Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Foo Fighters: Sonic Highways plakat Foo Fighters: Sonic Highways (2014) Dokumentalny, Muzyczny, Serial
Foo Fighters: Sonic Highways

Fascynująca podróż członków amerykańskiej grupy Foo Fighters przez Stany Zjednoczone i historię współczesnej muzyki popularnej. Nagrywają (...)

film Fort Bliss plakat Fort Bliss (2014) Dramat
Fort Bliss

Bohaterką filmu jest żołnierz (Michelle Monaghan) armii Stanów Zjednoczonych, która po długim i wyczerpującym pobycie na froncie w Afganistanie (...)

film Fotograf plakat Fotograf (2014) Sensacyjny, Thriller
Fotograf

Mimo zdolności dedukcyjnych Natasza nie pasuje do moskiewskiej policji. Nie potrafiła powstrzymać emocji i uderzyła w twarz swego zwierzchnika, ł (...)

film Foxcatcher plakat Foxcatcher (2014) Dramat
Foxcatcher

Obraz przedstawi prawdziwą historię Johna du Ponta, milionera i schizofrenika, który na terenie swojej ogromnej posiadłości zbudował ośrodek tr (...)

film Francuska suita plakat Francuska suita (2014) Dramat, Romantyczny, Wojenny
Suite Francaise

Obraz powstał w oparciu o powieść Irene Némirovsky znaną w Polsce pod tytułem "Francuska suita". Bohaterką jest Lucille Angellier (Michelle Wil (...)

film Frank plakat Frank (2014) Fantasy, Komedia, Mystery
Frank

Film oparty na życiu muzyka i komika Chrisa Sieveya. Głównym bohaterem będzie marzący o karierze w show-biznesie chłopak (w tej roli Domhnall Gl (...)

film From Dusk Till Dawn plakat From Dusk Till Dawn (2014) Akcja, Horror, Kryminał, Serial
From Dusk Till Dawn

film Frontera plakat Frontera (2014) Dramat
Frontera

film Fru! plakat Fru! (2014) Animowany, Familijny
Yellowbird

Ptaszek, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada i ma poprowadzić grupę skrz (...)

film Furia plakat Furia (2014) Akcja, Dramat, Wojenny
Fury

Akcja obrazu rozgrywa się podczas II wojny światowej, a dokładniej w roku 1945. Film przedstawia historię pięciu członków amerykańskiej załog (...)

film Gang Related plakat Gang Related (2014) Dramat, Kryminał, Serial
Gang Related

Głównym bohaterem cyklu będzie młody chłopak, członek gangu - Ryan Lopez (Ramon Rodriguez), który otrzymuje od swoich kumpli zadanie zinfiltrow (...)

film Gang Wiewióra plakat Gang Wiewióra (2014) Animowany, Familijny, Komedia
The Nut Job

Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Wiewióra - nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. G (...)

film Gdybym tylko tu był plakat Gdybym tylko tu był (2014) Dramat, Komedia
Wish I Was Here

Aidan Bloom (Zach Braff) i jego żona Sarah (Kate Hudson) mieszkają w Los Angeles z dwójką dzieci, Grace (Joey King) i Tuckerem (Pierce Gagnon). Sa (...)

film Gemma Bovery plakat Gemma Bovery (2014) Dramat, Komedia, Romantyczny
Gemma Bovery

Angielska piękność Gemma Bovery (Gemma Arterton) przeprowadza się ze swoim mężem do niewielkiego francuskiego miasteczka, w którym przed laty G (...)

film Get on Up plakat Get on Up (2014) Biograficzny, Dramat, Muzyczny
Get on Up

film Gierka plakat Gierka (2014) Familijny, Przygodowy
A Little Game

Dziesięcioletnia Max (Makenna Ballard) mieszka z zapracowanymi rodzicami (Ralph Macchio, Janeane Garofalo) i młodszą siostrą w Greenwich Village. (...)

film God's Pocket plakat God's Pocket (2014) Dramat
God's Pocket

film Godzilla plakat Godzilla (2014) Akcja, Sci-Fi
Godzilla

Film opowiada poruszającą historię o ludzkiej odwadze i pojednaniu w obliczu nieprzezwyciężonych sił natury. Budzący respekt Godzilla powraca, (...)

film Gomorra plakat Gomorra (2014) Dramat, Kryminał, Serial
Gomorrah

Akcja utrzymanego w bardzo realistycznej stylistyce i klimacie serialu rozgrywa się na południu Włoch. Scampia to dzielnica Neapolu, której ciemne (...)

film Gość plakat Gość (2014) Thriller
The Guest

Dan Stevens gra w filmie żołnierza, który przedstawia się rodzinie Petersonów jako przyjaciel ich zmarłego w akcji syna. Po tym jak mężczyzna (...)

« Poprzednia 7   |   8   |   9   |   strona 10   |   11   |   12   |   13    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.