Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Jak ukraść psa plakat Jak ukraść psa (2014) Dramat
Gae-leul hoom-chi-neun wan-byeok-han bang-beob, How to steal a dog

film Jak wytresować smoka 2 plakat Jak wytresować smoka 2 (2014) Animowany, Familijny
How to Train Your Dragon 2

Od czasu gdy Czkawka pomógł Wikingom oswoić smoki minęło już 5 lat. Podczas gdy Wikingowie organizują wyścigi smoków, Czkawka i Astrid odkryw (...)

film Jak zatrzymać ślub plakat Jak zatrzymać ślub (2014) Melodramat
Hur man stoppar ett bröllop

"Jak zatrzymać ślub" to film, który został nakręcony w 5 godzin i 17 minut. Tyle trwa podróż pociągiem z Malmo do Sztokholmu. Dwójka bohater (...)

film Jako w piekle, tak i na Ziemi plakat Jako w piekle, tak i na Ziemi (2014) Horror, Thriller
As Above, So Below

Scarlett Marlowe (Perdita Weeks), zbuntowana poszukiwaczka przygód i błyskotliwy archeolog poświęciła życie poszukiwaniom jednego z największyc (...)

film Jamesy Boy plakat Jamesy Boy (2014) Biograficzny, Dramat, Kryminał
Jamesy Boy

Członek gangu trafia do więzienia o zaostrzonym rygorze, tam zaprzyjaźnia się z mężczyzną skazanym za morderstwo. Film oparty na faktach.

film Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości plakat Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości (2014) Dokumentalny
Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości

film Jane Got a Gun plakat Jane Got a Gun (2014) Akcja, Dramat, Western
Jane Got a Gun

Historia tytułowej Jane (Natalie Portman), kobiety, która musi znaleźć sposób na obronę swojej farmy przed gangiem wyjętego spod prawa męża, (...)

film Jersey Boys plakat Jersey Boys (2014) Biograficzny, Dramat, Muzyczny
Jersey Boys

Adaptacja popularnego na Broadwayu musicalu "Jersey Boys: The Story of Frankie Valli & The Four Seasons". Film przedstawia historię znanego w latach (...)

film Jestem Femen plakat Jestem Femen (2014) Dokumentalny
Je suis Femen

"Jestem Femen" dotyka fenomenu ukraińskiego kobiecego ugrupowania, tytułowego Femen. Jego aktywistki znane są w całej Europie, walczące o wolnoś (...)

film Jesteśmy waszymi przyjaciółmi plakat Jesteśmy waszymi przyjaciółmi (2014) Dokumentalny
We Come as Friends

film Jeziorak plakat Jeziorak (2014) Dramat, Kryminał
Jeziorak

Policjanci z prowincjonalnej komendy likwidują leśną bimbrownię. Oddział zostaje ostrzelany i jeden z policjantów zostaje ranny. Bimbrownikowi u (...)

film John Wick plakat John Wick (2014) Akcja, Thriller
John Wick

Wick to płatny zabójca, który przeszedł na emeryturę po śmierci żony. Kiedy pewien złodziej kradnie samochód Johna, zabijając przy tym psa j (...)

film Joker plakat Joker (2014) Dramat, Kryminał
Wild Card, Heat

Bohaterem jest uzależniony od hazardu mężczyzna mieszkający w Las Vegas, który mści się na gangsterze za to, że pobił jego przyjaciółkę.

film Jupiter: Intronizacja plakat Jupiter: Intronizacja (2014) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Jupiter Ascending

Akcja rozgrywa się w przyszłości. Bohaterką jest Jupiter Jones (Mila Kunis), rosyjska imigrantka, która pracuje jako sprzątaczka, jednak jej pra (...)

film Jutro będzie futro 2 plakat Jutro będzie futro 2 (2014) Komedia, Sci-Fi
Hot Tub Time Machine 2

Lou (Rob Corddry) grozi ogromne niebezpieczeństwo. Mężczyzna został postrzelony i walczy o życie. Jego zdesperowani przyjaciele - Jacob (Clark Du (...)

film Już za Tobą tęsknię plakat Już za Tobą tęsknię (2014) Dramat, Komedia
Miss You Already

Akcja obrazu rozgrywa się w Londynie. Komediodramat przedstawia historię dwóch przyjaciółek, które znają się od lat. Ich relacja przechodzi kr (...)

film Kacper i Emma – ferie zimowe plakat Kacper i Emma – ferie zimowe (2014) Familijny
Karsten og Petra på vinterferie, Kacper i Emma - zimowe wakacje

Kacper i Emma, a wraz z nimi Leo i Pani Królik, spędzają ferie zimowe u dziadka dziewczynki. Wyjazd z domu oznacza tęsknotę za rodzicami i oswoje (...)

film Kamienie na szaniec plakat Kamienie na szaniec (2014) Dramat, Historyczny
Kamienie na szaniec

Oto dewiza jaką w życiu kierują się trzej młodzi przyjaciele - Alek, Zośka i Rudy. Harcerze, maturzyści warszawskiego liceum snujący ambitne p (...)

film Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz plakat Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (2014) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Captain America: The Winter Soldier

Najnowsza część przygód Steve'a Rogersa, znanego również jako Kapitan Ameryka, rozgrywa się po nowojorskim kataklizmie, w którym znaczącą ro (...)

film Kapitan Szablozęby i skarb piratów plakat Kapitan Szablozęby i skarb piratów (2014) Familijny, Przygodowy
Kaptein Sabeltann og skatten i Lama Rama

Kapitan Szablozęby, postrach mórz i oceanów od Karaibów aż po krańce świata, wraz ze swoją nieustraszoną załogą powraca do rodzimego portu. (...)

« Poprzednia 10   |   11   |   12   |   strona 13   |   14   |   15   |   16    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.