Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film The Grand Budapest Hotel plakat The Grand Budapest Hotel (2014) Dramat, Komedia
The Grand Budapest Hotel

Film opowiada o dystyngowanym konsjerżu, który pracuje w tytułowym hotelu, jednym z najsłynniejszych przybytków tego typu w międzywojennej Europ (...)

film The Hospital 2 plakat The Hospital 2 (2014) Horror
The Hospital 2

film The Human Centipede 3 (Final Sequence) plakat The Human Centipede 3 (Final Sequence) (2014) Horror
The Human Centipede 3 (Final Sequence)

Pierwsza część serii przedstawiała historię szalonego naukowca (Dieter Laser), który usiłował z trzech ludzi stworzyć jedną istotę połącz (...)

film The Inside Outside Man plakat The Inside Outside Man (2014) Thriller
The Inside Outside Man

Akcja rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Bohaterem jest Frank Foley, urzędnik w brytyjskiej ambasadzie w Berlinie. Wbrew rządowym zalecenio (...)

film The Keeping Room plakat The Keeping Room (2014) Dramat
The Keeping Room

Akcja filmu rozgrywa się pod koniec wojny secesyjnej. Bohaterkami obrazu są dwie siostry i jedna służąca pozostawione same w domu przez mężczyz (...)

film The Knick plakat The Knick (2014) Dramat, Serial
The Knick

Akcja produkcji osadzona jest na początku XX wieku w nowojorskim szpitalu. Doktor Thackery wprowadza własne, pionierskie rozwiązania medyczne, jedn (...)

film The Last Five Years plakat The Last Five Years (2014) Dramat, Komedia, Muzyczny
The Last 5 Years

Film jest kinową adaptacją brodwayowskiego przeboju Jasona Roberta Browna, którego bohaterami są powieściopisarz Jamie Wellerstein i aktorka Cath (...)

film The Last Word plakat The Last Word (2014) Horror
The Last Word

film The Lewiatan plakat The Lewiatan (2014) Dramat
Leviafan, Leviathan

Kola mieszka z młodą żona Lilą i nastoletnim synem Romą w małym miasteczku nad morzem w północnej Rosji. Ma stary drewniany dom, położony na (...)

film The Loft plakat The Loft (2014) Thriller
The Loft

Obraz opowiada o pięciu kumplach, którzy wspólnie wynajmują mieszkanie na schadzki z kochankami. Układ sprawdza się wyśmienicie do czasu, aż w (...)

film The Longest Week plakat The Longest Week (2014) Dramat, Komedia
The Longest Week

Conrad Valmont to syn bogatych rodziców żyjący za ich pieniądze w pięciogwiazdkowym hotelu należącym do rodziny. Tytuł "The Longest Week" odno (...)

film The Musketeers plakat The Musketeers (2014) Dramat, Serial
The Musketeers

film The Necklace plakat The Necklace (2014) Horror, Thriller
The Necklace

Obraz jest adaptacją powieści Cheryl Jarvis. Jej bohaterką jest Jonell McLain, mieszkanka Kalifornii, która pewnego dnia dostrzega na wystawie skl (...)

film The Novice plakat The Novice (2014) Dramat
The Novice

film The One I Love plakat The One I Love (2014) Dramat
The One I Love

Sophie i Ethan to para, która boryka się z małżeńskimi problemami. Próbując ratować związek, udają się do pięknego domku poza miastem. Rom (...)

film The Prince plakat The Prince (2014) Akcja
The Prince

Film opowiada o byłym egzekutorze mafii z Las Vegas, który zmuszony jest wrócić do miasta i stanąć twarzą w twarz z dawnymi wrogami, kiedy jego (...)

film The Raid 2: Infiltracja plakat The Raid 2: Infiltracja (2014) Akcja, Kryminał, Thriller
Serbuan maut 2: Berandal, The Raid 2: Berandal

Akcja sequela przeboju "The Raid" rozpoczyna się tuż po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym filmie. Pod jego koniec grupa specjalna policji zos (...)

film The Ring 3D plakat The Ring 3D (2014) Horror
The Ring 3D

Fabuła opowiada historię sprzed 30 lat, kiedy to niezrównoważona psychicznie mała Samara Morgan zostaje zamordowana i powraca jako mściwy duch, (...)

film The Rover plakat The Rover (2014) Dramat
The Rover

Akcja filmu rozgrywa się 10 lat po upadku społeczeństwa. Głównym bohaterem jest mężczyzna, który postanawia odzyskać utraconą własność. S (...)

film The Salvation plakat The Salvation (2014) Western
The Salvation

Akcja toczy się w latach 70. XIX wieku w Ameryce. Bohaterem westernu jest spokojny osadnik (Mads Mikkelsen), który zabija mordercę swojej rodziny i (...)

« Poprzednia 27   |   28   |   29   |   strona 30   |   31   |   32   |   33    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.