Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Gotham plakat Gotham (2014) Fantasy, Kryminał, Serial
Gotham

Serial opowiada o perypetiach młodego detektywa Gordona. Akcja rozpoczyna się w czasach, gdy detektyw nie znał jeszcze Batmana, za to przyjaźnił (...)

film Gottland plakat Gottland (2014) Animowany, Dokumentalny, Familijny
Gottland

Przemysłowiec, który wprawił czeskie fabryki w ruch i gwiazda filmowa, która swą życiową rolę odegrała będąc kochanką Goebbelsa. Człowiek (...)

film Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu plakat Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu (2014) Dramat, Komedia
En Duva satt på en gren och funderade på tillvaron

Dwaj domokrążni sprzedawcy, Sam i Jonathan, jak współcześni Don Kichot i Sancho Pansa zabierają widza na wędrówkę przez kalejdoskop ludzkich (...)

film Gra tajemnic plakat Gra tajemnic (2014) Thriller
The Imitation Game

Historia Alana Turinga, który przyczynił się do złamania kodu Enigmy oraz do powstania nowej nauki - informatyki. Zaprojektował pierwszy elektron (...)

film Gracepoint plakat Gracepoint (2014) Mystery, Serial
Gracepoint

Akacja rozgrywa się w niewielkim miasteczku w Kalifornii, Gracepoint, i opowiada o śledztwie w sprawie morderstwa chłopca.

film Grudge Match plakat Grudge Match (2014) Komedia, Sportowy
Grudge Match

Obraz przedstawia historię dwóch emerytowanych bokserów i przeciwników z ringu (w tych rolach De Niro i Stallone). Po wielu latach od ostatniego s (...)

film Gwiazd naszych wina plakat Gwiazd naszych wina (2014) Dramat
The Fault in Our Stars

Główną bohaterką opowieści jest 16-letnia Hazel (Shailene Woodley), która choruje na raka. Na spotkaniu grupy wsparcia dziewczyna poznaje August (...)

film Głosy plakat Głosy (2014) Horror, Komedia
The Voices

Jerry Hickfang (Ryan Reynolds) jest robotnikiem, który stara się zdobyć serce księgowej ze swojej fabryki. Romans niespodziewanie nabiera mordercz (...)

film Głupi i głupszy 2 plakat Głupi i głupszy 2 (2014) Komedia
Dumb and Dumber To

20 lat temu Lloyd i Harry przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę p (...)

film Halo: Nightfall plakat Halo: Nightfall (2014) Akcja, Sci-Fi, Serial, Thriller
Halo: Nightfall

Akcja serialu rozegra się między wydarzeniami z gier "Halo 4" a "Halo 5". Głównym bohaterem nowego cyklu będzie cybernetycznie ulepszony superżo (...)

film Happy Christmas plakat Happy Christmas (2014) Dramat, Komedia
Happy Christmas

Jenny to niedojrzała, nieustannie imprezująca dwudziestolatka. Wprowadza się do domu brata - reżysera filmowego i jego żony - pisarki. Swoim poja (...)

film Happy New Year plakat Happy New Year (2014) Akcja, Dramat, Komedia
Happy New Year

film Hardkor Disko plakat Hardkor Disko (2014) Dramat
Hardkor Disko

Głównym bohaterem obrazu jest Marcin (Marcin Kowalczyk), młody mężczyzna, który dowiaduje się o pewnym bardzo istotnym fakcie na temat własnej (...)

film Hercules: The Legend Begins plakat Hercules: The Legend Begins (2014) Akcja, Przygodowy
Hercules: The Legend Begins

W starożytnej Grecji 1200 pne, królowa ulega namowom Zeusa aby poświęcić syna i obalić tyranię rządów króla i przywrócić pokój na ziemi. (...)

film Hercules: The Thracian Wars plakat Hercules: The Thracian Wars (2014) Akcja, Przygodowy
Hercules: The Thracian Wars

Historia miłości między greckim półbogiem, a księżniczką Krety, która została obiecana na żonę starszemu bratu Herkulesa. Życie Herkules (...)

film Historia Gabby Douglas plakat Historia Gabby Douglas (2014) Biograficzny, Dramat
The Gabby Douglas Story

Gabby Douglas (Imani Hakim, Sydney Mikayla) jest bardzo utalentowaną gimnastyczką, pochodzącą z biednej afroamerykańskiej rodziny. Dziewczyna od (...)

film Historia Marii plakat Historia Marii (2014) Biograficzny, Dramat
Marie Heurtin, Marie's Story

Głuchoniema i niewidoma od urodzenia 14-letnia Marie Heurtin nie potrafi komunikować się ze światem. Zachowuje się jak dzikie zwierzę, które bo (...)

film Hiszpanka plakat Hiszpanka (2014) Akcja, Historyczny, Kryminał
Hiszpanka

Europa, grudzień 1918 roku. Miesiąc wcześniej odrodziła się Polska. Z Londynu do Warszawy, żeby objąć tekę premiera niepodległej, zmierza ko (...)

film Hiszpański temperament plakat Hiszpański temperament (2014) Komedia
Ocho apellidos vascos

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Ale Rafę i Amaie różni naprawdę wiele. On jest rodowitym mieszkańcem Andaluzji, uwielbia piłkę noż (...)

film Hobbit: Bitwa Pięciu Armii plakat Hobbit: Bitwa Pięciu Armii (2014) Fantasy, Przygodowy
The Hobbit: The Battle of the Five Armies

Po wyzwoleniu ojczyzny spod jarzma Smauga, kompania Thorina Dębowej Tarczy nieświadomie ściąga na świat śmiertelne niebezpieczeństwo. Smok kier (...)

« Poprzednia 8   |   9   |   10   |   strona 11   |   12   |   13   |   14    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.