Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Scenariusz na miłość plakat Scenariusz na miłość (2014) Komedia romantyczna
The Rewrite

Bohaterem jest Keith Michaels, scenarzysta z Oscarem na koncie, który lata sukcesów ma już jednak za sobą. Zdesperowany i spłukany, podejmuje si (...)

film Scooby-Doo! Koszmarne bramki! plakat Scooby-Doo! Koszmarne bramki! (2014) Animowany, Familijny, Przygodowy
Scooby-Doo! Ghastly Goals!

Scooby-Doo, Shaggy, Fred, Daphne i Velma wybierają się na wakacje. Marzą im się spokój i odpoczynek. Chcą się dobrze bawić i zapomnieć o cał (...)

film Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu plakat Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu (2014) Animowany, Familijny
Scooby-Doo! WrestleMania Mystery

Urodzeni pod szczęśliwą gwiazdą Shaggy i Scooby biorą udział w losowaniu i wygrywają bilety na WrestleManię. Wraz z pozostałymi członkami ga (...)

film Scorpion plakat Scorpion (2014) Akcja, Dramat, Serial
Scorpion

film Sędzia plakat Sędzia (2014) Dramat
The Judge

Adwokat Hank Palmer (Robert Downey Jr.) powraca do domu na pogrzeb matki. Na miejscu dowiaduje się, że jego ojciec (Robert Duvall), sędzia, który (...)

film Sekrety morza plakat Sekrety morza (2014) Animowany, Familijny, Fantasy
Song of the Sea

Dziewczynka o imieniu Sirsza obchodzi swoje 6 urodziny. Nic nie wygląda tak, jakby chciała. Starszy brat jej dokucza, tata jest zatopiony w myślach (...)

film Seks, miłość i terapia plakat Seks, miłość i terapia (2014) Komedia romantyczna
Tu veux ou tu veux pas

Lambert (Patrick Bruel) jest seksoholikiem, który próbuje zmienić swoje życie i wyleczyć się z uzależnienia. Uczęszcza na spotkania grupy wspa (...)

film Sekstaśma plakat Sekstaśma (2014) Dramat, Komedia
Sex Tape

Głównymi bohaterami są małżonkowie, którzy pragną na jedną noc zapomnieć, że są przykładnymi rodzicami i wzbogacić nieco swoje pożycie i (...)

film Selma plakat Selma (2014) Biograficzny, Polityczny, Thriller
Selma

Bohaterem jest legendarny działacz na rzecz równouprawnienia i zniesienia dyskryminacji rasowej. Fabuła skoncentruje się na walce o prawa obywatel (...)

film Sens życia oraz jego brak plakat Sens życia oraz jego brak (2014) Dramat, Komedia
VAN valami furcsa és megmagyarázhatatlan

film Serce, Serduszko plakat Serce, Serduszko (2014) Dramat
Serce Serduszko

Maszeńka marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, a w ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka i miłośni (...)

film Serena plakat Serena (2014) Dramat
Serena

Opowieść o małżeństwie - George Pemberton (Cooper) i jego żona Serena (Lawrence), które postanawiaja wspólnie założyć i prowadzić tartak. (...)

film Sheng Si Lian plakat Sheng Si Lian (2014) Dramat
The Crossing Part 1

Dwuczęściowy dramat przywołuje prawdziwe wydarzenia, do których doszło na promie uciekającym z Chin na Tajwan, schwytanym 27 stycznia 1949 roku. (...)

film Siedmiu krasnoludków i Śpiąca Królewna plakat Siedmiu krasnoludków i Śpiąca Królewna (2014) Animowany, Dziecięce, Familijny, Przygodowy
Der 7bte Zwerg, Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę

Bobo, największy ciamajda spośród siedmiu krasnoludków, przypadkowo kłuje Królewnę Różę i zamienia ją w Śpiącą Królewnę. Wraz z nią w (...)

film Sils Maria plakat Sils Maria (2014) Dramat
Clouds of Sils Maria

Film opowiada o starzejącej się aktorce (Binoche), która po latach powraca do produkcji sprzed lat. Dzięki niej zyskała sławę. Teraz swoją daw (...)

film Sin-Jin plakat Sin-Jin (2014) Horror
Sin-Jin

film Single Moms Club plakat Single Moms Club (2014) Dramat, Komedia
Single Moms Club

Historia kilku samotnych matek, które zaprzyjaźniają się po pewnym szkolnym incydencie. Wspólnie szukają jasnych stron życia i wewnętrznej si (...)

film Siostry i Schiller plakat Siostry i Schiller (2014) Biograficzny, Melodramat
Die geliebten Schwestern

Rudolstadt, lato 1788 roku. Zbuntowany poeta, Friedrich Schiller i dwie zubożałe arystokratki przeżywają niezapomniany czas, który koniec końcó (...)

film Skeleton Twins plakat Skeleton Twins (2014) Dramat
Skeleton Twins

Maggie i Milo to bliźnięta, którzy od dawna nie rozmawiają ze sobą. Pewnego dnia udaje im się przypadkowo oszukać śmierć, zupełnie niezależ (...)

film Ślepowidzenie plakat Ślepowidzenie (2014) Dramat
Blind

« Poprzednia 23   |   24   |   25   |   strona 26   |   27   |   28   |   29    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.