Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Chennai Express plakat Chennai Express (2013) Akcja, Komedia romantyczna
Chennai Express

Rahul wybiera się w podróż do małego miasteczka w Tamil Nadu aby wypełnić ostatnią prośbę swojego dziadka: aby zanurzyć jego proch w Święt (...)

film Chore ptaki umierają łatwo plakat Chore ptaki umierają łatwo (2013) Dokumentalny, Komedia
Sick Birds Die Easy

film Chłód nadchodzi nocą plakat Chłód nadchodzi nocą (2013) Dramat, Kryminał, Thriller
Cold Comes the Night

Bryan Cranston wciela się w niemal ślepego kryminalistę Topo, który bierze za zakładniczki właścicielkę motelu (w tej roli zobaczymy Alice Eve (...)

film Chłopiec i świat plakat Chłopiec i świat (2013) Animowany, Familijny, Przygodowy
O Menino e o Mundo

Cuca ma swój bezpieczny świat. To rodzinny dom na wsi, mama, tata, zabawa na łące i bieganie za motylami. Ale pewnego dnia ten bezpieczny i oswojo (...)

film Cień latarni morskiej plakat Cień latarni morskiej (2013) Thriller
Lärjungen, Larjungen

Lato 1939 roku. Na odciętej od świata, skalistej wysepce na Bałtyku tamtejszy latarnik, pan Hasselbond, jest alfą i omegą dla zdesperowanej żony (...)

film Co było, a nie jest plakat Co było, a nie jest (2013) Komedia
Clear history

W filmie Larry David wciela się w postać hipstera Nathana Flomma, byłego szefa marketingu w firmie produkującej samochody elektryczne. Mężczyzna (...)

film Co jest grane, Davis? plakat Co jest grane, Davis? (2013) Dramat
Inside Llewyn Davis

Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davis (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miej (...)

film Co nas kręci plakat Co nas kręci (2013) Dokumentalny
Why We Ride

film Coldwater plakat Coldwater (2013) Dramat, Thriller
Coldwater

film Compulsion plakat Compulsion (2013) Dramat, Thriller
Compulsion

film Crystal Fairy plakat Crystal Fairy (2013) Komedia, Przygodowy
Crystal Fairy

Michael Cera wciela się w Amerykanina, który wyrusza do Chile, aby razem z nowymi przyjaciółmi (Gaby Hoffman, Juan Andres Silva, Jose Miguel Silva (...)

film Cudowne tu i teraz plakat Cudowne tu i teraz (2013) Dramat, Komedia
The Spectacular Now

Obraz opowiada o żyjącym chwilą licealiście, który dla zabawy zaczyna spotykać się z nieco aspołeczną dziewczyną. Wkrótce dostrzega, że mo (...)

film Curse of Chucky plakat Curse of Chucky (2013) Horror, Thriller
Curse of Chucky

Po tajemniczej śmierci matki Nica zaczyna podejrzewać, że rudowłosa lalka, którą zabrała od siostrzenicy do zabawy może być przyczyną ostatn (...)

film Czarna lista plakat Czarna lista (2013) Dramat, Kryminał, Serial
The Blacklist

film Czarna ryba plakat Czarna ryba (2013) Dokumentalny
Blackfish

Punktem wyjściowym filmu są dramatyczne wydarzenia z 24 lutego 2010 roku, które miały miejsce w amerykańskim parku rozrywki Sea World, w Orlando (...)

film Czarne lustro II plakat Czarne lustro II (2013) Dramat, Serial
Black Mirror II

Opowieść o przemożnym wpływie technologii na wszystkie sfery naszego życia. Bohaterami filmu jest para młodych ludzi. Martha i Ash wyprowadza (...)

film Czas na miłość plakat Czas na miłość (2013) Dramat, Komedia, Sci-Fi
About Time

W wieku 21 Tim Lake (Domhnall Gleeson) odkrywa, że potrafi przenosić się w czasie... Po kolejnej niezbyt udanej imprezie sylwestrowej, ojciec Tima (...)

film Czas na miłość plakat Czas na miłość (2013) Dramat, Komedia, Romantyczny
Admission

Aktorka wcieli się w kierowniczkę działu rekrutacji Princeton University, która wdaje się w romans z jednym ze studentów. Rudd natomiast zagra n (...)

film Czas na przyjaźń plakat Czas na przyjaźń (2013) Dramat, Komedia
The Best Man Holiday

Bezpośrednia kontynuacja losów bohaterów "Drużby" z 1999 roku, który był debiutem reżyserskim Malcolma D. Lee. Mia (Monica Calhoun) i Lance (Mo (...)

film Czas zapłaty plakat Czas zapłaty (2013) Akcja, Kryminał, Przygodowy
Welcome to the Punch

Głównym bohaterem opowieści jest były kryminalista, który musi porzucić swoją kryjówkę i wrócić do Londynu. Wszystko z powodu syna, który (...)

« Poprzednia 3   |   4   |   5   |   strona 6   |   7   |   8   |   9    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.