Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Step Up: All In plakat Step Up: All In (2014) Melodramat, Muzyczny
Step Up: All In

Bohaterowie najbardziej roztańczonej serii w historii kina powracają, by zawalczyć o tytuł najlepszych na świecie. Stawką jest lukratywny kontra (...)

film Still Alice plakat Still Alice (2014) Dramat
Still Alice

Ekranizacja debiutanckiej powieści Lisy Genovy, neurobiologa z uniwersytetu Harvarda. Bohaterką historii jest 50-latka, matka trojga dorosłych już (...)

film Strażnicy galaktyki plakat Strażnicy galaktyki (2014) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Guardians of the Galaxy

Adaptacja komiksów Marvela przedstawia historię Petera Quilla (Chris Pratt), syna Ziemianki i kosmity, utalentowanego pilota i stratega, który jako (...)

film Strefa 51 plakat Strefa 51 (2014) Sci-Fi, Thriller
Area 51

Film oparty jest na zdjęciach typu "found footage", czyli pozorowanych na autentyczne. Głównymi bohaterami są młodzieńcy wierzący w teorie spis (...)

film Strefa nagości plakat Strefa nagości (2014) Dramat
Nude Area

film Stretch plakat Stretch (2014) Akcja, Komedia
Stretch

Obraz opowiada o szoferze o pseudonimie Stretch (Patrick Wilson), któremu nie wiedzie się w życiu. Aby odbić się od dna i spłacić długi, męż (...)

film Stretch Armstrong plakat Stretch Armstrong (2014) Akcja, Komedia
Stretch Armstrong

Film inspirowany jest zabawką produkowaną w latach 70. przez firmę Hasbro. Stretch Armstrong to niewielka figurka zaopatrzona w kończyny, które m (...)

film Studium zwierzęcych zachowań plakat Studium zwierzęcych zachowań (2014) Komedia, Obyczajowy
Retrato de un comportamiento animal, Portrait of an animal behavior

Matto (Gonzalo Lugo) jest pełnym pasji biologiem morskim, który postanawia wyruszyć do Brazylii. Wierzy, że uda mu się tam zobaczyć delfiny w ic (...)

film Świadek plakat Świadek (2014) Akcja, Thriller
Mea Culpa

Drogi dwóch policjantów - Simona (Vincent Lindon) i Francka (Gilles Lellouche) - rozchodzą się po tym, jak pierwszy pod pływem alkoholu powoduje (...)

film Świat Leopolda plakat Świat Leopolda (2014) Przygodowy
Land of Leopold

Leopold Rawlins (Christopher Pinkalla) ma za sobą skomplikowaną przeszłość. Chłopak jest zagubiony i nie może znaleźć swojego miejsca w świe (...)

film Święty Mikołaj dla wszystkich plakat Święty Mikołaj dla wszystkich (2014) Animowany, Dziecięce, Familijny
Trippel Trappel Dierensinterklaas

film Swobodne opadanie plakat Swobodne opadanie (2014) Dramat
Szabadesés

„Jaką chcesz herbatę? Mamy miętową” – mamrocze starsza kobieta do apatycznego męża, z którym mieszka w zagraconym mieszkaniu. Udręczona (...)

film Syn Boży plakat Syn Boży (2014) Dramat
Son of God

10 lat po historycznym sukcesie "Pasji" Mela Gibsona, nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa - od narodzin, (...)

film System (Child 44) plakat System (Child 44) (2014) Dramat, Thriller
Child 44

Historia Lwa Demidowa (Tom Hardy), oficera KGB żyjącego w stalinowskiej Rosji, który gorliwie i z przekonaniem o słuszności podejmowanych działa (...)

film Szalona miłość plakat Szalona miłość (2014) Komedia romantyczna
Amour fou

Berlin, czasy romantyzmu. Młody poeta Heinrich chce pokonać śmierć miłością, ale nie potrafi przekonać kuzynki Marie, żeby popełniła z nim (...)

film Szef plakat Szef (2014) Komedia
Chef

Film przedstawia historię Carla Caspera (Jon Favreau), utalentowanego szefa kuchni restauracji w Los Angeles. Carl nie może dojść do porozumienia (...)

film Szefowie wrogowie 2 plakat Szefowie wrogowie 2 (2014) Komedia
Horrible Bosses 2

Mając po uszy pracy pod dyktando szefów, Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) i Kurt (Jason Sudeikis) postanawiają tym razem przejąć ster i z (...)

film Sztuka kłamstwa plakat Sztuka kłamstwa (2014) Komedia romantyczna
Posthumous

Liam (Jack Huston) jest niespełnionym artystą. Swoje prace wystawia w galeriach, ale nie cieszą się one zbyt dużym powodzeniem. Sytuacja zmienia (...)

film Służby specjalne plakat Służby specjalne (2014) Dramat, Kryminał
Służby specjalne

Zdeterminowani. Świetnie wyszkoleni. Powołani, żeby bronić twojego bezpieczeństwa. Wykonają każdy rozkaz. Nie zadają żadnych pytań. "Służb (...)

film Ta ostatnia noc plakat Ta ostatnia noc (2014) Komedia romantyczna
About Last Night

Bernie (Kevin Hart) i Joan (Regina Hall) to dwoje flirciarzy, którzy w kolejnych fazach związku czują się jak ryba w wodzie. Gdy Bernie umawia swo (...)

« Poprzednia 25   |   26   |   27   |   strona 28   |   29   |   30   |   31    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.