Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Psycho a Go-Go plakat Psycho a Go-Go (2014) Horror, Komedia, Muzyczny
Psycho a Go-Go

film Pszczółka Maja. Film plakat Pszczółka Maja. Film (2014) Animowany, Dziecięce, Familijny
Maya the Bee Movie, Der Biene Maja der Film

Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja (...)

film Pudłaki plakat Pudłaki (2014) Familijny, Przygodowy
The Boxtrolls

Akcja rozgrywa się erze wiktoriańskiej, w mieście, którego mieszkańcy mają obsesję na punkcie pieniędzy, klasy i wykwintnych, śmierdzących s (...)

film Płatki na wietrze plakat Płatki na wietrze (2014) Dramat
Petals on the Wind

Dziesięć lat temu Cathy (Rose McIver), Christopher (Wyatt Nash) i Carrie Dollanganger (Bailey Buntain) uciekli z ponurego poddasza w Foxworth Hall, (...)

film Płomień plakat Płomień (2014) Thriller
A Blast

Maria wchodzi w dorosłość z najlepszymi intencjami. Pochodzi z typowej kochającej się greckiej rodziny. Jest impulsywna, energiczna i pełna nami (...)

film Płyń, życie! plakat Płyń, życie! (2014) Komedia
Vogue La Vie

Historia załogi Dragonladies, czyli kilku kobiet w wieku od 27 do 77 lat, które łączy jedynie to, że przeżyły raka piersi. Dziewczyny pochodzą (...)

film Ramię za milion dolarów plakat Ramię za milion dolarów (2014) Biograficzny, Dramat, Sportowy
Million Dollar Arm

Historia amerykańskiego agenta sportowego J.B. Bernsteina, który ma już za sobą największe sukcesy. Pewnego dnia wpada jednak na bardzo radykalny (...)

film Razem czy osobno? plakat Razem czy osobno? (2014) Dramat, Komedia, Romantyczny
And So It Goes

Bohaterem romantycznej opowieści jest antypatyczny agent nieruchomości imieniem Oren (Douglas), który niespodziewania musi zaopiekować się wnuczk (...)

film Réalité plakat Réalité (2014) Fantasy
Realite, Reality

Jason, spokojny kamerzysta marzy o wyreżyresowaniu swojego pierwszego filmu - horroru. Bob Marshal, zamożny producent zgadza się sfinansować to dz (...)

film Rechotek plakat Rechotek (2014) Animowany, Familijny
Ribbit

Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości - nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym p (...)

film Reclaim plakat Reclaim (2014) Thriller
Reclaim

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja przedstawi historię Stevena (Ryan Phillippe) i Shannon (Rachelle Lefevre), młodego i zakochanego mał (...)

film Red Band Society plakat Red Band Society (2014) Dramat, Serial
Red Band Society

Narratorem opowieści jest 12-letni Charlie (Griffin Gluck), który w wyniku wypadku samochodowego zapadł w śpiączkę. Najbardziej charyzmatycznym (...)

film Rekinado 2: Drugie ugryzienie plakat Rekinado 2: Drugie ugryzienie (2014) Horror, Sci-Fi, Thriller
Sharknado 2: The Second One

film Renesans Marvela plakat Renesans Marvela (2014) Dokumentalny
Marvel Renaissance

Założone w 1939 roku wydawnictwo Marvel (początkowo znane jako Timely Comics) to jedna z najsilniejszych marek w świecie komiksów. Wydawca powie (...)

film Repentance plakat Repentance (2014) Horror, Thriller
Repentance

Bohaterem filmu jest Tommy, trener rozwoju osobistego i pisarz, który zostaje uwięziony przez swojego fana (Whitaker), człowieka z głębokimi prob (...)

film Return to Sender plakat Return to Sender (2014) Thriller
Return to Sender

Bohaterką jest pielęgniarka (Rosamund Pike), która wybiera się na randkę w ciemno z tajemniczym mężczyzną (Shiloh Fernandez). Kobieta nie spod (...)

film Revenge Of The Green Dragons plakat Revenge Of The Green Dragons (2014) Akcja, Dramat, Kryminał
Revenge Of The Green Dragons

film Ride plakat Ride (2014) Dramat
Ride

Jackie (Helen Hunt) to nowoczesna kobieta sukcesu, pracownica dużej korporacji, dla której jedyną bliską osobą jest jej dorastający syn Angelo ( (...)

film Rio 2 plakat Rio 2 (2014) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Rio 2

Blu i Julia wiodą w Rio szczęśliwe życie. Mają trójkę cudownych dzieci: Bię, która wdała się w tatę i uwielbia czytać, łobuziaka Tiaro, (...)

film Road to Paloma plakat Road to Paloma (2014) Dramat, Thriller
Road to Paloma

Bohaterem jest rdzenny Amerykanin, Wolf (Jason Momoa) , którego poszukuje FBI, po tym jak zemścił się za gwałt i zabójstwo swej matki. Rusza wi (...)

« Poprzednia 21   |   22   |   23   |   strona 24   |   25   |   26   |   27    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.