Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Pasja Michelangela plakat Pasja Michelangela (2013) Dramat
La Pasión de Michelangelo, The passion of Michelangelo

Chile, rok 1983. Protesty uliczne przybierają na sile, a rząd Pinocheta chyli się ku upadkowi. Władza próbuje jednak odwrócić uwagę opinii pub (...)

film Pawn plakat Pawn (2013) Kryminał, Thriller
Pawn

Podczas kolacji w barze policjant zostaje świadkiem napadu. To co będzie dziać się później oraz to co działo się chwilę wcześniej zmieni wsz (...)

film Pawn Shop Chronicles plakat Pawn Shop Chronicles (2013) Akcja, Komedia
Pawn Shop Chronicles

Punktem centralnym fabuły jest mały lombard. Kiedy ginie cenny pierścionek, rozpoczyna się szalony pościg, w którym biorą udział m.in. dwaj fa (...)

film Peaky Blinders plakat Peaky Blinders (2013) Dramat, Historyczny, Kryminał, Serial
Peaky Blinders

Głównym bohaterem jest Tommy (Cillian Murphy), przywódca gangu braci, którzy po I wojnie światowej rządzą w biedniejszych dzielnicach Birmingha (...)

film Peeples plakat Peeples (2013) Komedia romantyczna
Peeples

Rodzina Peeples jak co roku obchodzi zakończenie roku z Hamptons. W czasie uroczystości niespodziewanie pojawia się tajemniczy gość który chce p (...)

film Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Morze potworów plakat Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Morze potworów (2013) Akcja, Dramat, Fantasy, Przygodowy
Percy Jackson: Sea of Monsters, Percy Jackson & the Olympians: The Sea of Monsters, Percy Jackson 2

Kiedy Percy dowiaduje się, że ma przyrodniego brata, który jest potworem, dochodzi do wniosku, że bycie synem Posejdona to bardziej przekleństwo (...)

film Perfekcjonista plakat Perfekcjonista (2013) Thriller
11,6

Toni Musulin (Francois Cluzet), zanim został milionerem i dumnym posiadaczem czerwonego Ferrari, był zwyczajnym człowiekiem. Praca w firmie ochroni (...)

film Pet Sematary plakat Pet Sematary (2013) Horror
Pet Sematary

film Pewnego razu na Dzikim Wschodzie plakat Pewnego razu na Dzikim Wschodzie (2013) Dramat
My Sweet Pepper Land

Baran (Korkmaz Arslan) to bohater kurdyjskiej wojny o niepodległość. Ponieważ nadeszły czasy pokoju, pracuje jako komendant w stołecznym komisar (...)

film Phil Spector plakat Phil Spector (2013) Biograficzny, Dramat
Phil Spector

Phil Spector (Al Pacino) urodził się w 1939 roku na nowojorskim Bronksie. Jego największa aktywność w branży muzycznej przypadła na lata sześ (...)

film Piąta władza plakat Piąta władza (2013) Dramat
The Fifth Estate

Historia filmu zaczyna się gdy założyciel WikiLeaks Julian Assange (Benedict Cumberbatch) i jego kolega Daniel Domscheit-Berg (Daniel Brühl) zacz (...)

film Pięć filmów o szaleństwie plakat Pięć filmów o szaleństwie (2013) Dramat
Call Me Crazy: A Five Film

Bohaterowie wszystkich pięciu historii - Lucy, Grace, Allison, Eddie oraz Maggie - cierpią z powodu zaburzeń psychicznych – własnych bądź doty (...)

film Pięć lat plakat Pięć lat (2013) Biograficzny, Dramat
Kurnaz - Fünf Jahre Leben, Five years

Murat Kurnaz (Sascha Alexander Gersak) jest bystrym chłopakiem o niemiecko-tureckich korzeniach. W wieku dziewiętnastu lat postanawia przejść na i (...)

film Piękne dni plakat Piękne dni (2013) Komedia, Melodramat
Les Beaux jours, Bright days ahead

Caroline (Fanny Ardant) jest piękną, dojrzałą mężatką, która właśnie przeszła na emeryturę. Początkowa radość szybko zamienia się w nu (...)

film Piękne istoty plakat Piękne istoty (2013) Dramat
Beautiful Creatures

Ethan jest zupełnie zwyczajnym nastolatkiem, ale skrywa pewną tajemnicę - od wielu miesięcy śni o pewnej dziewczynie. Gdy pewnego dnia spotyka j (...)

film Piękne widoki plakat Piękne widoki (2013) Dramat, Thriller
Scenic Route

Bohaterami obrazu są Mitchell (Duhamel) i Carter (Fogler), dwaj przyjaciele walczący o przeżycie na pustyni. Gdy mężczyźni uświadamiają sobie, (...)

film Pinkville plakat Pinkville (2013) Dramat, Horror, Wojenny
Pinkville

film Pionér plakat Pionér (2013) Thriller
Pioneer

Historia mężczyzny, który pracuje dla firmy budującej rurociąg naftowy w Morzu Północnym. Gdy pewnego dnia dochodzi do tragicznego wypadku, boh (...)

film Piorun i magiczny dom plakat Piorun i magiczny dom (2013) Animowany, Familijny, Przygodowy
The House of Magic

Mały kotek Piorun, szukając schronienia przed burzą, wślizguje się do tajemniczego domu, którego właścicielem jest emerytowany magik Lawrence. (...)

film Piła mechaniczna 3D plakat Piła mechaniczna 3D (2013) Horror
Texas Chainsaw

Dawno temu, w małym miasteczku w Teksasie, pięcioro młodych ludzi stało się uczestnikami tragedii. Nie mogli się spodziewać, że tego feralnego (...)

« Poprzednia 20   |   21   |   22   |   strona 23   |   24   |   25   |   26    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.