Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Paddington plakat Paddington (2014) Familijny, Komedia
Paddington

Mówiącego ludzkim głosem misia powołał do życia pisarz Michael Bond. Niedźwiadek został znaleziony na stacji kolejowej przez angielską rodzin (...)

film Palący problem plakat Palący problem (2014) Komedia
Almost Married

film Pamiętasz mnie? plakat Pamiętasz mnie? (2014) Komedia romantyczna
Ti ricordi di me? Remember me?

Roberto (Edoardo Leo) jest kleptomanem i uchodzi powszechnie za dziwaka. Mężczyzna pisze bajki dla dzieci. Niestety, wprawiają one przedszkolaków (...)

film Pan Hoppy i żółwie plakat Pan Hoppy i żółwie (2014) Komedia
Roald Dahl's Esio Trot

Pan Hoppy (Dustin Hoffman) jest od lat zakochany w swojej uroczej sąsiadce z trzeciego piętra, pani Silver (Judi Dench). Jest jednak zbyt nieśmiał (...)

film Pan Peabody i Sherman plakat Pan Peabody i Sherman (2014) Animowany, Familijny, Przygodowy
Mr. Peabody & Sherman

Głównym bohaterem opowieści jest pies Pan Peabody, naukowiec, który wynalazł wehikuł czasu. Razem ze swoim adoptowanym synem Shermanem (Max Char (...)

film Pan Turner plakat Pan Turner (2014) Biograficzny, Dramat
Mr. Turner

"Pan Turner" przedstawia historię burzliwego życia jednego z największych malarzy przełomu XVIII i XIX wieku - Williama Turnera. Artysta uznawany (...)

film Pani z przedszkola plakat Pani z przedszkola (2014) Melodramat
Pani z przedszkola

"Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na d (...)

film Panna Julia plakat Panna Julia (2014) Dramat
Miss Julie

Losy tytułowej Julie (Jessica Chastain), córki irlandzkiego arystokraty, która wdaje się w mroczny romans ze służącym ojca, Johnem (Colin Farre (...)

film Panny młode plakat Panny młode (2014) Dramat
Patardzlebi, Brides

film Paper Planes plakat Paper Planes (2014) Dramat
Paper Planes

Historia 11-letniego Dylana (w tej roli Ed Oxenbould), który po śmierci matki mieszka z pogrążonym w smutku ojcem (Sam Worthington) na australijsk (...)

film Paranormal Activity: Naznaczeni plakat Paranormal Activity: Naznaczeni (2014) Horror
Paranormal Activity: The Marked Ones

Film stanowi spin-off popularnej kinowej serii. Bohaterem jest Jesse (Jacobs), który staje się celem tajemniczych mocy. Jego przyjaciele i rodzina p (...)

film Parking plakat Parking (2014) Dramat, Komedia
Parkoló

Jeden z budapesztańskich parkingów całodobowych jest prowadzony przez Legionistę. To jego przydomek, gdyż przed paroma laty służył w Legii Cud (...)

film Party Girl plakat Party Girl (2014) Dramat
Party Girl

Angelique daleko do stereotypowego wizerunku pani w średnim wieku. Jest najstarsza z grupy pracujących w nocnym barze kobiet. Nie zwalnia tempa życ (...)

film Pasolini plakat Pasolini (2014) Biograficzny, Dramat
Pasolini

Ostatnie dni z życia włoskiego mistrza, autora m.in. dzieł "Dekameron", "Opowieści kanterberyjskie" oraz "Salo, czyli 120 dni Sodomy". Reżyser zo (...)

film Paulo Coehlo. Niesamowita historia plakat Paulo Coehlo. Niesamowita historia (2014) Biograficzny, Dramat
Nao Pare na Pista: A Melhor Historia de Paulo Coelho

Buntownik, wizjoner, gwiazda rocka, ale przede wszystkim: pisarz. Fascynująca historia Paulo Coelho zaczyna się o wiele wcześniej niż wydanie jego (...)

film Paulo Coelho. Niesamowita historia plakat Paulo Coelho. Niesamowita historia (2014) Biograficzny, Dramat, Muzyczny
Não Pare na Pista: A Melhor História de Paulo Coelho

Buntownik, wizjoner, gwiazda rocka, ale przede wszystkim pisarz. Fascynująca historia Paulo Coelho zaczyna się o wiele wcześniej niż wydanie jego (...)

film Pęknięcia w betonie plakat Pęknięcia w betonie (2014) Dramat
Risse im Beton

film Performer plakat Performer (2014) Dramat
Performer

"Performer" to pełna punkowej energii opowieść o artyście, który szuka swojego miejsca we współczesnym świecie. Bohaterem filmu jest Oskar Daw (...)

film Pewnej nocy w Oslo plakat Pewnej nocy w Oslo (2014) Dramat
Natt til 17.

film Piąte: nie odchodź! plakat Piąte: nie odchodź! (2014) Dramat, Obyczajowy
Piąte: nie odchodź!

Po stracie matki 15-letnia Roma (Michalina Olszańska) mieszka z całkowicie pochłoniętym pracą ojcem. Oboje żyją nie potrafią nawiązać głęb (...)

« Poprzednia 18   |   19   |   20   |   strona 21   |   22   |   23   |   24    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.