Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Liga Sprawiedliwych: Uwięzieni w czasie plakat Liga Sprawiedliwych: Uwięzieni w czasie (2014) Akcja, Animowany, Familijny, Sci-Fi
JLA Adventures: Trapped In Time

Odległa przyszłość. Nastoletni superbohaterowie przypadkowo uwalniają zamrożonego w bryle lodu Lexa Luthora. Odwieczny wróg Supermana przenosi (...)

film Liga Sprawiedliwych: Wojna plakat Liga Sprawiedliwych: Wojna (2014) Akcja, Animowany, Familijny, Sci-Fi
Justice League: War

Ziemia znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie - grozi jej atak z kosmosu. Uratować planetę mogą tylko członkowie mitycznej Ligi Sprawied (...)

film Lily & Kat plakat Lily & Kat (2014) Dramat, Komedia
Lily and Kat

Lily i Kate to najlepsze przyjaciółki mieszkające w Nowym Jorku. Kiedy Kat (Murray) postanawia opuścić miasto, Lily (Rothe) zastanawia się, jak (...)

film Listen Up Philip plakat Listen Up Philip (2014) Dramat
Listen Up Philip

Bohaterem jest sfrustrowany pisarz, tytułowy Philip (Jason Schwartzman), który czeka na premierę swej drugiej powieści. W roli jego dziewczyny wys (...)

film Listonosz Pat i wielki świat plakat Listonosz Pat i wielki świat (2014) Animowany, Familijny
Postman Pat: The Movie - You Know You're the One

Sympatyczny listonosz Pat z małego spokojnego miasteczka zapragnie wziąć udział w niezwykle popularnym telewizyjnym show "Gwiazdą być!". Czeka g (...)

film Litewski przekręt plakat Litewski przekręt (2014) Akcja, Thriller
Redirected

"Litewski przekręt" to trzymająca w napięciu komedia kryminalna typu "Kac Vegas" i "Przekręt" w jednym, doprawiona niepoprawnym politycznie dowcip (...)

film Little Accidents plakat Little Accidents (2014) Dramat
Little Accidents

Obraz przedstawia historię mieszkańców małego amerykańskiego miasteczka, w którym dochodzi do tragicznego wypadku w kopalni węgla. Jakby tego b (...)

film Liza, lisia wróżka plakat Liza, lisia wróżka (2014) Fantasy, Komedia romantyczna
Liza, a rókatündér

Liza (Mónika Balsai) od 12 lat opiekuje się Martą (Piroska Molnár), wdową po byłym japońskim ambasadorze. Szuka miłości swojego życia. W dni (...)

film Lost River plakat Lost River (2014) Fantasy, Thriller
Lost River

Lost River to niegdyś idylliczne miasteczko, które teraz popada w ruinę i zaczyna pociągać za sobą swoich mieszkańców. Opowieść dotyczy samo (...)

film Love and Mercy plakat Love and Mercy (2014) Biograficzny, Dramat, Muzyczny
Love & Mercy

film Love Is Strange plakat Love Is Strange (2014) Dramat
Love Is Strange

Ben i George to homoseksualiści, których związek przeżywa wzloty i upadki. Po 38 latach wspólnego życia panowie wreszcie uzyskują pozwolenie na (...)

film Lucy plakat Lucy (2014) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Lucy

Lucy to kobieta, która zostaje zmuszona do pracy w charakterze kuriera narkotykowego. Kiedy narkotyk przypadkowo dostaje się jej organizmu, Lucy spo (...)

film Lucyfer plakat Lucyfer (2014) Dramat
Lucifer

Oto prawdziwe nowe horyzonty kina – reżyser Gust Van den Berghe i operator Hans Bruch Jr. specjalnie na potrzeby Lucyfera skonstruowali zbliżony d (...)

film Lullaby plakat Lullaby (2014) Dramat
Lullaby

Bohaterem obrazu jest Jonathan (Garrett Hedlund), który żyje z dala od rodziny. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego ojciec Robert (Richard Jenkins (...)

film Macondo plakat Macondo (2014) Dramat
Macondo

Chociaż Ramasan ma dopiero jedenaście lat, spoczywa na nim ogromna odpowiedzialność. Według czeczeńskiej tradycji stał się właśnie głową d (...)

film Magia w blasku księżyca plakat Magia w blasku księżyca (2014) Dramat, Komedia
Magic in the Moonlight

Akcja filmu toczy się na południu Francji w latach 20., na tle zamożnych posiadłości na Lazurowym Wybrzeżu i modnych klubów jazzowych dla elity (...)

film Magical Girl plakat Magical Girl (2014) Dramat
Magical Girl

Kiedy trzynastoletnia Alice zapada na ciężką chorobę, jej ojciec Luis - bezrobotny nauczyciel literatury - postanawia zrobić wszystko, by ją usz (...)

film Magiczne święta Kacpra i Emmy plakat Magiczne święta Kacpra i Emmy (2014) Familijny
Karsten og Petras vidunderlige jul

film Magik z Nowego Jorku plakat Magik z Nowego Jorku (2014) Dramat, Fantasy, Komedia
The Cobbler

Główną postacią jest szewc, który ma wrażenie, że jego życie stanęło w martwym punkcie. Pewnego dnia znajduje jednak przypadkową pamiątkę (...)

film Majdan. Rewolucja godności plakat Majdan. Rewolucja godności (2014) Dokumentalny
Majdan, Maidan

Grudzień 2013 - luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze prezydenta Wiktora J (...)

« Poprzednia 13   |   14   |   15   |   strona 16   |   17   |   18   |   19    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.