Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Cześć, tato plakat Cześć, tato (2013) Dramat, Komedia
Buongiorno papà, Out of the blue

Andrea (Raoul Bova) to przystojny, zapatrzony w siebie singiel, którego świat kręci się wokół pracy i kobiet. Wolny od zobowiązań, wiedzie wyg (...)

film Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy? plakat Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy? (2013) Animowany, Dokumentalny, Familijny
Is the Man Who Is Tall Happy?: An Animated Conversation with Noam Chomsky

film Człowiek ze stali plakat Człowiek ze stali (2013) Akcja, Sci-Fi
Man of Steel

Urodzony jako Kal-El na Kryptonie, wychowany jako Clark na Ziemi. Do którego ze światów należy? W imię którego z nich walczy? Oto pytania, któr (...)

film Daję nam rok plakat Daję nam rok (2013) Komedia romantyczna
I Give It a Year

Nat (Rose Byrne) jest atrakcyjna i przedsiębiorcza, Josh (Rafe Spall) to niezbyt znany pisarz ze specyficznym poczuciem humoru. Jego denerwuje jak on (...)

film Dark Circles plakat Dark Circles (2013) Horror
Dark Circles

Alex i Penny niedawno zostali rodzicami i wspólnie zdecydowali, że miasto nie jest dobrym miejscem na rozwój dziecka. W nowym domu związek zaczyna (...)

film Dark Skies plakat Dark Skies (2013) Sci-Fi, Thriller
Dark Skies

Życie podmiejskiej pary przeradza się w koszmar, gdy do domu zakrada się obcy polujący na ich dzieci.

film Dary Anioła: Miasto kości plakat Dary Anioła: Miasto kości (2013) Akcja, Dramat, Fantasy, Mystery, Przygodowy, Romantyczny
The Mortal Instruments: City Of Bones

Główna bohaterka, Clary Fray, to na pierwszy rzut oka przeciętna nastolatka. Pewnego dnia odkrywa jednak, że w rzeczywistości wywodzi się z prad (...)

film Dead Man Down plakat Dead Man Down (2013) Kryminał, Thriller
Dead Man Down

film Deep Love plakat Deep Love (2013) Dokumentalny
Deep Love

Janusz ma pięćdziesiąt osiem lat i jest doświadczonym nurkiem. Jego życie zmieniło się całkowicie w wyniku wylewu, który przeszedł trzy lata (...)

film Defiance plakat Defiance (2013) Akcja, Dramat, Sci-Fi, Serial
Defiance

film Demony da Vinci plakat Demony da Vinci (2013) Dramat, Fantasy, Przygodowy, Serial
Da Vinci's Demons

Pierwszy sezon rozgrywa się we Florencji w latach 1477-1478 i śledzi owiane tajemnicą lata z życia Leonarda. Poznajemy go jako młodego, porywczeg (...)

film Detektyw plakat Detektyw (2013) Dramat, Kryminał, Serial
True Detective

Serial przedstawia historię Rusta Cohle'a i Martina Harta, detektywów próbujących złapać seryjnego mordercę z Luizjany. Sprawa toczy się w 201 (...)

film Detektywi nie do pary plakat Detektywi nie do pary (2013) Komedia, Kryminał
Badges of fury, Bu Er Shen Tan

Policja próbuje złapać seryjnego mordercę, który terroryzuje Hongkong. Na jego trop wpadają detektywi Bu-er Wang (Zhang Wen) i Fei-hong Huang (J (...)

film Devil's Knot plakat Devil's Knot (2013) Biograficzny, Dramat, Kryminał
Devil's Knot

Film jest ekranizacją opartej na faktach książki Mary Leveritt. W 1993 roku w Memphis w stanie Arkansas zamordowanych zostało trzech ośmiolatków (...)

film Diabeł tasmański plakat Diabeł tasmański (2013) Horror, Sci-Fi
Tasmanian Devils

film Diana plakat Diana (2013) Biograficzny, Dramat
Diana

"Diana" to fascynujący i niejednoznaczny filmowy portret Diany - księżnej Walii, światowego symbolu dobroci i współczucia - a dokładniej rzecz (...)

film Different Drummers plakat Different Drummers (2013) Familijny
Different Drummers

film Dla kobiety plakat Dla kobiety (2013) Dramat
Pour une femme, For a Woman

Anne (Sylvie Testud) nie wie praktycznie nic o przeszłości swojej rodziny. Po śmierci matki odkrywa walizkę, pełną starych zdjęć i listów. To (...)

film Dni i noce plakat Dni i noce (2013) Dramat
Days and Nights, Days & Nights

Elizabeth (Allison Janney), gwiazda filmowa, która najlepsze lata ma już za sobą, wraz z kochankiem (Christian Camargo) przybywa do rodzinnej posia (...)

film Do zaliczenia plakat Do zaliczenia (2013) Komedia
The To Do List

Nastolatka Brandy Klark (Aubrey Plaza) desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim rozpocznie naukę w college'u. Ale jej ambicją nie jes (...)

« Poprzednia 4   |   5   |   6   |   strona 7   |   8   |   9   |   10    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.