Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film The Scribbler plakat The Scribbler (2014) Thriller
The Scribbler

Młoda kobieta cierpi na chorobę psychiczną. Suki (Katie Cassidy) decyduje się wziąć udział w eksperymencie, który wyeliminuje zbędne osobowo (...)

film The Sleepwalker plakat The Sleepwalker (2014) Dramat
The Sleepwalker

Film opowiada o młodej parze, która odnawia opuszczoną rodzinną posiadłość. Kiedy w domu niespodziewanie zjawia się inna para, Christine i Ira (...)

film The Town That Dreaded Sundown plakat The Town That Dreaded Sundown (2014) Horror
The Town That Dreaded Sundown

Obraz jest nową wersją klasycznego horroru z 1976 roku, luźno opartego na prawdziwych wydarzeniach. Oryginalne dzieło przedstawiało historię mie (...)

film The Trip to Italy plakat The Trip to Italy (2014) Komedia
The Trip to Italy

Kontynuacja nakręconego w 2010 roku filmu, a następnie także serialu, w którym to Steve Coogan wcielił się w krytyka kulinarnego poszukującego (...)

film They Came Together plakat They Came Together (2014) Komedia
They Came Together

Paul Rudd wcieli się w postać Joela, szefa korporacji. Jego poczynania zagrażają przyszłości małego sklepiku należącego do Molly (Amy Poehler (...)

film Think Like a Man Too plakat Think Like a Man Too (2014) Komedia
Think Like a Man Too

film Timbuktu plakat Timbuktu (2014) Dramat
Timbuktu

Akcja filmu dzieje się w tytułowym mieście w Mali, nad rzeką Niger, w którym władze przejęli dżihadyści, narzucając mieszkańcom swój reżi (...)

film To nie mój dzień plakat To nie mój dzień (2014) Komedia
Not my day, Nicht mein Tag

Till (Axel Stein) ma trzydzieści kilka lat i pracuje w banku. Mężczyzna wiedzie spokojne, uregulowane życie u boku swojej żony Miriam (Anna Maria (...)

film To właśnie seks plakat To właśnie seks (2014) Komedia
The Little Death

film Tommy plakat Tommy (2014) Thriller
Tommy

Tydzień przed świętami Bożego Narodzenia, na lotnisku Arlanda ląduje samolot, z którego wysiada bohaterka filmu, Estelle (Moa Gammel). Rok wcze (...)

film Totart czyli odzyskiwanie rozumu plakat Totart czyli odzyskiwanie rozumu (2014) Biograficzny, Dokumentalny
Totart

Rozwichrzona, porywająca opowieść o gdańskiej formacji artystycznej TOTART, która swoimi obrazoburczo-prześmiewczymi ujawnieniami rozsadzała po (...)

film Tracers plakat Tracers (2014) Akcja
Tracers

Nowojorski kurier spłaca dług wobec organizacji przestępczej. Kiedy jego rower zderza się z Nikki, seksowną nieznajomą, chłopak poznaje świat (...)

film Transcendencja plakat Transcendencja (2014) Akcja, Dramat, Sci-Fi
Transcendence

Głównym bohaterem filmu jest doktor Will Caster (Depp), który wraz z grupą naukowców stara się zbudować superkomputer, poszerzający granice lu (...)

film Transformers: Wiek zagłady plakat Transformers: Wiek zagłady (2014) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Transformers 4, Transformers: Age of Extinction

Akcja kolejnej odsłony przebojowego cyklu rozegra się cztery lata po ataku na Chicago, który przedstawiono w trzeciej odsłonie. Tym razem fabuła (...)

film Transparent plakat Transparent (2014) Komedia, Serial
Transparent

film Troje na gigancie plakat Troje na gigancie (2014) Dramat, Komedia
The Road Within

film True Story plakat True Story (2014) Dramat
True Story

Bohaterem opowieści jest dziennikarz śledczy Michael Finkel (Jonah Hill), który został wyrzucony z "New York Timesa" za zmyślanie w swoich report (...)

film Trzy razy śmierć plakat Trzy razy śmierć (2014) Thriller
Kill Me Three Times

Bohaterką filmu jest młoda piosenkarka (Alice Braga). Jej osoba stanowi wspólny mianownik dla trzech historii o morderstwie, zemście i szantażu. (...)

film Turysta plakat Turysta (2014) Dramat
Force Majeure

film Tusk plakat Tusk (2014) Horror, Komedia
Tusk

Bohaterem horroru jest szalony naukowiec (w tej roli Michael Parks), który dokonuje eksperymentów chirurgicznych na niewinnym dziennikarzu interneto (...)

« Poprzednia 28   |   29   |   30   |   strona 31   |   32   |   33   |   34    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.