Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Przeobrażenie plakat Przeobrażenie (2013) Komedia
The Makeover

Hannah Higgins (Julia Stiles) ukończyła Harvard i pracuje jako konsultantka w firmie zajmującej się edukacją. Pragnie rozpocząć karierę polity (...)

film Prześladowca plakat Prześladowca (2013) Dramat
Stalkers

Ambitna prawniczka Julia Whitman (Jodi Lyn O'Keefe) walczy o zmianę prawa dotyczącego stalkingu. Kobieta chce, żeby powstała specjalna jednostka p (...)

film Przeszłość plakat Przeszłość (2013) Dramat
Le Passé

Ahmad i Marie nieformalnie zakończyli swój związek cztery lata temu. Po długiej rozłące mężczyzna przylatuje do Paryża, aby podpisać dokumen (...)

film Przygoda w pociągu plakat Przygoda w pociągu (2013) Dramat
Le Temps de l'aventure, Just a sigh

Alix (Emmanuelle Devos), aktorka, która skończyła niedawno czterdzieści lat, spotyka w pociągu jadącym z Calais do Paryża tajemniczego Irlandcz (...)

film Przygody Finna plakat Przygody Finna (2013) Familijny
Finn

Finn jest wrażliwym chłopcem wychowywanym przez samotnego ojca. Pewnego dnia postanawia rozpocząć naukę gry na skrzypcach. Jednak z niezrozumiał (...)

film Przysięga milczenia plakat Przysięga milczenia (2013) Dramat
An Amish Murder

Spokój cichego, zamieszkanego przez amiszów miasteczka Painter’s Mill w Ohio zakłóca seria brutalnych morderstw. Wszyscy są w szoku. Jedną z n (...)

film Psubrat plakat Psubrat (2013) Krótkometrażowy
Psubrat

film Pussy Riot. Modlitwa punka plakat Pussy Riot. Modlitwa punka (2013) Dokumentalny
Pussy Riot. A Punk's Prayer

film Pustynne piekło plakat Pustynne piekło (2013) Thriller
Heatstroke

Paul (Stephen Dorff) zajmuje się badaniem afrykańskiej fauny. Na swoją kolejną wyprawę zabiera swoją dorastającą córkę Jo (Maisie Williams). (...)

film Pułapka na Kopciuszka plakat Pułapka na Kopciuszka (2013) Dramat, Thriller
Trap for Cinderella

Micky (Tuppence Middleton) i Domenica (Alexandra Roach) są koleżankami z dzieciństwa, których drogi nagle się rozeszły. Po latach przypadkiem sp (...)

film Płyń, rybko, płyń plakat Płyń, rybko, płyń (2013) Dramat, Komedia, Muzyczny
Płyń rybko, płyń, Swim Little Fish Swim

Leeward (Dustin Guy Defa) i Mary (Brooke Bloom) przechodzą kryzys małżeński. Ona jest twardo stąpającą po ziemi i ciężko pracującą pielęgn (...)

film Płynące wieżowce plakat Płynące wieżowce (2013) Dramat
Floating skyscrapers

Kuba (Mateusz Banasiuk) mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Chłopak trenuje pływanie - jes (...)

film R.I.P.D. Agenci z zaświatów plakat R.I.P.D. Agenci z zaświatów (2013) Dramat, Komedia, Kryminał
R.I.P.D. , RIPD

Doświadczony szeryf, Roy Pulsifer (Jeff Bridges) pełni służbę w legendarnym oddziale, znanym jako R.I.P.D. (Wydział ds. Wiecznego Odpoczynku), p (...)

film Radio America plakat Radio America (2013) Dramat, Muzyczny
Radio America

film Raj: nadzieja plakat Raj: nadzieja (2013) Dramat
Paradies: Hoffnung

Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej czę (...)

film Rakieta plakat Rakieta (2013) Dramat
The Rocket

Laos. O 10-letnim Ahlo (Sitthiphon Disamoe) ludzie mówią, że przynosi pecha. Oskarżają go o spowodowanie serii nieszczęść. Jego rodzina traci (...)

film Rambo: Last Stand plakat Rambo: Last Stand (2013) Akcja, Przygodowy
Rambo: Last Stand

film Randki w ciemno plakat Randki w ciemno (2013) Komedia
Brma paemnebi, Blind dates

Sandro ma 40 lat, ale wciąż mieszka z rodzicami, którzy nieustannie mieszają się w jego intymne życie. Przy wspólnych posiłkach wciąż powrac (...)

film Random plakat Random (2013) Horror
Random

Film przedstawi historię studentki (Haley Bennett), która w Święto Dziękczynienia nie wraca do domu, tylko zostaje w kampusie. Dziewczyna stają (...)

film Rapture-Palooza plakat Rapture-Palooza (2013) Fantasy, Komedia
Rapture-Palooza

Dwójka nastolatków próbuje zapobiec apokalipsie podejmując walkę z Antychrystem.

« Poprzednia 23   |   24   |   25   |   strona 26   |   27   |   28   |   29    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.