Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Bettie wyrusza w drogę plakat Bettie wyrusza w drogę (2013) Dramat
Elle s'en va, W nieznane

Bettie (Catherine Deneuve), pięknej sześćdziesięciolatce, niespodziewanie wali się całe życie. Nie dość, że opuszcza ją kochanek, to rodzin (...)

film Beverly Hills Cop plakat Beverly Hills Cop (2013) Dramat, Komedia, Kryminał
Beverly Hills Cop

film Beyonce: życie to tylko sen plakat Beyonce: życie to tylko sen (2013) Biograficzny, Dokumentalny, Muzyczny
Beyoncé: Life Is But a Dream

Beyoncé: Życie to tylko sen to dokument niezwykły - na niemal dziewięćdziesięciominutowy film składają się sceny nakręcone przez samą artys (...)

film Bez szans plakat Bez szans (2013) Dramat, Familijny, Sportowy
Underdogs

Małe miasteczko w Ohio. Bobby Burkett (Logan Huffman) jest obiecującym rozgrywającym w miejscowej drużynie futbolowej, której dotychczas nie uda (...)

film Bezpieczna przystań plakat Bezpieczna przystań (2013) Dramat, Mystery, Romantyczny
Safe Haven

Obraz powstał w oparciu o książkę Nicholasa Sparksa znaną w Polsce pod tytułem "Bezpieczna przystań". Bohaterką powieści jest Katie, młoda k (...)

film Biblia plakat Biblia (2013) Religijny, Serial
The Bible

„Biblia” to produkcja telewizyjna, ale zrealizowana z niebywałym rozmachem inscenizacyjnym, a przy tym z drobiazgową, dokumentalną dbałością (...)

film Big Sur plakat Big Sur (2013) Dramat
Big Sur

Obraz opowiada o legendzie amerykańskiej awangardy, bitniku Jacku Kerouacu (gra go Jean-Marc Barr). Akcja rozgrywa się we wczesnych latach 60. minio (...)

film Bilet na Księżyc plakat Bilet na Księżyc (2013) Obyczajowy
Bilet na Księżyc

Rok 1969. Fascynujący się lotnictwem Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do wojska. Jednak, ku własnemu rozczarowaniu, dostaje przydział do s (...)

film BioShock plakat BioShock (2013) Akcja, Sci-Fi
BioShock

film Bitwa roku plakat Bitwa roku (2013) Muzyczny
Battle of the Year

Akcja pełnej fascynujących postaci i dynamicznych sekwencji tanecznych BITWY ROKU została osadzona w międzynarodowym świecie B-boyingu – miejsk (...)

film Bling Ring plakat Bling Ring (2013) Dramat, Komedia, Kryminał
The Bling Ring

Film oparty na prawdziwej historii, która wstrząsnęła Ameryką. Opowiada o grupie nastoletnich włamywaczy, obsesyjnie pragnących zbliżyć się (...)

film Bliski wróg plakat Bliski wróg (2013) Akcja
Enemies Closer

Były komandos Navy SEAL Henry (Tom Everett Scott) po zakończeniu służby podejmuje pracę w lasach nieopodal granicy amerykańsko-kanadyjskiej. Pew (...)

film Blood of Redemption plakat Blood of Redemption (2013) Akcja
Blood of Redemption

film Blue Highway plakat Blue Highway (2013) Komedia
Blue Highway

film Blue Jasmine plakat Blue Jasmine (2013) Dramat
Blue Jasmine

Jasmine (Cate Blanchett) przywykła do wygodnej egzystencji u boku męża-biznesmena Hala (Alec Baldwin) - do świata luksusowych rezydencji i limuzyn (...)

film Blue Ruin plakat Blue Ruin (2013) Thriller
Blue Ruin

Dwight Evans (Macon Blair) mieszka na plaży w swoim starym samochodzie i jest samotnikiem z wyboru. Jego spokojne życie z dala od cywilizacji zostaj (...)

film Bobby i łowcy duchów plakat Bobby i łowcy duchów (2013) Familijny, Fantasy
Bobby en de Geestenjagers, Bobby and the Ghosthunters

Trzynastoletnia Sanne (Hanna Obbeek) uwielbia historie o duchach i niewyjaśnionych zdarzeniach. Nic dziwnego. Jej ojcem jest Lucas (Max van den Burg) (...)

film Bobry plakat Bobry (2013) Komedia
Bobry

film Bogini plakat Bogini (2013) Muzyczny, Komedia romantyczna
Goddess

Elspeth Dickens (Laura Michelle Kelly) mieszka na australijskiej farmie i jest zapracowaną matką pełnych energii bliźniaków. Jej wiecznie nieobec (...)

film Bonnie and Clyde plakat Bonnie and Clyde (2013) Biograficzny, Dramat, Kryminał, Serial
Bonnie and Clyde

« Poprzednia 1   |   2   |   3   |   strona 4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.