Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Hobbit: Tam i z powrotem plakat Hobbit: Tam i z powrotem (2014) Fantasy, Przygodowy
Hobbit: There and Back Again, The

film Houdini plakat Houdini (2014) Biograficzny, Dramat, Serial
Houdini

Urodzony w Budapeszcie Erik Weisz jako dziecko wyemigrował z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Początkowo używał nazwiska Ehrich Weiss, potem zmi (...)

film Housebound plakat Housebound (2014) Horror, Komedia
Housebound

Bohaterką jest Kylie Bucknell, która zostaje skazana na areszt domowy. Karę musi odbyć w swoim rodzinnym domu z pełną dobrych intencji matką. K (...)

film Hungry Hearts plakat Hungry Hearts (2014) Dramat
Hungry Hearts

Psychologiczny dramat opowiada o młodym małżeństwie i ich nowo narodzonym dziecku. Mężczyzna odkrywa, że jego żona ma niepokojący stosunek dl (...)

film I Am Soldier plakat I Am Soldier (2014) Thriller, Wojenny
I Am Soldier

film I Am Wrath plakat I Am Wrath (2014) Akcja, Thriller
I Am Wrath

film Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1 plakat Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1 (2014) Akcja, Sci-Fi
The Hunger Games: Mockingjay Part 1

Dzieło jest kontynuacją dwóch wcześniejszych obrazów z serii, "Igrzysk śmierci" (2012) oraz "Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia" (2013), i p (...)

film Il-dae-il plakat Il-dae-il (2014) Dramat
One By One

Film opowiada o brutalnym zabójstwie uczennicy. To także zainspirowana realiami ojczyzny filmowca historia o walce z systemem i zemście.

film Imperium robotów. Bunt człowieka plakat Imperium robotów. Bunt człowieka (2014) Sci-Fi
Robot Overlords

W niedalekiej przyszłości Ziemia zostaje podbita przez roboty. Mieszkańcy naszej planety, oznakowani implantami monitorującymi ich aktywność ży (...)

film In Your Eyes plakat In Your Eyes (2014) Dramat, Komedia romantyczna
In Your Eyes

Historia miłosna o dwóch zupełnie różnych ludziach połączonych głęboką więzią, której żadne z nich nie potrafi objąć rozumem. Dylan (M (...)

film Inna kobieta plakat Inna kobieta (2014) Komedia
The Other Woman

Historia kobiety (Cameron Diaz), która dowiaduje się, że jest "tą trzecią" - czyli że jej chłopak (Nikolaj Coster-Waldau) jest żonaty. Bohater (...)

film Interstellar plakat Interstellar (2014) Sci-Fi
Interstellar

Historia grupy badaczy, którzy dzięki nowo odkrytemu tunelowi czasoprzestrzennemu pokonują granice do tej pory przekraczające ludzkie możliwości (...)

film Intruders plakat Intruders (2014) Serial, Thriller
Intruders

Serial opowiada o tajnym stowarzyszeniu, którego członkowie za wszelką cenę chcą zyskać nieśmiertelność. Aby to osiągnąć, chowają się w (...)

film Ja nie wracam plakat Ja nie wracam (2014) Dramat
Ya ne vernus

film Ja, Frankenstein plakat Ja, Frankenstein (2014) Horror, Thriller
I, Frankenstein, Nieśmiertelny

Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, od ponad 200 lat żyje samotnie w cieniu ludzkiej cywilizacji. Obdarzony ogromną siłą i wytrzy (...)

film Jack Ryan: Teoria chaosu plakat Jack Ryan: Teoria chaosu (2014) Akcja, Dramat, Thriller
Jack Ryan: Shadow Recruit

Obraz "Jack Ryan: Teoria chaosu" opowiada historię młodego analityka finansowego, który odkrywa, że jego rosyjski pracodawca chce sfinansować ata (...)

film Jackie i Ryan plakat Jackie i Ryan (2014) Dramat
Jackie & Ryan, Jackie and Ryan

Ryan (Ben Barnes) jest wędrownym grajkiem, który podróżuje po Stanach pociągami towarowymi i marzy o wydaniu własnej płyty. Jackie (Katherine H (...)

film Jak Bóg da plakat Jak Bóg da (2014) Komedia
Se Dio Vuole

Tommaso to ceniony rzymski kardiochirurg. I ateista. Wraz z żoną, Carlą i dwójką dorosłych już dzieci tworzą modelową nowoczesną, mieszczań (...)

film Jak całkowicie zniknąć plakat Jak całkowicie zniknąć (2014) Obyczajowy
Jak całkowicie zniknąć

Gerda poznaje Małą Rozbójniczkę w berlińskim metrze. Łapie jej spojrzenie, bezczelny uśmiech. Coraz mniej skrycie zaczyna iść jej śladem. Zm (...)

film Jak dogonić szczęście plakat Jak dogonić szczęście (2014) Dramat, Komedia
Hector and the Search for Happiness

Adaptacja powieści Francois Lelorda. Bohaterem filmu jest Hector (Simon Pegg), ekscentryczny, ale i pełen uroku psychiatra przeżywający kryzys. He (...)

« Poprzednia 9   |   10   |   11   |   strona 12   |   13   |   14   |   15    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.