Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Księga życia plakat Księga życia (2014) Animowany, Familijny
Book of Life

Animacja opowiada o dwóch potężnych magach, którzy zakładają się o to, czy ludzie są istotami o czystych sercach. Wśród ludzi poddanych pró (...)

film Ktoś, kogo kochasz plakat Ktoś, kogo kochasz (2014) Dramat
En du elsker, Someone you love

Thomas Jacob (Mikael Persbrandt) jest odnoszącym sukcesy, starzejącym się duńskim piosenkarzem, który mieszka w Los Angeles. Mężczyzna spalił (...)

film Kumiko plakat Kumiko (2014) Dramat
Kumiko, the Treasure Hunter

film Kurier plakat Kurier (2014) Komedia, Kryminał
The Mule, Muł

Ray Jenkins (Angus Sampson) to sympatyczny, ale ogromnie naiwny chłopak. Pewnego dnia jego kumpel Gavin (Leigh Whannell) nakłania go do przemytu nar (...)

film Labirynt kłamstw plakat Labirynt kłamstw (2014) Historyczny
Im Labyrinth des Schweigens

Niemcy 1958 rok. Czas odbudowy i cudu gospodarczego. Johann Radmann właśnie został mianowany prokuratorem. Nie zamierza już tracić czasu na nudne (...)

film Lassie i przyjaciele plakat Lassie i przyjaciele (2014) Animowany, Dziecięce, Familijny, Przygodowy, Serial
The New Adventures of Lassie

Dzielna suczka Lassie oraz jej przyjaciółka i opiekunka - rezolutna 10-latka Zoe Parker. Nowe przygody niezwykle inteligentnego owczarka collie, a p (...)

film Last Days in the Desert plakat Last Days in the Desert (2014) Dramat, Przygodowy
Last Days in the Desert

film Last Shift plakat Last Shift (2014) Horror
Last Shift

film Lato plakat Lato (2014) Dramat
Zomer, Summer

Lato w małej holenderskiej wsi. Anne (Sigrid ten Napel) ma szesnaście lat i spędza upalne dni jeżdżąc z przyjaciółmi na rowerach po okolicy. D (...)

film Lato w Prowansji plakat Lato w Prowansji (2014) Dramat, Komedia
Avis de mistral

Mieszkający w Paryżu Lea i Adrian są typowymi nastolatkami - nieco zagubieni, zbuntowani, nierozłączni ze swoimi tabletami i smartfonami. Gdy oka (...)

film Lawirantka plakat Lawirantka (2014) Dramat, Komedia
Two-Bit Waltz

Maude (Clara Mamet) jest nastolatką, na którą nieoczekiwanie spada seria nieszczęść. W ciągu jednego tygodnia jej życie staje na głowie. Maud (...)

film Learning to Drive plakat Learning to Drive (2014) Melodramat
Learning to Drive

film Legenda Herkulesa plakat Legenda Herkulesa (2014) Akcja, Przygodowy
The Legend of Hercules

Film przybliży historię greckiego herosa zdradzonego przez króla i sprzedanego do niewoli. Półbóg będzie musiał użyć swej wielkiej siły, ab (...)

film Legends plakat Legends (2014) Akcja, Dramat, Kryminał, Serial
Legends

Martin Odum to agent FBI obdarzony umiejętnością przeistaczania się w nowe osoby na potrzeby infiltracyjnych zadań. Każda z kolejnych tożsamoś (...)

film LEGO: Przygoda plakat LEGO: Przygoda (2014) Akcja, Animowany, Familijny, Komedia
Lego: The Movie

Opowieść o przygodach Emmeta (Pratt), przeciętnego ludzika Lego, robotnika, który przez pomyłkę zostaje wzięty za najbardziej wyjątkowego boha (...)

film Leprechaun: Origins plakat Leprechaun: Origins (2014) Horror
Leprechaun: Origins

film Let Us Prey plakat Let Us Prey (2014) Horror
Let Us Prey

film Letnie przesilenie plakat Letnie przesilenie (2014) Wojenny
Letnie przesilenie

Romek i Guido mają po siedemnaście lat i przed sobą całe życie. Ich marzenia nie różnią się od marzeń innych nastolatków - chcą słuchać (...)

film Life After Beth plakat Life After Beth (2014) Komedia
Life After Beth

Zach to młody chłopaka, którego dziewczyna umiera po to, by niedługo później powrócić do życia z wielkim apetytem na ludzkie mięso.

film Life Partners plakat Life Partners (2014) Komedia
Life Partners

Komedia opowiada o przyjaźni dwóch bardzo różnych kobiet - atrakcyjnej Paige (w tej roli Gillian Jacobs) oraz próżnej lesbijki Sashy (Leighton M (...)

« Poprzednia 12   |   13   |   14   |   strona 15   |   16   |   17   |   18    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.