Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Sprawa dla dwojga plakat Sprawa dla dwojga (2013) Komedia, Kryminał
Je fais le mort...

Jean Renault (Francois Damiens), aktor o przebrzmiałej sławie, niefortunnym nazwisku (wymawia się jak Jean Reno), fatalnej reputacji koszmarnego sz (...)

film Stacja szyfrująca plakat Stacja szyfrująca (2013) Akcja, Thriller
The Numbers Station

Bohaterem obrazu jest skompromitowany agent CIA, którego kolejne zadanie przewiduje ochronę Katherine, młodej operatorki stacji wysyłającej i odb (...)

film Stacja Warszawa plakat Stacja Warszawa (2013) Obyczajowy
Stacja Warszawa

Film składa się z sześciu splecionych ze sobą nowel fabularnych. Całość tworzy specyficzną panoramę obyczajową oraz niepokorny portret wspó (...)

film Stalingrad plakat Stalingrad (2013) Wojenny
Stalingrad

1942 rok, Stalingrad. Siły sowieckie przygotowują się do kontrofensywy przeciwko niemieckim oddziałom, które okupują lewy brzeg Wołgi. Kontrofe (...)

film Standby plakat Standby (2013) Komedia, Romantyczny
Standby

28-letni Alan (Brian Gleeson) pracuje w informacji turystycznej na lotnisku w Dublinie. Pewnego dnia spotyka tam swoją byłą dziewczynę – Ameryka (...)

film Starred Up plakat Starred Up (2013) Dramat
Starred Up

Eric to 19-latek, który większość swojego życia spędził za kratkami. Teraz trafia do zakładu penitencjarnego dla dorosłych. Na miejscu musi u (...)

film Stażyści plakat Stażyści (2013) Komedia
The Internship

Billy (Vince Vaughn) i Nick (Owen Wilson) to sprzedawcy, których kariera zawodowa zaczęła się załamywać wraz z rozwojem Internetu. Próbując po (...)

film Stoker plakat Stoker (2013) Dramat, Thriller
Stoker

India Stoker (Mia Wasikowska) ma zaledwie 18 lat, gdy traci w wypadku ojca, będącego też jej najlepszym przyjacielem. To tragiczne wydarzenie niszc (...)

film Stópki plakat Stópki (2013) Dramat
Little Feet

film Stranded plakat Stranded (2013) Horror, Sci-Fi
Stranded

Statek kosmiczy zostaje niespodziewanie uszkodzony przez deszcz meteorytów podczas badania złoży rudy. Pułkownik Gerard Brauchman (Christian Slate (...)

film Straszny film 5 plakat Straszny film 5 (2013) Komedia
Scary Movie 5

W piątej części serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy, zobaczymy zupełnie nowych bohaterów, którz (...)

film Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął plakat Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął (2013) Komedia, Przygodowy
Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann

Zdawać by się mogło, że pełne ekscytujących przygód życie Allana Karlssona dobiegnie końca w domu spokojnej starości. Nic bardziej mylnego (...)

film Supercollider plakat Supercollider (2013) Sci-Fi
Supercollider

film Supermrówka plakat Supermrówka (2013) Familijny, Przygodowy
Antboy

Pelle to pulchny dwunastolatek, tak nudny, że koledzy ze szkoły nawet nie zawracają sobie głowy zaczepianiem go na przerwach. Dzięki temu Pelle m (...)

film Sweetwater plakat Sweetwater (2013) Western
Sweetwater

Dziki Zachód, koniec XIX wieku. Miguel (Eduardo Noriega) i była prostytutka Sarah (January Jones) zakochują się w sobie do szaleństwa i biorą ś (...)

film Świat w płomieniach plakat Świat w płomieniach (2013) Akcja, Dramat
White House Down

Policjant John Cale (Channing Tatum) właśnie dowiedział się, że nie otrzyma wymarzonej pracy w służbach specjalnych polegającej na ochronie pr (...)

film Świat według T.S. Spiveta plakat Świat według T.S. Spiveta (2013) Dramat, Familijny, Przygodowy
The Young and Prodigious T.S. Spivet

film Święta w Conway plakat Święta w Conway (2013) Melodramat
Christmas in Conway

Duncan Mayor (Andy Garcia) uchodzi w swoim miasteczku za okropnego gbura. Nie jest też za bardzo lubiany przez sąsiadów. Mało jednak kto wie, że (...)

film Swing plakat Swing (2013) Komedia
Swing

film Syberyjska edukacja plakat Syberyjska edukacja (2013) Biograficzny, Kryminał
Educazione siberiana, Siberian education

Zapomniane miasteczko na rubieżach Związku Radzieckiego. Władzę w nim sprawuje gang kierowany przez niebezpiecznego przestępcę, zwanego Dziadkie (...)

« Poprzednia 27   |   28   |   29   |   strona 30   |   31   |   32   |   33    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.