Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Dobry Omen plakat Dobry Omen (2013) Fantasy, Serial
Good Omens

film Dom obłąkanych dusz plakat Dom obłąkanych dusz (2013) Thriller
Sanitarium

Film składa się z trzech niezależnych od siebie historii, jednak każda z nich koncentruje się na jednym z pacjentów tego samego szpitala psychia (...)

film Domówka: Noc nie z tej ziemi plakat Domówka: Noc nie z tej ziemi (2013) Komedia
House Party: Tonight's the Night

Chris (Tequan Richmond) i Dylan (Zac Goodspeed) są najlepszymi kumplami ze szkoły. Łączy ich pasja do muzyki i… pięknych koleżanek. Niestety, (...)

film Don Jon plakat Don Jon (2013) Komedia
Don Jon

Historia współczesnego Don Juana - Jona Martello, który co weekend podrywa nową dziewczynę, a w tygodniu umila sobie czas seansami filmów pornog (...)

film Dotyk grzechu plakat Dotyk grzechu (2013) Dramat
Tian zhu ding

Trzy morderstwa i jedno samobójstwo, a wszystkie popełnione w Chinach... Cztery rodzaje śmierci i cztery wypadki, które naprawdę zdarzyły się w (...)

film Dotykalscy plakat Dotykalscy (2013) Dramat
Touchy Feely

film Dracula plakat Dracula (2013) Dramat, Horror, Serial
Dracula

film Drobna niedogodność plakat Drobna niedogodność (2013) Komedia romantyczna
One Small Hitch

Molly (Aubrey Dollar) wraca do rodzinnego domu na ślub swojej mamy. Gdy okazuje się, że mężczyzna, którego chciała przy tej okazji przedstawić (...)

film Droga do zapomnienia plakat Droga do zapomnienia (2013) Biograficzny, Dramat
The Railway Man

Film na podstawie autobiografii Erica Lomaksa pod tym samym tytułem. Pisarz walczył w szeregach brytyjskiej armii podczas II wojny światowej. Pojma (...)

film Droga w przeszłość plakat Droga w przeszłość (2013) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Rewind

film Drogówka plakat Drogówka (2013) Kryminał, Polityczny
Drogówka

"Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, za (...)

film Druga strona muru plakat Druga strona muru (2013) Dramat
Lagerfeuer

Lata 70, XX wieku. Trzydziestoletnia Nelly i jej syn, Aleksiej zaczynają nowe życie w zachodnich Niemczech. Udało im się uciec z Berlina Wschodnie (...)

film Drugie życie Richarda Kempa plakat Drugie życie Richarda Kempa (2013) Fantasy, Thriller
L'autre vie de Richard Kemp, Back in crime

Inspektor Richard Kemp (Jean-Hugues Anglade) od dwudziestu lat próbuje bezskutecznie zatrzymać seryjnego mordercę. Pewnego dnia na komisariacie zja (...)

film Duet na żółtych papierach plakat Duet na żółtych papierach (2013) Komedia
Are You Here

Ben (Zach Galifianakis) zdecydowanie nie dorósł do swojego wieku. Najczęściej nadal zachowuje się jak dziecko. Od dzieciństwa jego opiekunem, ws (...)

film Duże złe wilki plakat Duże złe wilki (2013) Komedia
Big Bad Wolves

Tę bajkę napisała izraelska policja. Pewnym spokojnym miasteczkiem wstrząsa seria okrutnych morderstw. Podejrzenie pada na nieśmiałego nauczycie (...)

film Duży zeszyt plakat Duży zeszyt (2013) Dramat, Wojenny
A nagy füzet

film Dżej Dżej plakat Dżej Dżej (2013) Komedia
Dżej Dżej

Jerzy jest gadżeciarzem. Uwielbia elektronikę. Po zakupie nowego urządzenia nadaje mu imię i zaczyna z nim rozmawiać. Jego najnowszym nabytkiem j (...)

film Dzieciaki mojej siostry w Afryce plakat Dzieciaki mojej siostry w Afryce (2013) Familijny, Komedia, Przygodowy
Min søsters børn i Afrika, My African adventure

Rodzina Bergów wygrywa wycieczkę do Afryki. Ponieważ żadne z rodziców nie może uczestniczyć w wyjeździe, opiekunem dzieci w czasie wyprawy zos (...)

film Dziecię Boże plakat Dziecię Boże (2013) Dramat
Child of God

Film powstał na podstawie powieści Cormaca McCarthy'ego, "Dziecię boże". Bohaterem jest Lester Ballard (Scott Haze), który za wszelką cenę star (...)

film Dzień wstaje. Ja upadam plakat Dzień wstaje. Ja upadam (2013) Sci-Fi
Dzień wstaje. Ja upadam

Bohaterem opowieści jest Wadim (Adrian Wajda), były funkcjonariusz policji, który stracił swoją rodzinę w szalejącej epidemii czerwonej gorącz (...)

« Poprzednia 5   |   6   |   7   |   strona 8   |   9   |   10   |   11    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.