kolegami (...)

film Biegnij, chłopcze, biegnij plakat Biegnij, chłopcze, biegnij (2014) Dramat
Lauf, Junge, lauf, Run Boy Run

Poruszające losy ośmioletniego uciekiniera z warszawskiego getta, który stracił całą rodzinę i zdany jest na pomoc ze strony obcych. Trafia do (...)

film Big Driver plakat Big Driver (2014) Dramat
Big Driver

Główną bohaterką jest Tess Thorne (Maria Bello), sławna autorka thrillerów, która pewnego dnia po jednym z wieczorów autorskich samotnie wraca (...)

film Bind plakat Bind (2014) Horror
Bind

Film opowiada losy rodziny, która przenosi się do opuszczonego sierocińca. Wkrótce potem okazuje się, że budynek skrywa swoją mroczną histori (...)

film Birdman plakat Birdman (2014) Komedia
Birdman

Historia aktora (Michael Keaton), który niegdyś wcielał się w popularnego superbohatera, Birdmana, a teraz zostało mu jedynie przerośnięte ego (...)

film Bitten plakat Bitten (2014) Dramat, Fantasy, Horror, Serial
Bitten

film Björk: Biophilia Live plakat Björk: Biophilia Live (2014) Obyczajowy
Björk: Biophilia Live

film Black or White plakat Black or White (2014) Dramat
Black and White

film Black Sails plakat Black Sails (2014) Dramat, Przygodowy, Serial
Black Sails

film Black Sea plakat Black Sea (2014) Przygodowy, Thriller
Black Sea

Film opowiada o kapitanie-zawadiace (Law), który postanawia odnaleźć zatopiony skarb nazistów. Chciwość i desperacja jego załogi rodzą w końc (...)

film Bóg nie umarł plakat Bóg nie umarł (2014) Dramat
God's Not Dead, God Not Dead

Josh rozpoczyna studia na jednej z amerykańskich uczelni. W pierwszym semestrze trafia na zajęcia z filozofii prowadzone przez fanatycznego ateistę (...)

film Bogowie plakat Bogowie (2014) Biograficzny, Dramat
Bogowie

"Bogowie" to dużo więcej, niż historia lekarza - to pełnowymiarowa opowieść o człowieku, którego determinacja i poświęcenie doprowadziły do (...)

film BoJack Horseman plakat BoJack Horseman (2014) Animowany, Familijny
BoJack Horseman

Bohaterem filmu jest człowiek-koń, który w latach 90. był gwiazdą telewizyjnego sitcomu "Horsing Around", ale od momentu anulowania tytułu jego (...)

film Bolesna przeszłość plakat Bolesna przeszłość (2014) Dramat
Nowhere Safe

Ashley (Danielle Chuchran) jest zwyczajną nastolatką, która nieoczekiwanie pada ofiarą cyberprzemocy ze strony rówieśników. Matka dziewczyny (N (...)

film Boyhood plakat Boyhood (2014) Dramat
Boyhood

Głównym bohaterem opowieści jest Mason (Ellar Coltrane). Na ekranie obserwujemy jego życie od 6. do 18. roku życia. W jego rodziców wcielają si (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   3   |   strona 4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.