Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Dziewczyna na rowerze plakat Dziewczyna na rowerze (2013) Komedia
Girl on a Bicycle

Paolo (Vincenzo Amato), młody kierowca autobusu, jest Włochem mieszkającym w Paryżu. Właśnie oświadczył się swojej dziewczynie, niemieckiej s (...)

film Dziewczyna z lilią plakat Dziewczyna z lilią (2013) Dramat, Fantasy
L' Ecume des jours

Najnowszy film reżysera "Zakochanego bez pamięci" Michela Gondry, to magiczne love story z plejadą największych francuskich gwiazd. Colin (Romain (...)

film Dziewczyna z szafy plakat Dziewczyna z szafy (2013) Dramat, Komedia
Dziewczyna z szafy

Wzruszająca, a równocześnie pełna humoru historia dwóch braci, Jacka (Piotr Głowacki) i Tomka (Wojciech Mecwaldowski). Życie Tomka zmieni się (...)

film Dziś jestem blondynką plakat Dziś jestem blondynką (2013) Dramat, Komedia
Heute bin ich blond

Sophie (Lisa Tomaschewsky) jedzie ze swoją przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nad (...)

film Eastern Boys plakat Eastern Boys (2013) Dramat
Eastern Boys

Pochodzą z całej Europy Wschodniej: Rosji, Ukrainy, Mołdawii. Najstarszy z nich może mieć najwyżej 25 lat. Wiek najmłodszego lepiej pominąć m (...)

film Egzamin z morderstwa plakat Egzamin z morderstwa (2013) Thriller
Tesis sobre un homicidio

Roberto Bermúdez (Ricardo Darín) jest uniwersyteckim wykładowcą, specjalistą od prawa karnego. Pewnego dnia na terenie kampusu dochodzi do brutal (...)

film Eliksir miłości plakat Eliksir miłości (2013) Dokumentalny, Krótkometrażowy
Lovestruck: The Musical - Dance Featurette

Harper (Jane Seymour) była jedną z najlepiej zapowiadających się tancerek na Broadwayu. Niestety, z powodu kontuzji kolana musiała zrezygnować z (...)

film Elizjum plakat Elizjum (2013) Akcja, Dramat, Sci-Fi, Thriller
Elysium

Akcja filmu rozgrywa się w roku 2159. Ludzie podzieleni są na tych, którzy żyją na komfortowej stacji kosmicznej Elysium, zbudowanej przez korpor (...)

film Emily the Strange plakat Emily the Strange (2013) Animowany, Familijny, Fantasy, Horror
Emily the Strange

film Empire State plakat Empire State (2013) Akcja, Dramat
Empire State

film Escape Plan plakat Escape Plan (2013) Akcja, Thriller
Escape Plan

W obrazie Stallone wciela się w Raya Breslina, światowej sławy specjalistę od zabezpieczeń. Po przeprowadzeniu analizy wielu więzień, Breslin p (...)

film Europa Report plakat Europa Report (2013) Sci-Fi, Thriller
Europa Report

Obraz przedstawia historię grupy astronautów pochodzących z różnych krajów, którzy wyruszają w pierwszą w historii załogową wyprawę kosmic (...)

film Everest - Poza krańcem świata plakat Everest - Poza krańcem świata (2013) Dokumentalny, Dramat, Przygodowy
Beyond the Edge

"Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyp (...)

film Facet (nie)potrzebny od zaraz plakat Facet (nie)potrzebny od zaraz (2013) Komedia romantyczna
Facet niepotrzebny od zaraz

Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, sta (...)

film Family Weekend plakat Family Weekend (2013) Dramat, Komedia
Family Weekend

Bohaterką opowieści jest 16-latka (Olesya Rulin), która ma dość, że jej rodzina w ogóle nie zwraca na nią uwagi i postanawia uczynić z rodzic (...)

film Fanka plakat Fanka (2013) Komedia
Elle l'adore

Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kari (...)

film Felony plakat Felony (2013) Thriller
Felony

Bohaterem jest policjant (Joel Edgerton), który wracając z zakrapianej imprezy zorganizowanej z okazji przymknięcia członków dużego gangu potrą (...)

film Film dla dorosłych plakat Film dla dorosłych (2013) Komedia
Movie 43

W "Movie 43" wielkie gwiazdy Hollywood - Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Gerard Butler, Emma Ston (...)

film Filozofowie plakat Filozofowie (2013) Dramat, Sci-Fi, Thriller
The Philosophers, After the dark

Międzynarodowa szkoła w Dżakarcie. Nauczyciel filozofii, pan Zimit (James D’Arcy), daje swoim uczniom niecodzienne zadanie. Klasa złożona z dwu (...)

film Flores Raras plakat Flores Raras (2013) Dramat
Flores Raras

« Poprzednia 6   |   7   |   8   |   strona 9   |   10   |   11   |   12    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.