Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film A Merry Friggin' Christmas plakat A Merry Friggin' Christmas (2014) Komedia
A Merry Friggin' Christmas

Bohaterem jest Boyd Mitchler (Joel McHale), który z żoną Luann (Lauren Graham) wybiera się na święta do ojca, Mitcha (Robin Williams). Na miejsc (...)

film A Perfect Day plakat A Perfect Day (2014) Dramat, Komedia
A Perfect Day

Opowieść przedstawia dzień z życia ratowników niosących pomoc humanitarną w rejonach objętych działaniami wojennymi. Widzowie poznają skrajn (...)

film A Slight Trick of the Mind plakat A Slight Trick of the Mind (2014) Dramat, Kryminał
A Slight Trick of the Mind

Akcja filmu rozgrywa się w 1947 roku. Sherlock Holmes po powrocie z Japonii przenosi się do sennej wioski w hrabstwie Sussex, gdzie zamieszkuje raze (...)

film Addicted plakat Addicted (2014) Dramat
Addicted

Pozornie szczęśliwa kobieta (Sharon Leal), która ma wszystko: kochającego i przystojnego męża, wspaniałe dzieci i udaną karierę. W rzeczywist (...)

film Adult Beginners plakat Adult Beginners (2014) Dramat, Komedia
Adult Beginners

Głównym bohaterem jest Jake (Nick Kroll), który właśnie stracił wszystko łącznie ze swoją prestiżową pracą w rozrywce. Mężczyzna przepro (...)

film Agnieszka plakat Agnieszka (2014) Dramat
Agnieszka

Po pięcioletniej odsiadce, bez grosza w kieszeni, Agnieszka Radomska (Gorczyca) ucieka do Niemiec. W Monachium trafia pod skrzydła 70-letniej Madame (...)

film Akademia wampirów plakat Akademia wampirów (2014) Akcja, Fantasy, Mystery
Vampire Academy: Blood Sisters

Obraz powstał na podstawie jednej z książek Richelle Mead. Bohaterką jest 17-letnia Rose Hathaway (w tej roli Zoey Deutch), która musi się odnal (...)

film Aleksander - okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzień plakat Aleksander - okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzień (2014) Familijny, Komedia
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

Komedia jest adaptacją książki dla dzieci autorstwa Judith Viorst z 1972 roku. Głównym bohaterem jest tytułowy Alexander (Ed Oxenbould), który (...)

film Almanac plakat Almanac (2014) Thriller
Almanac

film American Horror Story: Freak Show plakat American Horror Story: Freak Show (2014) Horror
American Horror Story: Freak Show

Akcja rozgrywa się w latach 50. na Florydzie. Jessica Lange sportretuje niemiecką imigrantkę prowadzącą jeden z ostatnich show dziwolągów w kra (...)

film Anarchia plakat Anarchia (2014) Dramat
Cymbeline, Anarchy

Obraz stanowi współczesną adaptację dzieła Szekspira "Cymbelin". To zainspirowana celtyckimi legendami opowieść o niewinności i zazdrości. Pr (...)

film Anatomia zła plakat Anatomia zła (2014) Thriller
Anatomia zła

Płatny zabójca o pseudonimie „Lulek” (Krzysztof Stroiński) zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Wkrótce potem prokurator (Piotr Głowacki (...)

film Anglik, który mnie kochał plakat Anglik, który mnie kochał (2014) Komedia romantyczna
How To Make Love Like An Englishman

Film przedstawia historię profesora uczelni w Cambridge (Pierce Brosnan), który poznaje kobietę swojego życia (Salma Hayek) i dla której jest got (...)

film Animal plakat Animal (2014) Horror
Animal

film Animus: The Tell-Tale Heart plakat Animus: The Tell-Tale Heart (2014) Horror
Animus: The Tell-Tale Heart

film Annabelle plakat Annabelle (2014) Horror
Annabelle

John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii - piękną starodawną lalkę, ubraną w śnieżnobiałą suknię ślubną. Rado (...)

film Annie plakat Annie (2014) Dramat, Familijny, Muzyczny
Annie

Bohaterką musicalu jest tytułowa Annie (Quvenzhané Wallis), która jako małe dziecko została porzucona przez rodziców. Dziewczynka mieszka w sie (...)

film Anomalia plakat Anomalia (2014) Akcja, Sci-Fi
The Anomaly

film Anonimowy autorzy plakat Anonimowy autorzy (2014) Komedia
Authors Anonymous

„Wszyscy za jednego” to motto grupy skupiającej sfrustrowanych pisarzy, którzy nie znajdują zrozumienia u wydawców i czytelników. Do ich gron (...)

film Arbiter uwagi plakat Arbiter uwagi (2014) Dramat
Arbiter uwagi

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.