Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Osierocony Brooklyn plakat Osierocony Brooklyn (2013) Dramat, Kryminał
Motherless Brooklyn

film Osobista trenerka plakat Osobista trenerka (2013) Kryminał, Thriller
The Trainer

Annie Hogan (Chelsea Hobbs), zagubiona dwudziestoośmiolatka, po niedawnym rozwodzie stara się wrócić do normalnego życia. Zapisuje się na siłow (...)

film Ostatni bieg Paula plakat Ostatni bieg Paula (2013) Dramat, Komedia
Sein letztes Rennen, Back On Track

Paul Averhoff (Dieter Hallervorden) jest legendarnym powojennym biegaczem. Jego żona, kiedyś trenerka, Margot (Tatja Seibt) jest chora na raka. Paul (...)

film Ostatni egzorcyzm. Część 2 plakat Ostatni egzorcyzm. Część 2 (2013) Horror
The Last Exorcism 2

Nell Sweetzer (Ashley Bell) dochodzi do siebie po egzorcyzmie, który z trudem udało jej się przeżyć. Wskutek głębokiego szoku nie pamięta praw (...)

film Ostatni gasi światło plakat Ostatni gasi światło (2013) Dramat
Traumland

Bulwar Sihlqai w Zurychu ma określoną sławę. Położony tuż przy głównym węźle komunikacyjnym miasta, zestawia blichtr europejskiej metropoli (...)

film Ostatni strażnicy plakat Ostatni strażnicy (2013) Familijny, Fantasy
The Last Keepers

Rhea (Zosia Mamet) ma 16 lat i jest nieakceptowana przez rówieśników. Zamiast umawiać się z chłopcami woli spędzać czas w galerii sztuki ojca (...)

film Ostatnia miłość pana Morgana plakat Ostatnia miłość pana Morgana (2013) Dramat, Komedia
Mr. Morgan's Last Love

Matthew Morgan (Michael Caine) jest emerytowanym profesorem filozofii, który najlepsze dni ma już za sobą. Mężczyzna mieszka co prawda w Paryżu, (...)

film Ostatnie piętro plakat Ostatnie piętro (2013) Thriller
Ostatnie piętro

Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność? "Ostatnie piętro" to inspirowana prawdziwym (...)

film Oszukane plakat Oszukane (2013) Dramat
Oszukane

Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr pod (...)

film Out of the Furnace plakat Out of the Furnace (2013) Thriller
Out of the Furnace

Bohaterem filmu jest Russell Baze (Bale), którego młodszy brat, Rodney (Affleck), wchodzi w konflikt z lokalnym gangiem i znika w niewyjaśnionych o (...)

film Oz: Wielki i Potężny plakat Oz: Wielki i Potężny (2013) Fantasy
Oz: The Great and Powerful, Oz Wielki i Potężny

"Oz: Wielki i Potężny", najnowsza produkcja twórców filmu "Alicja w Krainie Czarów", to zrealizowana z wielkim rozmachem, fantastyczna opowieść (...)

film Pacific Rim plakat Pacific Rim (2013) Akcja, Sci-Fi
Pacific Rim

Gdy z głębi oceanów zaczęły wynurzać się na powierzchnię legiony potwornych pozaziemskich istot, zwanych Kaiju, nastała wojna, która przez l (...)

film Pająk gigant plakat Pająk gigant (2013) Komedia, Sci-Fi
Big Ass Spider, Mega Spider

Ze ściśle strzeżonego wojskowego laboratorium wydostaje się zmutowany pająk. Gigant sieje spustoszenie w centrum Los Angeles. Mieszkańcy są prz (...)

film Palo Alto plakat Palo Alto (2013) Dramat
Palo Alto

Obraz powstał w oparciu o zbiór opowiadań Jamesa Franco - aktora, reżysera, scenarzysty i producenta w jednej osobie. Franco występuje także w j (...)

film Panaceum plakat Panaceum (2013) Dramat, Kryminał, Thriller
Side Effects

Emily (Rooney Mara) i Martin (Channing Tatum) są młodzi, piękni i bogaci. Mają wielką posiadłość, własną łódź i cieszą się wszelkim luk (...)

film Papusza plakat Papusza (2013) Biograficzny
Papusza

"Papusza" to niezwykła historia wyjątkowej kobiety, Bronisławy Wajs, pierwszej romskiej poetki, która spisała i wydała swoje wiersze. To równie (...)

film Paradise plakat Paradise (2013) Dramat, Komedia
Paradise

Julianne Hough wciela się w młodą dziewczynę, która traci wiarę po katastrofie lotniczej. Bohaterka postanawia zakosztować grzesznego życia w (...)

film Paranoja plakat Paranoja (2013) Dramat, Thriller
Paranoia

Najnowocześniejsze technologie warte miliardy dolarów, strzeżone przez dwie wielkie korporacje. Dwaj potężni biznesmeni walczący ze sobą wszelk (...)

film Parker plakat Parker (2013) Akcja, Thriller
Parker

film Parkland plakat Parkland (2013) Dramat
Parkland

Tytuł dramatu nawiązuje do nazwy szpitala Parkland Memorial, gdzie zmarł JFK. Obraz Petera Landesmana ukazuje tragiczne wydarzenia z 22 listopada 1 (...)

« Poprzednia 19   |   20   |   21   |   strona 22   |   23   |   24   |   25    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.