Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Arktyczna Przygoda plakat Arktyczna Przygoda (2014) Familijny, Przygodowy
Midnight Sun

Luke mieszka razem z matką w północnej Dakocie, bardzo blisko pól lodowych. Pewnego wieczoru odkrywa w swoim domu malutkiego białego niedźwiadka (...)

film Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów plakat Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów (2014) Animowany, Familijny, Komedia
Astérix: Le domaine des dieux

Rok 50-ty przed naszą erą. Cała Galia jest okupowana przez Rzymian. Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia op (...)

film Aurora plakat Aurora (2014) Dramat
Aurora

film Autómata plakat Autómata (2014) Sci-Fi
Automata

Rok 2044. Roboty stały się częścią ludzkiego życia. Działają w oparciu o prawa, które zabraniają im krzywdzenia ludzi i samych siebie. Głó (...)

film Autorki plakat Autorki (2014) Dokumentalny
Autorki

"Autorki" to opowieść o czterech kobietach, które odsiadując wyrok w zakładzie karnym w Krzywańcu, postanowiły wziąć udział w nietypowym pro (...)

film Babylon plakat Babylon (2014) Dramat
Babylon

film Backcountry plakat Backcountry (2014) Thriller
Backcountry

Bohaterami opowieści są Jenn (Missy Peregrym) i Alex (Jeff Roop), którzy wybierają się na trekking do jednego z kanadyjskich parków narodowych. (...)

film Backstrom plakat Backstrom (2014) Dramat, Serial
Backstrom

film Bad Ass 2: Twardziele plakat Bad Ass 2: Twardziele (2014) Akcja, Dramat
Bad Ass 2: Bad Asses

film Bad Judge plakat Bad Judge (2014) Obyczajowy, Serial
Bad Judge

film Ballers plakat Ballers (2014) Dramat, Komedia, Serial
Ballers

Akcja serialu rozgrywa się w Miami i koncentruje na grupie aktywnych i emerytowanych gwiazd futbolu oraz ich rodzinach i przyjaciołach. Serial przyb (...)

film Bangistan plakat Bangistan (2014) Akcja, Komedia
Bangistan

film Banished plakat Banished (2014) Dramat, Serial
Banished

Cykl Jimmy'ego McGovernsa jest luźno oparty na wydarzeniach z XVII wieku, kiedy Wielka Brytania założyła kolonię karną na drugim końcu świata.

film Banita plakat Banita (2014) Akcja
Outcast

Akcja filmu rozgrywa się w X wieku w Chinach. Bohaterem jest wojownik imieniem Arken, (Hayden Christensen), który wyklęty przez swój ród, pragnie (...)

film Banksy w Nowym Jorku plakat Banksy w Nowym Jorku (2014) Dokumentalny
Banksy Does New York

Produkcja śledzi mistrza graffiti w trakcie jego pobytu w Nowym Jorku. Artysta przez miesiąc, każdego dnia, tworzył nowe dzieło. Film został zmo (...)

film Barbie i tajemnicze drzwi plakat Barbie i tajemnicze drzwi (2014) Animowany, Dziecięce, Familijny
Barbie and The Secret Door

Barbie wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy p (...)

film Batman DCU: Syn Batmana plakat Batman DCU: Syn Batmana (2014) Akcja, Animowany, Familijny
Son of Batman

Batman wiedzie żywot samotnika. Jego jedyną misją jest ochrona Gotham City przed złoczyńcami. Wszystko jednak zmienia się, kiedy do miasta powra (...)

film Batman: Atak na Arkham plakat Batman: Atak na Arkham (2014) Akcja, Animowany, Familijny, Kryminał
Batman: Assault on Arkham

Nad Gotham wisi śmiertelne niebezpieczeństwo. Amanda Waller tworzy grupę przestępców, których zadaniem jest włamanie się do Azylu Arkham, szpi (...)

film Beethoven na tropie skarbu plakat Beethoven na tropie skarbu (2014) Familijny
Beethoven's Treasure Tail

film Believe plakat Believe (2014) Dramat, Fantasy, Serial
Believe

Główną bohaterką cyklu będzie obdarzona niezwykłymi mocami dziewczynka o imieniu Bo (Johnny Sequoyah). Gdy w zamachu na jej życie zabici zostaj (...)

« Poprzednia 1   |   2   |   strona 3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.