Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Syrup plakat Syrup (2013) Dramat, Komedia
Syrop

film Szczęściarze plakat Szczęściarze (2013) Dramat
Lucky Them

Bohaterką filmu jest dziennikarka muzyczna Ellie Klug (Collette), którą bardziej interesują imprezy i flirtowanie z młodymi artystami, niż praca (...)

film Szklana pułapka 5 plakat Szklana pułapka 5 (2013) Akcja, Kryminał, Thriller
Good Day to Die Hard, Die Hard 5

Bruce Willis ponownie wciela się w detektywa Johna McClane'a. Tym razem stawia czoło korupcji i personalnym rozgrywkom politycznym. Jedzie do Moskwy (...)

film Szkolna imprezka plakat Szkolna imprezka (2013) Komedia
Fack ju Göhte, Fak ju Goehte - Szkoła kłamie

Zeki Muller spędził w więzieniu trzynaście lat. Tyle czasu wystarczyło, by w miejscu, w którym jego wspólnicy zakopali skradzione przed laty pi (...)

film Szkoła życia plakat Szkoła życia (2013) Komedia
Bad Words

Guy Trilby (Jason Bateman) zgłasza się do udziału w turnieju literowania. Co prawda ma 40 lat, a uczestnikami konkursu są dzieci, Guy znajduje jed (...)

film Sztanga i cash plakat Sztanga i cash (2013) Akcja, Dramat, Komedia
Pain & Gain, Pain and Gain

Perypetie pracownika klubu fitness i jego kompanów, którzy pewnego dnia postanawiają porwać i oskubać z kasy jednego ze swoich bogatych klientów (...)

film Sztuka kradzieży plakat Sztuka kradzieży (2013) Komedia
The Art of the Steal

Nawiązujący klimatem do "Ocean's Eleven" film przedstawia historię grupy rabusiów, którzy planują kradzież jednej z najbardziej wartościowych (...)

film Szubienica plakat Szubienica (2013) Horror
The Gallows

Dwadzieścia lat po wypadku podczas szkolnego spektaklu, w którym zginął odtwórca głównej roli, uczniowie tego samego liceum postanawiają odtwo (...)

film Szukając Vivian Maier plakat Szukając Vivian Maier (2013) Dokumentalny
Finding Vivian Maier

„Szukając Vivian Maier” to film pokazywany na festiwalach całego świata - od Toronto, przez Miami i Rio de Janeiro, aż po Berlin – przedstaw (...)

film Szybcy i wściekli 6 plakat Szybcy i wściekli 6 (2013) Akcja, Kryminał, Thriller
Furious 6

Od czasu kiedy w Rio de Janeiro Dom (Diesel) i Brian (Walker) dokonali skoku na przestępcze imperium, rozjechali się po świecie. Ponieważ nie mog (...)

film Słowo na M plakat Słowo na M (2013) Komedia romantyczna
The F-Word, What If

Bohaterem jest Wallace (Daniel Radcliffe), który na imprezie poznaje uroczą Chantry (Zoe Kazan). Kiedy dowiaduje się, że dziewczyna jest zajęta, (...)

film Tajemnica Filomeny plakat Tajemnica Filomeny (2013) Dramat
Philomena

Filomena Lee (Judi Dench) jest prostą, religijną Irlandką zaczytującą się w tanich romansidłach, Martin Sixsmith (Steve Coogan) - błyskotliwym (...)

film Tajemnica zielonego królestwa plakat Tajemnica zielonego królestwa (2013) Animowany, Familijny, Fantasy, Przygodowy
Epic

„Tajemnica Zielonego Królestwa” to animacja pełna humoru i akcji, która pokazuje niezwykły i nieznany świat. Twórcy „Epoki lodowcowej” i (...)

film Tajemnice Laketop plakat Tajemnice Laketop (2013) Dramat, Kryminał, Serial
Top of the Lake

film Tarantula plakat Tarantula (2013) Kryminał, Thriller
Tarantula

film Tarzan. Król dżungli plakat Tarzan. Król dżungli (2013) Animowany, Familijny
Tarzan

Sympatyczna małpa Kala znajduje w dżungli opuszczone ludzkie niemowlę. Mimo początkowej nieufności stada, postanawia zaopiekować się dzieckiem. (...)

film Tata do pary II plakat Tata do pary II (2013) Komedia
Kokowääh 2, Tata do pary 2

Henry (Til Schweiger), Katharina (Jasmin Gerat), Tristan (Samuel Finzi), były partner Kathariny, i Magdalena (Emma Schweiger), córka Kathariny i Tri (...)

film Teoria wszystkiego plakat Teoria wszystkiego (2013) Dramat, Fantasy, Sci-Fi
The Zero Theorem

W niedalekiej przyszłości ludzie zostają pozbawieni resztek prywatności, a odpowiedzią na każde – nawet najskrytsze ich pragnienia - są wszec (...)

film Test na koniec świata plakat Test na koniec świata (2013) Sci-Fi
End of the World

Dwaj pracownicy wypożyczalni płyt DVD wykorzystują swoją znajomość filmów katastroficznych, by zapobiec apokalipsie.

film Test na życie plakat Test na życie (2013) Dramat
Test

San Francisco, rok 1985. Apogeum epidemii AIDS. Frankie aspiruje do obsady przedstawienia realizowanego przez wiodącą na zachodnim wybrzeżu trupę (...)

« Poprzednia 28   |   29   |   30   |   strona 31   |   32   |   33   |   34    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.