Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Non-Stop plakat Non-Stop (2014) Akcja, Mystery, Thriller
Non-Stop

W roli głównej występuje Liam Neeson. Aktor wciela się w doświadczonego wojskowego pracującego dla amerykańskich sił powietrznych, który podc (...)

film November Man plakat November Man (2014) Akcja, Thriller
The November Man

Głównym bohaterem obrazu jest były agent CIA (Brosnan), który z powodów osobistych powraca do akcji. Nim się zorientuje, trafi w sam środek śm (...)

film O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu plakat O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu (2014) Horror, Romantyczny
A Girl Walks Home Alone at Night

Hipnotyczna i cudownie oryginalna love story o dwóch pokrewnych duszach - samotnej, nieśmiałej wampirzycy i przystojnym śmiertelniku, których dro (...)

film O mnie się nie martw plakat O mnie się nie martw (2014) Komedia, Obyczajowy, Serial
O mnie się nie martw

film Obce ciało plakat Obce ciało (2014) Obyczajowy
Obce ciało

Angelo (Riccardo Leonelli) i Kasia (Agata Buzek) poznają się we Włoszech i zakochują w sobie od pierwszego wejrzenia. Ich związek zostaje jednak (...)

film Obietnica plakat Obietnica (2014) Dramat
Obietnica

Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype'a i Facebooka. Wraz z przyjaciół (...)

film Obywatel plakat Obywatel (2014) Dramat, Komedia
Obywatel

Obywatel Jan Bratek. Gdziekolwiek się nie pojawi, ściąga na siebie lawinę niespodziewanych zdarzeń. Niczym Forrest Gump, Bratek bierze udział w (...)

film Obywatel roku plakat Obywatel roku (2014) Komedia, Kryminał
Kraftidioten

Norwegia, kraj porządnych ludzi. A najbardziej porządnym z porządnych jest Nils. W uznaniu ciężkiej pracy na rzecz społeczności oraz przepustow (...)

film Obłąkani plakat Obłąkani (2014) Thriller
Stonehearts Assylum, Eliza Graves

Młody lekarz (Jim Sturgess), przybywa do zakładu dla obłąkanych w poszukiwaniu stażu. Zostaje niezwykle ciepło przyjęty przez doktora Lamba (Be (...)

film Oddychaj plakat Oddychaj (2014) Dramat
Respire

Charlie prowadzi życie typowej 17-latki - pełne spotkań z przyjaciółmi i małych namiętności. Znajduje się w tym momencie życia, kiedy nie je (...)

film Odrobina chaosu plakat Odrobina chaosu (2014) Dramat
A Little Chaos

Akcja filmu rozgrywa się w XVII wieku. Obraz przedstawia historię dwojga specjalistów w dziedzinie ogrodnictwa (Kate Winslet i Matthias Schoenaerts (...)

film Odruch serca plakat Odruch serca (2014) Dramat
The Normal Heart

Akcja filmu rozgrywa się na początku lat 80. w Nowym Jorku. Fabuła przedstawia historię środowiska gejowskiego dziesiątkowanego przez AIDS. Juli (...)

film Odzyskać honor plakat Odzyskać honor (2014) Dramat, Serial
The Lost Honour of Christopher Jefferies

Christopher Jefferies (Jason Watkins), 65-letni emerytowany nauczyciel angielskiego, jest właścicielem domu w Bristolu, którego część wynajmuje (...)

film Ognie w polu plakat Ognie w polu (2014) Dramat
Nobi

film Olive Kitteridge plakat Olive Kitteridge (2014) Dramat, Serial
Olive Kitteridge

Cykl opowiada o emerytowanej nauczycielce Olive. W czterech odcinkach będzie można poznać romanse i tragedie, smutki i radości ludzi, którzy ją (...)

film Open Windows plakat Open Windows (2014) Kryminał, Thriller
Open Windows

Jill to popularna aktorka, która odmawia wybrania się na kolację z Nickiem, fanem, który wygrał spotkanie z gwiazdą w internetowym konkursie. W (...)

film Opowieść o miłości i mroku plakat Opowieść o miłości i mroku (2014) Dramat
A Tale of Love and Darkness

Ekranizacja pamiętników izraelskiego pisarza Amosa Oza, w Polsce wydanych pod tytułem "Opowieść o miłości i mroku". W swoich wspomnieniach auto (...)

film Ostatni człowiek plakat Ostatni człowiek (2014) Dramat
Der letzte Mentsch

Marcus (Mario Adorf) przeżył Zagładę. Po wojnie próbował wymazać z pamięci wszystkie tragiczne wspomnienia - zanegował Holocaust, który zabr (...)

film Ostatni gwizdek plakat Ostatni gwizdek (2014) Dramat, Sportowy
Draft Day

Bohaterem jest Sonny Weaver (Kevin Costner), menedżer walczącej o uznanie drużyny futbolowej, który podczas dnia selekcji desperacko stara się od (...)

film Ostatni klaps plakat Ostatni klaps (2014) Komedia
Ostatni klaps

« Poprzednia 17   |   18   |   19   |   strona 20   |   21   |   22   |   23    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.