Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Porwanie Heinekena plakat Porwanie Heinekena (2014) Dramat
Kidnapping Freddy Heineken, Kidnapping Mr. Heineken

Film na podstawie książky Petera R. de Vriesa, która przedstawia prawdziwą historię porwania Alfreda "Freddy'ego" Heinekena, magnata branży brow (...)

film Porwanie Michela Houellebecqa plakat Porwanie Michela Houellebecqa (2014) Dramat, Komedia
L'enlèvement de Michel Houellebecq

We wrześniu 2011 roku, w środku trasy promocyjnej swojej nowej książki "Mapa i terytorium", jeden z najgłośniejszych współczesnych pisarzy zni (...)

film Poskromić playboya plakat Poskromić playboya (2014) Komedia
The Opposite Sex

"Poskromić playboya" to historia Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata w całej Nowej Anglii, zajmującego się rozwodami. Dla Vin (...)

film Powers plakat Powers (2014) Dramat, Sci-Fi, Serial
Powers

Cykl powstał na podstawie komiksu "Powers" autorstwa Briana Michaela Bendisa i Michaela Avona Oeminga. Przedstawia on historię dwojga detektywów, C (...)

film Powiedzmy sobie wszystko plakat Powiedzmy sobie wszystko (2014) Komedia
This Is Where I Leave You

Adaptacja powieści Jonathana Troppera. Bohaterem jest mężczyzna (Jason Bateman), który postanawia spełnić życzenie swojego umierającego ojca i (...)

film Powrót do Itaki plakat Powrót do Itaki (2014) Obyczajowy
Retour à Ithaque

film Poza czasem plakat Poza czasem (2014) Dramat
Time Out of Mind

Bohaterem filmu jest Nowojorczyk, który mimo usilnych starań traci dom i trafia do schroniska dla bezdomnych. Tam próbuje odbudować swoje życie - (...)

film Poza wszelkim podejrzeniem plakat Poza wszelkim podejrzeniem (2014) Thriller
Next time i'll aim for the, La prochaine fois je viserai le coeur

film Pożądanie plakat Pożądanie (2014) Komedia romantyczna
Une Rencontre

Elsa (Sophie Marceau) jest utalentowaną, odnoszącą sukcesy pisarką z dwójką dzieci, która właśnie się rozwodzi. Od czasu do czasu spotyka si (...)

film Poznajcie Harolda plakat Poznajcie Harolda (2014) Dramat, Komedia
Her er Harold

Przez ponad 40 lat Harold razem z żoną Mary prowadzi sklep z meblami. Jego wyznacznikami są jakość i solidność, a więc dokładnie odwrotnie (...)

film Prawdziwa jazda plakat Prawdziwa jazda (2014) Akcja, Komedia
Ride Along

Film przedstawia losy szkolnego ochroniarza (Kevin Hart), który ma poślubić dziewczynę swoich marzeń. Zanim jednak stanie z nią na ślubnym kobi (...)

film Predestination plakat Predestination (2014) Sci-Fi, Thriller
Predestination

Obraz powstał w oparciu o wydane w 1959 roku opowiadanie "Wszyscy wy zmartwychwstali..." autorstwa Roberta Heinleina i przedstawia historię agenta, (...)

film Preggoland plakat Preggoland (2014) Komedia
Preggoland

Bohaterką obrazu jest 35-letniej Ruth (Sonja Bennett), która udaje, że jest w ciąży, aby dopasować się do towarzystwa. W zaprezentowanym wideo (...)

film Przed rozstaniem plakat Przed rozstaniem (2014) Dramat
Last Summer

Młoda Japonka, Naomi (Rinko Kikuchi), traci po rozwodzie prawo do opieki nad swoim synem (Ken Brady). Były mąż pozwala jej spędzić z chłopcem k (...)

film Przekleństwo Julii plakat Przekleństwo Julii (2014) Thriller
Julia's Curse, La malédiction de Julia

Julia Gramont (Corinne Touzet) jest kobietą sukcesu. Atrakcyjna, bogata bizneswoman prowadzi z powodzeniem duża rodzinną firmę spożywczą w okoli (...)

film Przepis na dom plakat Przepis na dom (2014) Dramat
Apple Mortgage Cake

Angela Morgan (Kimberly Elise) jest rozwódką samotnie wychowującą trzech chłopców. Kobieta ledwo wiąże konie z końcem. Pracuje dorywczo, w wo (...)

film Przeprowadzka plakat Przeprowadzka (2014) Dramat
Ruth & Alex, Ruth and Alex, 5 Flights Up

Romantyczna komedia opowiada o parze, która próbuje uciec z pełnego hipsetrów Brooklynu, ale ma problemy ze sprzedaniem mieszkania.

film Prześladowca 3 plakat Prześladowca 3 (2014) Thriller
Joy Ride 3

film Przybij piątkę plakat Przybij piątkę (2014) Dramat, Komedia
El 5 de talleres

Kariera piłkarska trzydziestoparoletniego Patona powoli dobiega końca. To dla niego wyjątkowo trudny czas. Był kapitanem i gwiazdą regionalnej dr (...)

film Przychodzi facet do lekarza plakat Przychodzi facet do lekarza (2014) Komedia
Supercondriaque

Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej - jest przekonany, że jego organizm jest pełen b (...)

« Poprzednia 20   |   21   |   22   |   strona 23   |   24   |   25   |   26    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.