Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Nauka spadania plakat Nauka spadania (2014) Dramat, Komedia
A Long Way Down

Ciepła i niezwykle zabawna opowieść o przyjaźni oparta na motywach powieści Nicka Hornby'ego, autora bestselleru "Był sobie chłopiec". Sylweste (...)

film Need for Speed plakat Need for Speed (2014) Akcja
Need for Speed

Bohaterem jest kierowca wyścigowy Tobey Marshall (Paul) niesłusznie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci. Po wyjściu z więzienia mężcz (...)

film Nena plakat Nena (2014) Sportowy
Nena

film Neonowy byk plakat Neonowy byk (2014) Dramat
Boi Neon

Iremar bierze udział w Vaquejadas, rodeo w północno-wschodniej Brazylii. To sport dla prawdziwych macho. Jego domem jest przyczepa, którą wozi by (...)

film Nie jesteś sobą plakat Nie jesteś sobą (2014) Dramat
You're Not You

Nietypowa relacja pomiędzy Kate (Hilary Swank), 36-letnią pianistką chorą na stwardnienie zanikowe boczne, i Bec (Emmy Rossum), niezdecydowaną co (...)

film Nie ma jak w piekle plakat Nie ma jak w piekle (2014) Komedia
Home Sweet Hell

Bohaterem jest biznesmen Don Champagne (Wilson), który ma romans z pracownicą (Brewster). Kiedy kobieta zachodzi w ciążę, zaczyna go szantażowa (...)

film Niebezpieczny poker plakat Niebezpieczny poker (2014) Akcja, Thriller
Gutshot Straight

Jack (George Eads) jest profesjonalnym pokerzystą, który jest winien duże pieniądze gangsterowi Paulie'emu Trunksowi (Steven Seagal), który nasy (...)

film Niebo istnieje... naprawdę plakat Niebo istnieje... naprawdę (2014) Dramat
Heaven Is For Real

Adaptacja książki "Heaven Is For Real: A Little Boy's Astounding Story of His Trip To Heaven And Back" autorstwa Todda Burpo i Lynn Vincent. Film je (...)

film Niesamowity Spider-Man 2 plakat Niesamowity Spider-Man 2 (2014) Akcja, Fantasy, Przygodowy
The Amazing Spider-Man 2

W nadchodzącym obrazie Peter Parker (Andrew Garfield) musi dzielić swój czas na walkę ze złoczyńcami w kostiumie Spider-Mana i pielęgnowanie zw (...)

film Niesamowity Wiplala plakat Niesamowity Wiplala (2014) Familijny, Przygodowy
The Amazing Wiplala

W kuchni rodziny Blomów niespodziewanie pojawia się Wiplala, który wyglądem przypomina 10-centymetrowego człowieka. Mały Johannes znajduje go i (...)

film Niezgodna plakat Niezgodna (2014) Akcja, Przygodowy, Romantyczny
Divergent

Główną bohaterką filmu jest szesnastoletnia Tris Prior, której przyszło dorastać w czasach nowej utopii. Ludzi dzieli się na pięć frakcji. N (...)

film Niezniszczalni 3 plakat Niezniszczalni 3 (2014) Akcja
The Expendables 3, The Expendables III

Conrad Stonebanks (Mel Gibson) to jeden z największych na świecie handlarzy bronią. Zanim przeszedł na ciemną stronę mocy, był jednym z tych, k (...)

film Niezłomny plakat Niezłomny (2014) Wojenny
Unbroken

Film jest adaptacją powieści "Unbroken: A World War II Story of Survival, Resilience, and Redemption" Laury Hillenbrand. Książka wydana w Polsce p (...)

film Night Moves plakat Night Moves (2014) Dramat, Thriller
Night Moves

Dla bohaterów "Night Moves" rozmowy na temat problemów ekologicznych świata to za mało. Są przekonani, że trzeba podjąć konkretne działania i (...)

film Nightingale plakat Nightingale (2014) Obyczajowy
Nightingale

Film opowiada o najmroczniejszych zakamarkach umysłu pewnego weterana wojennego (Oyelowo). Akcja rozgrywa się w jednym miejscu i skoncentrowana jest (...)

film No Good Deed plakat No Good Deed (2014) Thriller
No Good Deed

Colin to zbiegły więzień, który terroryzuje mieszkającą na przedmieściach Atlanty Terri, matkę dwójki malutkich dzieci.

film Noc Oczyszczenia: Anarchia plakat Noc Oczyszczenia: Anarchia (2014) Horror, Thriller
The Purge: Anarchy

"Noc Oczyszczenia: Anarchia" jeszcze raz wprowadza widzów w świat przedstawiający czarną wizję społeczeństwa i malujący pesymistyczny obraz ś (...)

film Noc w muzeum: Tajemnica grobowca plakat Noc w muzeum: Tajemnica grobowca (2014) Familijny, Fantasy, Komedia
Night at the Museum: Secret of the Tomb, Noc w muzeum 3

Zapraszamy na największą z dotychczasowych przygód Larry'ego Daleya (Ben Stiller). Tym razem Larry przemierzy cały świat, pozna nowych bohaterów (...)

film Nocny pościg plakat Nocny pościg (2014) Akcja, Dramat, Kryminał
Run All Night

Pochodzący z Brooklynu gangster i niezawodny płatny zabójca, Jimmy Conlon (Liam Neeson), niegdyś znany jako Grabarz, najlepsze lata ma już za sob (...)

film Noe: Wybrany przez Boga plakat Noe: Wybrany przez Boga (2014) Dramat
Noah

W obrazie Russell Crowe na polecenie Boga buduje arkę i stara się uratować każdy gatunek zwierząt. Ray Winstone gra niezbyt sprzyjającego mu mę (...)

« Poprzednia 16   |   17   |   18   |   strona 19   |   20   |   21   |   22    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.