Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Powrót czarodziejów: Alex kontra Alex plakat Powrót czarodziejów: Alex kontra Alex (2013) Familijny, Fantasy, Komedia, Przygodowy
The Wizards Return: Alex vs. Alex

film Powrót do rodziny plakat Powrót do rodziny (2013) Dramat, Sportowy
Home Run

Cory Brand (Scott Elrod) jest gwiazdą amerykańskiego bejsbolu. Na boisku jest wielki, jednak poza nim nie radzi sobie z życiem - zmaga się z uzale (...)

film Powrót do Streetsville plakat Powrót do Streetsville (2013) Romantyczny
Holidaze, Home Again

Melody (Jennie Garth) odnosi sukcesy w pracy, często kosztem życia prywatnego. Pewnego dnia szef wysyła ją służbowo do miasteczka, w którym dor (...)

film Powstanie Warszawskie plakat Powstanie Warszawskie (2013) Dramat, Wojenny
Powstanie Warszawskie

"Powstanie Warszawskie" to pierwszy na świecie film fabularny zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych. Film opowiada historię Powstania (...)

film Poza nawiasem plakat Poza nawiasem (2013) Dokumentalny
The Out List

W ciągu ostatniej dekady sytuacja osób należących do społeczności LGBT w Stanach Zjednoczonych uległa większej zmianie niż przez poprzednich (...)

film Pożegnanie z Marokiem plakat Pożegnanie z Marokiem (2013) Dramat
Goodbye Morocco

Dounia Abdallah (Lubna Azabal) jest marokańską rozwódką, która żyje w nieformalnym związku z serbskim architektem (Rasha Bukvic). Para mieszka (...)

film Pozostawieni plakat Pozostawieni (2013) Dramat, Fantasy, Serial
The Leftovers

Opowieść o mieszkańcach zwykłej podmiejskiej społeczności, która wiedzie dość komfortowe życie. Do czasu, kiedy nagle traci ponad 100 swoich (...)

film Pozwany plakat Pozwany (2013) Thriller
Summoned, Pozwana

Laura Price (Ashley Scott) oraz jedenastu innych członków ławy przysięgłych orzekło, że Evan Lucas (Dylan Vox) jest winny zarzucanych mu czynó (...)

film Pozycja dziecka plakat Pozycja dziecka (2013) Dramat
Poziţia copilului, Child's Pose, Child Pose

Cornelia właśnie skończyła 60 lat. Jest zadbana, majętna i szanowana. Osiągnęła sukces zawodowy, ma oddanego siedzącego pod pantoflem męża (...)

film Połączenie plakat Połączenie (2013) Thriller
The Call

Operatorka linii alarmowej odbiera telefon od dziewczyny, która ucieka przed mordercą.

film Prawdziwa historia króla skandali plakat Prawdziwa historia króla skandali (2013) Dramat, Komedia
The Look of Love

Witamy w skandalicznym świecie Paula Raymonda, przedsiębiorcy, impresario i „króla Soho”. Raymond po otwarciu pierwszego „klubu dżentelmeńs (...)

film Prawie święta plakat Prawie święta (2013) Komedia
All Is Bright

Dwóch Kanadyjskich nieudaczników udaje się do Nowego Jorku z zamiarem szybkiego wzbogaczenia się na sprzedaży świątecznych choinek. Niefrasobli (...)

film Prince Avalanche plakat Prince Avalanche (2013) Dramat, Komedia
Prince Avalanche

film Privates plakat Privates (2013) Dramat, Serial
Privates

film Proces Casey Anthony plakat Proces Casey Anthony (2013) Dramat
Prosecuting Casey Anthony

film Profil zabójcy plakat Profil zabójcy (2013) Dramat
Profile for Murder

Jackie (Nicki Aycox), była policyjna psycholog, jest szczęśliwą żoną i matką. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się, że z więzienia uciekł ser (...)

film Provenance plakat Provenance (2013) Western
Provenance

film Przeboje i Oldboje plakat Przeboje i Oldboje (2013) Komedia
Revival

Smoke to byli swego czasu czescy Stonsi. Zespół tworzyli klawiszowiec Milan (Karel Hermanek), gitarzysta Karel (Miroslav Krobot), basista Václav (B (...)

film Przed północą plakat Przed północą (2013) Dramat
Before Midnight

Ostatnia część trylogii z cyklu PRZED WSCHODEM SŁOŃCA i PRZED ZACHODEM SŁOŃCA z Julie Delpy i Ethanem Hawake’em w rolach głównych. Po raz p (...)

film Przelotni kochankowie plakat Przelotni kochankowie (2013) Komedia
Amantes pasajeros

Pedro Almodovar wita na pokładzie lotu pasażerskiego z Madrytu do Meksyku! Z powodu technicznej usterki, bezpieczeństwo pasażerów znajdujących s (...)

« Poprzednia 22   |   23   |   24   |   strona 25   |   26   |   27   |   28    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.