Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Anioł Śmierci plakat Anioł Śmierci (2013) Dramat, Historyczny
Wakolda

Patagonia, rok 1960. Argentyńska rodzina dostaje w spadku piękny hotel nad jeziorem Nahuel Huapi. Jadąc tam, spotyka kulturalnego Niemca. Nieznajom (...)

film Anna plakat Anna (2013) Thriller
Mindscape

Bohaterem filmu jest mężczyzna, który potrafi zaglądać w ludzkie wspomnienia (Strong). Interesuje go pewna dziewczyna (Farmiga). Badając jej prz (...)

film As Cool as I Am plakat As Cool as I Am (2013) Dramat, Komedia
As Cool as I Am

Lainee Diamond mieszka w małym miasteczku. Dziewczyna osiąga wiek, w którym jej egocentryczni rodzice mieli ją gdy byli nastolatkami.

film Atak jurajski plakat Atak jurajski (2013) Horror, Sci-Fi
Jurassic Attack

Podczas powrotu z wojskowej akcji helikopter ląduje awaryjnie w gęstej oddalonej dżungli. Miejsce okazuje się być zagubionym światem zamieszkał (...)

film Austin Powers 4 plakat Austin Powers 4 (2013) Komedia
Austin Powers 4

film Awakened plakat Awakened (2013) Mystery
Awakened

film Baczność, spocznij, ommm! plakat Baczność, spocznij, ommm! (2013) Komedia
Achtung, fertig, WK!, Ready, steady, ommm!

Alex (Matthias Britschgi) i jego partnerka Anna (Liliane Amuat) spodziewają się dziecka. Mimo że dziewczyna jest już w zaawansowanej ciąży, para (...)

film Bad Milo! plakat Bad Milo! (2013) Horror, Komedia
Bad Milo!

Horror opowiada o mężczyźnie, który dowiaduje się, że jego niezwykłe problemy żołądkowe są spowodowane przez demona mieszkającego w jego j (...)

film Baggage Claim plakat Baggage Claim (2013) Komedia romantyczna
Baggage Claim

Montana w swojej rodzinie ma miano najstarszej i jedynej niezamężnej kobiety. W związku z tym wyrusza na trzydzieści dni i przelecieć trzydzieśc (...)

film Bank Lady plakat Bank Lady (2013) Akcja, Biograficzny
BankLady

film Banshee plakat Banshee (2013) Dramat, Kryminał, Serial
Banshee

Ekscytujący serial Alana Balla o byłym więźniu, który w wyniku oszustwa zostaje szeryfem sennego miasteczka Banshee, w którym rządzi lokalny ga (...)

film Bardzo grzeczne dziewczyny plakat Bardzo grzeczne dziewczyny (2013) Dramat
Very Good Girls

Bohaterkami obrazu będą dwie najlepsze przyjaciółki, które postanawiają stracić dziewictwo po ukończeniu szkoły średniej. Sprawy komplikują (...)

film Bardzo nawiedzony dom plakat Bardzo nawiedzony dom (2013) Komedia
A Haunted House

film Bardzo poszukiwany człowiek plakat Bardzo poszukiwany człowiek (2013) Thriller
A Most Wanted Man

Bohaterem filmu jest Issa, zagadkowy młody pół Rosjanin, pół Czeczen, pobożny muzułmanin, który niemal zagłodzony na śmierć zostaje potajem (...)

film Bates Motel plakat Bates Motel (2013) Horror, Mystery, Serial, Thriller
Bates Motel

Produkcja to osadzony we współczesności prequel "Psychozy" Alfreda Hitchcocka. Twórcy opowiedzą historię Normana Batesa (Freddie Highmore) i jeg (...)

film Behaving Badly plakat Behaving Badly (2013) Komedia
Behaving Badly

film Behind the Scenes of 30 Nights of Paranormal Activity with the Devil Inside the Girl with the Dragon Tattoo plakat Behind the Scenes of 30 Nights of Paranormal Activity with the Devil Inside the Girl with the Dragon Tattoo (2013) Dokumentalny, Krótkometrażowy
Behind the Scenes of 30 Nights of Paranormal Activity with the Devil Inside the Girl with the Dragon Tattoo

film Bella i Sebastian plakat Bella i Sebastian (2013) Dramat
Belle et Sébastien

Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Spokój mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolic (...)

film Belle plakat Belle (2013) Dramat
Belle

Oparta na faktach opowieść o czarnoskórej nieślubnej córce angielskiego arystokraty, która trafia do pełnego uprzedzeń XVIII-wiecznego Londynu (...)

film Bert and Arnie's Guide to Friendship plakat Bert and Arnie's Guide to Friendship (2013) Komedia
Bert and Arnie's Guide to Friendship

« Poprzednia 1   |   2   |   strona 3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.