Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Piłkarzyki rozrabiają, czyli wielka liga małych mistrzów plakat Piłkarzyki rozrabiają, czyli wielka liga małych mistrzów (2013) Animowany, Familijny, Przygodowy
Metegol, Futbolin

Kiedy niepozorny chłopiec będzie musiał uratować swoje miasteczko przed niesympatycznym mistrzem piłki nożnej Kosmosem, pomocną dłoń podadzą (...)

film Plush plakat Plush (2013) Dramat
Plush

Bohaterką dramatu jest Hayley, wschodząca gwiazda rocka oraz żona i matka dwójki dzieci, która nawiązuje potajemny romans z przystojnym gitarzys (...)

film Po dwóch stronach plakat Po dwóch stronach (2013) Akcja, Dramat, Kryminał
iNumber Number

Chili (S'Dumo Mtshali) i Shoes (Presley Chweneyagae) są policyjnymi partnerami od ponad ośmiu lat. Obydwaj wierzą w sprawiedliwość i mają poczuc (...)

film Po imprezie plakat Po imprezie (2013) Horror
Afterparty

Carlos (Lucho Fernández), telewizyjny gwiazdor i idol nastolatek, budzi się po szalonej imprezie w towarzystwie trzech młodych dziewczyn (Alicia Sa (...)

film Po ślubie plakat Po ślubie (2013) Dramat
Líbánky

Małe czeskie miasteczko wypełnia się dźwiękiem dzwonów kościelnych. Tereza ma na sobie piękną, białą suknię. Radim w dobrze skrojonym garn (...)

film Poczuj rytm plakat Poczuj rytm (2013) Muzyczny
Make Your Move, Cobu

Donny (Derek Hough) to zarozumiały chłopak z Nowego Jorku, który podczas pobytu w Nowym Orleanie bierze udział w przestępstwie, zostaje aresztowa (...)

film Pod kopułą plakat Pod kopułą (2013) Dramat, Horror, Mystery, Serial
Under the Dome

Akcja rozgrywa się w niewielkim amerykańskim miasteczku Chester's Mill, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe - tytułow (...)

film Pod Mocnym Aniołem plakat Pod Mocnym Aniołem (2013) Dramat
Pod Mocnym Aniołem

Poruszająca historia człowieka walczącego z nałogiem alkoholowym, opowieść o niełatwej, momentami tragicznej walce o przetrwanie, zwątpieniu, (...)

film Pod powierzchnią plakat Pod powierzchnią (2013) Horror, Thriller
Beneath

film Podejrzany: Ai Weiwei plakat Podejrzany: Ai Weiwei (2013) Dokumentalny
Ai Weiwei: The Fake Case

film Pogromcy korporacji plakat Pogromcy korporacji (2013) Akcja, Sci-Fi
Bounty Killer

Dwadzieścia lat temu kontrolę nad światem przejęły korporacje. Ich żądza władzy i chęć osiągania jak najwyższych zysków doprowadziły do (...)

film Pokój zabaw plakat Pokój zabaw (2013) Dramat
The Playroom

Lata siedemdziesiąte XX wieku, USA. W domu na przedmieściach Maggie (Olivia Harris) i jej trójka młodszego rodzeństwa spędzają noc na strychu, (...)

film Polowanie na łowcę plakat Polowanie na łowcę (2013) Thriller
The Frozen Ground

film Popołudniowa igraszka plakat Popołudniowa igraszka (2013) Dramat, Komedia
Afternoon Delight

Bohaterką filmu będzie znudzona gospodyni domowa, która próbuje znaleźć sposób na ożywienie swojej monotonnej egzystencji. Rachel (Kathryn Ha (...)

film Porachunki plakat Porachunki (2013) Akcja, Komedia, Kryminał, Gangsterski
The Family

Akcja koncentruje się na emerytowanym gangsterze z Ameryki (Robert De Niro), który w ramach programu ochrony świadków zostaje przeniesiony wraz z (...)

film Porwana: W poszukiwaniu Sophie Parker plakat Porwana: W poszukiwaniu Sophie Parker (2013) Dramat
Taken: The Search for Sophie Parker

Osiemnastoletnia Sophie Parker (Naomi Battrick) spędza wiosenne ferie w Moskwie. Odwiedza tam najlepszą przyjaciółkę, Janie Hillman (Jemma Dallen (...)

film Postrach nocy 2: Nowa krew plakat Postrach nocy 2: Nowa krew (2013) Horror, Komedia
Fright Night 2: New Blood

film Poszukiwacz przygód: Klątwa skrzyni Midasa plakat Poszukiwacz przygód: Klątwa skrzyni Midasa (2013) Familijny, Fantasy, Przygodowy
The Adventurer: The Curse of the Midas Box

Maria Mundi (Aneurin Barnard) jest typowym siedemnastolatkiem, do czasu gdy jego rodzice znikają bez śladu, a młodszy brat zostaje porwany. Podczas (...)

film Poszukiwana Sarah Pender plakat Poszukiwana Sarah Pender (2013) Dramat, Kryminał
She Made Them Do It

Sarah Pender (Jenna Dewan-Tatum) to charyzmatyczna, inteligentna młoda kobieta. Pomimo trudnego dzieciństwa (została porzucona przez matkę), udaje (...)

film Powiem ci wszystko plakat Powiem ci wszystko (2013) Romantyczny
Kerron sinulle kaiken, Open up to me

Maarit (Leea Klamola) od lat udaje się prowadzić podwójne życie - jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która... urodziła się w ciele mę (...)

« Poprzednia 21   |   22   |   23   |   strona 24   |   25   |   26   |   27    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.