Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Ukryty wróg plakat Ukryty wróg (2013) Thriller
The Stranger Within

Po traumatycznych przejściach, ceniona aktorka Emily Rose i jej mąż psychiatra Robert wybierają się na relaksujący na spokojną wyspę na morzu (...)

film Unbound Captives plakat Unbound Captives (2013) Dramat, Western
Unbound Captives

film Under the Skin plakat Under the Skin (2013) Sci-Fi
Under the Skin

W filmie Scarlett Johansson gra Laurę - kosmitkę, która eksperymentuje na usidlonych autostopowiczach. Z biegiem czasu zaczyna odczuwać skruchę. (...)

film Underexposed: A Women's Skateboarding Documentary plakat Underexposed: A Women's Skateboarding Documentary (2013) Dokumentalny, Sportowy
Underexposed: A Women's Skateboarding Documentary

film Uniwersytet potworny plakat Uniwersytet potworny (2013) Animowany, Dziecięce, Familijny, Komedia, Przygodowy
Monsters University

Ulubieńcy kinowej publiczności, James P. Sullivan i Mike Wazowski, powracają na duży ekran w filmie "Uniwersytet Potworny" - prequelu oscarowego h (...)

film Upadek plakat Upadek (2013) Dramat, Serial, Thriller
The Fall

Detektyw Stelli Gibson (Anderson) poluje na seryjnego mordercę Paula Spectora (Jamie Dornan). W drugim sezonie policjantka otrzyma wsparcie inspektor (...)

film Ustawieni plakat Ustawieni (2013) Dramat
Okolo futbola, Kicking Off

Igor (Aleksandr Ratnikov), "Mazhor" (Pavel Erlikov), "Yary" (Ivan Fominov) i "Brzytwa" (Grigory Ivanets) tworzą paczkę przyjaciół na śmierć i ż (...)

film Utopia plakat Utopia (2013) Sci-Fi, Serial, Thriller
Utopia

film uwantme2killhim? plakat uwantme2killhim? (2013) Dramat, Thriller
uwantme2killhim?

film Uwiedź i porzuć plakat Uwiedź i porzuć (2013) Dokumentalny
Seduced and Abandoned

Festiwal filmowy w Cannes - radosna celebracja święta kina, ale i szansa na robienie interesów. Korzystając z okazji, znany reżyser James Toback, (...)

film Uwięziona w mroku plakat Uwięziona w mroku (2013) Thriller
Penthouse North

Zamknięta w sobie, niewidoma dziewczyna po przejściach, Sara (Michelle Monaghan), mieszka w eleganckim apartamencie na wysokim piętrze jednego z no (...)

film V/H/S/2 plakat V/H/S/2 (2013) Horror
V/H/S/2

W poszukiwaniu zaginionego studenta dwóch prywatnych detektywów włamuje się do jego domu. Znajdują kolekcję kaset VHS. Przeglądając drastyczn (...)

film Vamp U plakat Vamp U (2013) Akcja, Horror, Komedia
Vamp U

film Vikingdom: Krwawe zaćmienie plakat Vikingdom: Krwawe zaćmienie (2013) Fantasy, Przygodowy
Vikingdom

Groźny Thor (Conan Stevens), bóg piorunów, stawia sobie za cel zebranie wszystkich najważniejszych starożytnych relikwii – młota z Valhalli, n (...)

film Violette plakat Violette (2013) Biograficzny
Violette

film VJ i ja plakat VJ i ja (2013) Komedia
Vijay and I, Vijay, il mio amico indiano

Aktor Will Wilder (Moritz Bleibtreu) jest przekonany, że nie może go spotkać więcej nieprzyjemności - zamiast robić karierę występuje w telewi (...)

film W ciemność. Star Trek plakat W ciemność. Star Trek (2013) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Star Trek Into Darkness

Akcja zaczyna nabierać tempa wraz z powrotem statku do bazy na ziemi. Powodem tego jest zastanawiający incydent, który miał miejsce w galaktyce i (...)

film W dół rzeki plakat W dół rzeki (2013) Dramat
Down River

Pearl (Helen Shaver) to niezależna sześćdziesięciolatka mieszkająca w Vancouver. Jest dla swoich młodych sąsiadek mentorką, która zawsze słu (...)

film W drodze do Jah plakat W drodze do Jah (2013) Dokumentalny, Muzyczny
Journey to Jah

Gwiazdy muzyki reggae Gentleman i Alborosie zabierają nas w przepełnioną energią i rytmami podróż na Jamajkę, pokazując piękno i bogactwo jam (...)

film W dżungli plakat W dżungli (2013) Dramat, Wojenny
Canopy

Singapur, II wojna światowa. Samolot australijskich sił powietrznych zostaje zestrzelony nad dżunglą. Pilotowi (Khan Chittenden) udaje się przeż (...)

« Poprzednia 31   |   32   |   33   |   strona 34   |   35   |   36   |   37    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.