Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Ślubna umowa plakat Ślubna umowa (2014) Komedia romantyczna
The Wedding Pact

Elizabeth Carter (Haylie Duff) i Mitch Becker (Chris Soldevilla) poznają się na uczelni i od razu zostają przyjaciółmi. Trzymają się razem do k (...)

film Smakosz 3 plakat Smakosz 3 (2014) Horror
Jeepers Creepers III, Jeepers Creepers 3

Fabuła "Smakosza 3" ma miejsce 23 lata po wydarzeniach z pierwszej części. Pewnej nocy matka Darry`ego Jennera w sennym koszmarze widzi cierpienia (...)

film Śmieć plakat Śmieć (2014) Przygodowy, Thriller
Trash

Historia trzech żyjących na ulicach chłopców. Aby przeżyć, dzieci zajmują się przeszukiwaniem wysypiska śmieci. Pewnego dnia odkrywają coś, (...)

film Sojusznicy plakat Sojusznicy (2014) Wojenny
Allies

Sierpień 1944 roku. Dowodzony przez kapitana Gabriela Jacksona (Julian Ovenden) oddział brytyjskich żołnierzy zostaje zrzucony za linią frontu z (...)

film Sól ziemi plakat Sól ziemi (2014) Dokumentalny
Le sel de la terre, The Salt of the Earth

Film portretuje życie i twórczość wielkiego artysty i humanisty naszych czasów, który odcisnął piętno nie tylko na współczesnej fotografii, (...)

film Solace plakat Solace (2014) Thriller
Solace

Bohaterem jest były lekarz John Clancy (Hopkins), który jest jasnowidzem. Mężczyzna zostaje wciągnięty w dochodzenie dotyczące seryjnego zabój (...)

film Son of a Gun plakat Son of a Gun (2014) Dramat, Kryminał
Son of a Gun

Skomplikowana relacja pomiędzy australijskim wrogiem publicznym numer jeden, Brendanem Lynchem (McGregor) a jego protegowanym, JR-em (Thwaites).

film Space Station 76 plakat Space Station 76 (2014) Dramat, Komedia, Sci-Fi
Space Station 76

Akcja filmu rozgrywa się na tytułowej stacji kosmicznej, a przedstawiona w obrazie wizja przyszłości będzie zgodna z tą, jaką roztaczano w lata (...)

film Spódnice w górę! plakat Spódnice w górę! (2014) Komedia
Sous les jupes des filles, French Woman

"Spódnice w górę!" to komedia stworzona przez kobiety, o kobietach - dla kobiet i dla mężczyzn, którzy ich pożądają. Szalone romanse, burzliw (...)

film Spojrzenia plakat Spojrzenia (2014) Komedia, Serial
Looking

Cykl przedstawia losy trójki gejów żyjących w San Francisco. Jonathan Groff, gwiazdor serialu "Glee", wciela się w postać Patricka, odnoszącego (...)

film Sposób na mężczyznę plakat Sposób na mężczyznę (2014) Komedia romantyczna
Sa Jiao Nu Ren Zui Hao Ming, Women Who Flirt

film Sposób na morderstwo plakat Sposób na morderstwo (2014) Dramat, Kryminał, Serial
How to Get Away With Murder

Annalise Keating (Viola Davis) to świetna adwokatka z zakresu prawa karnego, która co roku wybiera grupę ambitnych studentów na staż w swojej kan (...)

film Spuścizna plakat Spuścizna (2014) Dramat
Les héritiers, Les heritiers, Once In a Lifetime

Druga klasa w liceum Blum w Créteil na przedmieściach Paryża jest uważaną za jedna z najgorszych. Pochodzący z różnych środowisk i kultur ucz (...)

film Stage Fright plakat Stage Fright (2014) Horror, Muzyczny
Stage Fright

film Stan zapalny plakat Stan zapalny (2014) Dramat
Trigger Point

Po tym, jak ojciec Callie Banner (Jordan Hinson) zostaje w bezwzględny sposób zwolniony z korporacji, dziewczyna dołącza na kampusie do grupy akty (...)

film Star Wars: Rebelianci plakat Star Wars: Rebelianci (2014) Animowany, Familijny, Przygodowy, Sci-Fi, Serial
Star Wars Rebels

film Stare grzechy mają długie cienie plakat Stare grzechy mają długie cienie (2014) Kryminał
La isla mínima

Dwoje bohaterów obdarzonych skrajnie różnymi charakterami, którzy muszą znaleźć porozumienie, by doprowadzić do rozwikłania zagadki tajemnicz (...)

film Stary człowiek i może plakat Stary człowiek i może (2014) Komedia
Mielensäpahoittaja

"Stary człowiek i może" to opowieść o tym, że kiedyś było lepiej. O kimś, kto pamięta, że wtedy wszystko było jak należy. Wtedy, czyli jak (...)

film Staten Island Summer plakat Staten Island Summer (2014) Komedia
Staten Island Summer

Film opowiada o parze kumpli, Dannym (Graham Phillips) i Franku (Zack Perlman), którzy zastanawiają się, co zrobić dalej ze swoim życiem. Skończ (...)

film Step Up All In plakat Step Up All In (2014) Melodramat, Muzyczny
Step Up All In

« Poprzednia 24   |   25   |   26   |   strona 27   |   28   |   29   |   30    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.