Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Twarz anioła plakat Twarz anioła (2014) Dramat
The Face of an Angel

Adaptacja opartej na faktach powieści "Angel Face: Sex, Murder and the Inside Story of Amanda Knox" autorstwa Barbie Latza Nadeau. Książka przedsta (...)

film Two Night Stand plakat Two Night Stand (2014) Dramat
Two Night Stand

Obraz przedstawia historię dwojga nieznajomych (Analeigh Tipton i Miles Teller), którzy lądują razem w łóżku. Przygoda na jedną noc rozczarowu (...)

film Udając gliniarzy plakat Udając gliniarzy (2014) Akcja, Komedia
Let's Be Cops

W głównych rolach w filmie występują Jake Johnson i Damon Wayans Jr. Wcielają się oni w dwóch kumpli, którzy przechadzają się po ulicach w w (...)

film Udar słoneczny plakat Udar słoneczny (2014) Dramat
Solnechnyy udar

Na motywach dziennika "Przeklęte dni" i opowiadania "Udar słoneczny" Iwana Bunina. Feeryczna opowieść o gwałtownej i niespodziewanej miłości. Z (...)

film Ugryź mnie! plakat Ugryź mnie! (2014) Dramat
Neposlusni

film Unbreakable Kimmy Schmidt plakat Unbreakable Kimmy Schmidt (2014) Serial
Unbreakable Kimmy Schmidt

film Untitled Lance Armstrong plakat Untitled Lance Armstrong (2014) Biograficzny
Untitled Lance Armstrong

film Untitled Pelé plakat Untitled Pelé (2014) Biograficzny, Dramat, Sportowy
Untitled Pelé

film Untitled: Deep Tiki plakat Untitled: Deep Tiki (2014) Przygodowy, Komedia romantyczna
Deep Tiki

film Uśpieni plakat Uśpieni (2014) Horror, Thriller
The Quiet Ones

Bohaterem filmu jest charyzmatyczny profesor Joseph Coupland, który werbuje studentów do specjalnej, eksperymentalnej grupy. Celem pracy zespołu ma (...)

film Uwolnić Mikołaja! plakat Uwolnić Mikołaja! (2014) Komedia
Get Santa

Testując nowe sanie, Święty Mikołaj powoduje wypadek i rozbija swój pojazd w centrum Londynu. Po wielkiej kraksie, zakończonej przymusowym lądo (...)

film Veronica Mars plakat Veronica Mars (2014) Dramat, Komedia, Mystery
Veronica Mars

Veronica Mars (Kristen Bell) jest absolwentką prawa, która niespełna dziesięć lat temu opuściła rodzinne strony i miasto Neptune. Kobieta miesz (...)

film Violet plakat Violet (2014) Dramat
Violet

Piętnastoletni Jessie jest świadkiem zabójstwa. Na jego oczach od pchnięcia nożem ginie jego najlepszy przyjaciel Jonas. Chłopak jest jedynym ś (...)

film Viviane chce się rozwieść plakat Viviane chce się rozwieść (2014) Dramat
Le procès de Viviane Amsalem

"Viviane chce się rozwieść" to przejmująca opowieść, będąca głosem w sprawie praw kobiet w Izraelu do samostanowienia i niezależności. Boha (...)

film W dobrej wierze plakat W dobrej wierze (2014) Dramat
The Good Lie

Film przedstawia inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię młodego uchodźcy z Sudanu (Arnold Oceng), który wraz z innymi rodakami otrzymuje s (...)

film W jego oczach plakat W jego oczach (2014) Melodramat
Hoje eu quero voltar sozinho

Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagraniczn (...)

film W Kopenhadze plakat W Kopenhadze (2014) Melodramat, Przygodowy
Copenhagen

William (Gethin Anthony) jest beztroskim dwudziestokilkulatkiem, który wyjeżdża z rodzinnej Kanady i rozpoczyna podróż po Europie. Jej punktem ku (...)

film W kręgu plakat W kręgu (2014) Melodramat
Der Kreis, The circle

Zurych, połowa lat 50. Nieśmiały młody nauczyciel Ernst Ostertag przyłącza się do stowarzyszenia wydającego magazyn "W kręgu". Tam poznaje ar (...)

film W samym sercu morza plakat W samym sercu morza (2014) Dramat
In the Heart of the Sea

Film opowiada prawdziwą historię katastrofy statku wielorybniczego Essex, który w 1819 roku został staranowany przez wielkiego kaszalota. Ocalała (...)

film W sprawie Susan Sontag plakat W sprawie Susan Sontag (2014) Biograficzny, Dokumentalny
Regarding Susan Sontag

Zmarła w 2004 roku amerykańska pisarka i eseistka Susan Sontag była jedną z najwybitniejszych i najbardziej wpływowych postaci naszych czasów. J (...)

« Poprzednia 29   |   30   |   31   |   strona 32   |   33   |   34   |   35    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.