Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Ratując pana Banksa plakat Ratując pana Banksa (2013) Dramat
Saving Mr. Banks

Oparty na faktach obraz przedstawia historię Pameli Lyndon Travers, autorki "Mary Poppins", która przez 14 lat negocjowała z Waltem Disneyem warunk (...)

film Ratujmy Mikołaja plakat Ratujmy Mikołaja (2013) Animowany, Familijny, Komedia
Saving Santa

Zimny drań zakradł się na Biegun Północny, porwał Świętego Mikołaja i wziął do niewoli większość elfów. Złoczyńca pragnie poznać sek (...)

film Ratujmy Westbrook High plakat Ratujmy Westbrook High (2013) Familijny
Saving Westbrook High, Teachers

Manny Cortez (Esai Morales) wraz z rodziną przeprowadza się do Westbrook, by jego córki - Selena (Julianne Cabrera) i Gabriella (Bianca Red Arrow) (...)

film Ray Donovan plakat Ray Donovan (2013) Dramat, Kryminał, Serial
Ray Donovan

Tytułowy Ray Donovan (Schreiber) to prywatny konsultant służący radą najbogatszym i najsłynniejszym mieszkańcom Los Angeles. Choć Ray w mgnien (...)

film Raze plakat Raze (2013) Akcja, Horror
Raze

Horror opowiada o dwóch porwanych kobietach i pozostałych 50 z którymi muszą walczyć używając wyłącznie swoich rąk.

film Recycling Lily plakat Recycling Lily (2013) Komedia
Recycling Lily

Malownicze szwajcarskie miasteczko. Hansjörg Stähli (Bruno Cathomas) jest introwertycznym inspektorem ds. śmieci. Mężczyzna szuka tajemniczej oso (...)

film RED 2 plakat RED 2 (2013) Akcja, Komedia, Thriller
RED 2

"RED 2" to pełna akcji i humoru komedia sensacyjna, stanowiąca kontynuację świętującej sukcesy na całym świecie opowieści o emerytowanym agen (...)

film Red Knot plakat Red Knot (2013) Dramat
Red Knot

film Red Machine plakat Red Machine (2013) Akcja, Thriller
Red Machine

film Rekinado plakat Rekinado (2013) Horror, Sci-Fi
Rekinado

film Rękopisy nie płoną plakat Rękopisy nie płoną (2013) Dramat
Dast-Neveshtehaa Nemisoosand

Bohaterami filmu są dwaj agenci służb bezpieczeństwa - Khosrow i Morteza. Pierwszy to przykładny mąż i ojciec, którego skomplikowana sytuacja (...)

film Relative Insanity plakat Relative Insanity (2013) Dramat, Komedia
Relative Insanity

film Richard Pryor: Wbrew logice plakat Richard Pryor: Wbrew logice (2013) Dokumentalny
Richard Pryor: Omit the Logic

Richard Pryor, wybitny afroamerykański komik stand-upowy, znany między innymi z filmów stworzonych wspólnie z Gene’em Wilderem (wśród nich kom (...)

film Riddick plakat Riddick (2013) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Chronicles of Riddick: Dead Man Stalking

Zdradzony przez Necromongerów i pozostawiony na odległej, spalonej słońcem i niebezpiecznej planecie, budzący grozę wojownik i zbiegły więzie (...)

film Riwiera dla dwojga plakat Riwiera dla dwojga (2013) Komedia
Love Punch

Kate i Richard, choć rozwiedzeni, pozostają ze sobą w przyjaznych stosunkach. Na powrót jednoczy ich bankructwo funduszu emerytalnego, któremu pr (...)

film RoboCop plakat RoboCop (2013) Akcja, Sci-Fi
RoboCop

Alex Murphy (Joel Kinnaman) jest kochającym mężem, ojcem i dobrym policjantem, który stoi na straży porządku w Detroit. Gdy zostaje ranny na sł (...)

film Rodzinka nie z tej Ziemi plakat Rodzinka nie z tej Ziemi (2013) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy, Sci-Fi
Escape from Planet Earth

Astronauta Scorch Supernova uchodzi za bohatera narodowego populacji planety Baab. Podczas kolejnej kosmicznej wyprawy jego celem staje się Ziemia, z (...)

film Rodzinne święta plakat Rodzinne święta (2013) Dramat, Muzyczny
Black Nativity

Langston (Jakub Latimore), sprytny nastolatek z Baltimore wychowywany przez samotną matkę, jedzie do Nowego Jorku, by spędzić święta Bożego Nar (...)

film Rogi plakat Rogi (2013) Dramat, Fantasy, Horror
Horns

Ig Perrish (Daniel Radcliffe) zostaje podejrzany o gwałt i zamordowanie własnej dziewczyny. Pewnego ranka Ignatius budzi się kompletnie skacowany, (...)

film Romeo and Juliet plakat Romeo and Juliet (2013) Dramat, Romantyczny
Romeo and Juliet

« Poprzednia 24   |   25   |   26   |   strona 27   |   28   |   29   |   30    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.