Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Pięćdziesiąt twarzy Greya plakat Pięćdziesiąt twarzy Greya (2014) Melodramat
Fifty Shades of Grey, 50 twarzy Greya

Film na podstawie bestsellerowej powieści. Pierwsza część erotycznej trylogii opisującej związek pomiędzy absolwentką uniwersytetu, Anastasią (...)

film Pies obrońca plakat Pies obrońca (2014) Thriller
Guard Dog, Perro Guardián

Miguel (Carlos Alcántara) jest prawdziwym psem wojny - przez lata walczył przeciwko bojówkarzom z organizacji Świetlisty Szlak, obecnie zarabia na (...)

film Pieśń słonia plakat Pieśń słonia (2014) Dramat
Elephant Song

Michael (Xavier Dolan) zabił swoją matkę, słynną śpiewaczkę operową. Wyrokiem sądu został zamknięty w szpitalu psychiatrycznym. Jest tam ju (...)

film Piksele plakat Piksele (2014) Animowany, Familijny
Pixels

Ziemia zostaje zaatakowana przez obcych podszywających się pod bohaterów popularnych w latach 80. gier komputerowych (m.in. Donkey Konga, Space Inv (...)

film Pim i Pom plakat Pim i Pom (2014) Animowany, Familijny, Przygodowy
Pim & Pom: Het Grote Avontuur

Historia opowiadająca o przyjaźni między ostrożnym Pomem a impulsywnym, żądnym przygód Pimem która zostaje wystawiona na próbę, gdy muszą z (...)

film Pingwiny z Madagaskaru plakat Pingwiny z Madagaskaru (2014) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
The Penguins Of Madagascar

Superszpiedzy nie rodzą się ot tak - wykluwają się z jaj. Poznajcie historię najwspanialszych ptasich szpiegów wszech czasów: Skippera, Kowalsk (...)

film Pionek plakat Pionek (2014) Biograficzny, Dramat
Pawn Sacrifice

Jest rok 1972, środek zimnej wojny. Amerykański mistrz szachów, cudowne dziecko Bobby Fischer (Tobey Maguire) dostaje zgodę na udział w mistrzost (...)

film Piramida plakat Piramida (2014) Horror
The Pyramid

Doktor Nora Holden (Ashley Winshaw) i jej ojciec, Miles (Denis O'Hare) dokonują odkrycia, które może się okazać najważniejszym w ich karierze. D (...)

film Playing It Cool plakat Playing It Cool (2014) Komedia
Playing It Cool

film Plemię plakat Plemię (2014) Dramat, Kryminał
Plemya

film Początek plakat Początek (2014) Dramat, Sci-Fi
I Origins

Historia biologa molekularnego, który wraz ze swoją koleżanką z laboratorium (Brit Marling) dokonuje zdumiewającego odkrycia. Naukowcy natrafiaj (...)

film Pod Mocnym Smarzolem plakat Pod Mocnym Smarzolem (2014) Dokumentalny
The Mighty Smarzol

Wojciech Smarzowski to jedno z najgłośniejszych nazwisk we współczesnej polskiej kinematografii. Twórca mrocznych, często brutalnych filmów, ta (...)

film Pod ochroną plakat Pod ochroną (2014) Dramat
Refugiado

film Podróż na sto stóp plakat Podróż na sto stóp (2014) Obyczajowy
The Hundred-Foot Journey

Film opowiada o ekscentrycznej szefowej kuchni (Mirren), Madame Mallory. Kobieta niechętnie zaprzyjaźnia się z Hassmanem (Manish Dayal), synem wła (...)

film Pojedynek na pustyni plakat Pojedynek na pustyni (2014) Thriller
Beyond the Reach

Horton Madec (Michael Douglas) jest wpływowym, bardzo bogatym biznesmenem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Jednym z jego ulubionych zajęć (...)

film Pojmani plakat Pojmani (2014) Thriller
The Captive

Bohaterem dramatu jest ojciec, którego córka zostaje porwana. Po ośmiu latach nieobecności dziecka, mężczyzna dowiaduje się o nowych faktach, k (...)

film Pokochaj mnie na nowo plakat Pokochaj mnie na nowo (2014) Dramat
Missing William

Abby (Courtney Ford) jest trzydziestokilkuletnią artystką z Rhode Island, która szykuje się do ślubu z ukochanym Williamem (Reid Scott). Niespodz (...)

film Polowanie na prezydenta plakat Polowanie na prezydenta (2014) Akcja, Przygodowy
Big Game

Bohaterem obrazu jest nieśmiały 13-latek (Onni Tommila), który na wzór swoich przodków przechodzi test na dorosłość - spędza samotnie jeden d (...)

film Polskie gówno plakat Polskie gówno (2014) Komedia, Muzyczny
Polskie gówno

Zespół Tranzystory z Pruszcza Gdańskiego jedzie w trasę koncertową, zorganizowaną przez komornika Czesława Skandala. Towarzyszy im kierowca Sta (...)

film Pompeje plakat Pompeje (2014) Akcja, Dramat, Przygodowy
Pompeii

Opowieść o gladiatorze Milo (Kit Harington) który zakochuje się w szlachetnie urodzonej Flavii (Browning). Ich miłość zakłóca wybuch wulkanu, (...)

« Poprzednia 19   |   20   |   21   |   strona 22   |   23   |   24   |   25    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.