Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Thongsuk 13 plakat Thongsuk 13 (2013) Horror, Komedia
Long weekend

film Thor: Mroczny świat plakat Thor: Mroczny świat (2013) Akcja, Fantasy
Thor: The Dark World, Thor 2

W kontynuacji przeboju "Thor" tytułowy bohater próbuje przywrócić ład we wszechświecie. Na jego drodze staje jednak armia Mrocznych Elfów z nik (...)

film Those Who Kill plakat Those Who Kill (2013) Kryminał, Serial, Thriller
Those Who Kill

film Time Share plakat Time Share (2013) Komedia
Time Share

film To już jest koniec plakat To już jest koniec (2013) Fantasy, Komedia
This Is The End

Komedia "To już jest koniec" jest historią szóstki przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń nis (...)

film Tom plakat Tom (2013) Psychologiczny, Thriller
Tom à la Ferme

Tom, młody copywriter, wyrusza w podróż na pogrzeb kochanka. Na miejscu odkrywa, że nikt nie wie nic ani o nim, ani o tym, co go łączyło ze zma (...)

film Tom, Dick i Harriet plakat Tom, Dick i Harriet (2013) Komedia
Tom Dick & Harriet

Tom Burns (Steven Weber) jest doświadczonym copywriterem w agencji reklamowej Rage. Jego szefowie uważają jednak, że jest zbyt stary i za mało tr (...)

film Tony, dorośnij plakat Tony, dorośnij (2013) Komedia
Grow Up, Tony Phillips

Tony Phillips (Tone Vespe) ma problem - chociaż uwielbia Halloween, istnieje obawa, że w tym roku nie będzie bawił się na tradycyjnej imprezie. J (...)

film Tosty po meksykańsku plakat Tosty po meksykańsku (2013) Komedia
Club Sándwich

Paloma i jej nastoletni syn, Hector wyjeżdżają razem na wakacje. Pomimo że matkę i syna łączy silna więź, z każdym dniem oddalają się od s (...)

film Toussaint plakat Toussaint (2013) Biograficzny, Dramat
Toussaint

film Tragedia na przełęczy Diatłowa plakat Tragedia na przełęczy Diatłowa (2013) Horror
The Dyatlov Pass Incident

film Trans plakat Trans (2013) Dramat, Kryminał, Thriller
Trance

Simon (James McAvoy) to licytator sztuki, który dołącza do złodziei, żeby ukraść obraz wart miliony dolarów. W trakcie kradzieży doznaje uraz (...)

film Trefny wóz plakat Trefny wóz (2013) Thriller
Vehicle 19

Amerykanin Michael Woods (Paul Walker) wyszedł nie dawno z więzienia. Po wyjściu postanawia odwiedzić swoją niedawną dziewczynę mieszkającą w (...)

film Trust plakat Trust (2013) Horror
Trust

film Trust Me plakat Trust Me (2013) Komedia
Trust Me

Film opowiada historię Howarda Hollowaya, agenta młodocianych gwiazd, który niespecjalnie radzi sobie w branży. Pewnego dnia mężczyzna spotyka n (...)

film Turbo plakat Turbo (2013) Animowany, Familijny
Turbo

Turbo to mały gość z wielkim marzeniem. Ślimacze tempo nie jest dla niego wystarczające - pragnie nabrać prędkości. Trenuje każdego dnia, mie (...)

film Tylko Bóg wybacza plakat Tylko Bóg wybacza (2013) Dramat, Kryminał, Thriller
Only God Forgives

Julian (Ryan Gosling) jest właścicielem klubu w Bangkoku, w którym prowadzi nie do końca legalne interesy. Kiedy jego brat Billy zostaje zamordowa (...)

film Tylko kochankowie przeżyją plakat Tylko kochankowie przeżyją (2013) Horror, Romantyczny
Only Lovers Left Alive

Tom Hiddleston i Tilda Swinton grają parę zakochanych od wieków wampirów. Adam (Hiddleston) jest undregroundowym muzykiem rockowym, który jest zd (...)

film Ucieczka plakat Ucieczka (2013) Akcja, Thriller
Breakout

Mikey (Christian Martyn) i jego siostra Jen (Holly Deveaux) wybierają się na leśny biwak. Na miejscu stają się świadkami brutalnej zbrodni. Zauw (...)

film Uciekinier z Nowego Jorku plakat Uciekinier z Nowego Jorku (2013) Biograficzny, Dokumentalny, Muzyczny
Song from the Forest

« Poprzednia 30   |   31   |   32   |   strona 33   |   34   |   35   |   36    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.