Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film O krok od sławy plakat O krok od sławy (2013) Dokumentalny, Muzyczny
Twenty Feet From Stardom

W swoim nowym filmie Morgan Neville rzuca światło na prawdziwe historie chórzystek i chórzystów skrytych za sukcesami największych gwiazd muzyki (...)

film Obecność plakat Obecność (2013) Horror, Thriller
The Conjuring

Zanim powstało Amityville, było Harrisville. "Obecność" opowiada prawdziwą historię Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk (...)

film Obrońcy skarbów plakat Obrońcy skarbów (2013) Dramat
The Monuments Men

Opowieść o zwerbowanych przez rząd USA poszukiwaczy dzieł zagrabionych przez nazistów w czasie II wojny światowej. W grupie znaleźli się histo (...)

film Ocalony plakat Ocalony (2013) Akcja, Dramat, Thriller
Lone Survivor

Obraz przedstawia historię misji, jaką czterech Marines (w tym Luttrell) zgodziło się wykonać w Afganistanie w 2005 roku. Żołnierze mieli za za (...)

film Oculus plakat Oculus (2013) Horror
Oculus

Historia Kaylie i Tima, siostry i brata, którzy jako dzieci obserwowali, jak ich rodziców powoli ogarnia szaleństwo prowadzące do strasznych wydar (...)

film Odejść, by pozostać plakat Odejść, by pozostać (2013) Dramat
Leave to Remain

Omar (Noof Ousellam) jest charyzmatycznym nastolatkiem, który pochodzi z Afganistanu. Chłopak trafił do Wielkiej Brytanii i ubiega się o status uc (...)

film Ojciec Szpiler plakat Ojciec Szpiler (2013) Dramat, Komedia
Svećenikova djeca, Dzieci księdza

Bogobojny Petar handluje prezerwatywami. Nie ma wyrzutów sumienia, bo papież wydał dekret, w którym częściowo godzi się na ich używanie. Na ma (...)

film Okrutny testament plakat Okrutny testament (2013) Horror
Cruel Will

Paul (Arron Kinser) i Lily (Marissa Pistone) są uznawani za idealną parę. Poznali się, gdy byli jeszcze dziećmi, z czasem ich uczucie stawało si (...)

film Olbrzym - samolub plakat Olbrzym - samolub (2013) Dramat
The Selfish Giant

Trzynastoletni Arbor (Conner Chapman) pochodzi z rozbitej rodziny, która z trudem wiąże koniec z końcem. Chłopak cierpi na ADHD, przez co uważan (...)

film Old School Dos plakat Old School Dos (2013) Komedia
Old School Dos

film Oldboy. Zemsta jest cierpliwa plakat Oldboy. Zemsta jest cierpliwa (2013) Dramat, Thriller
Oldboy

Głównym bohaterem jest mężczyzna (Josh Brolin), który zostaje porwany i uwięziony na dwadzieścia lat. Nie mając pojęcia, komu się naraził, (...)

film Olimp w ogniu plakat Olimp w ogniu (2013) Akcja, Thriller
Olympus Has Fallen

Terroryści przejmują kontrolę nad Białym Domem, biorąc Prezydenta Stanów Zjednoczonych jako zakładnika. Przebywający przypadkowo w pobliżu by (...)

film Omar plakat Omar (2013) Dramat
Omar

Omar jest piekarzem w okupowanej Palestynie. Ląduje po drugiej stronie ruchu oporu, gdzie musi stawić czoła trudnym decyzjom. Jego przyjaciele zost (...)

film Ona plakat Ona (2013) Dramat, Komedia, Romantyczny
Her

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Samotny pisarz nawiązuje związek z nowo nabytym oprogramowaniem, którego zadaniem jest speł (...)

film One Direction: This is Us plakat One Direction: This is Us (2013) Dokumentalny, Muzyczny
One Direction: This is Us

"One Direction: This Is Us" to fascynujące i głębokie spojrzenie na życie w trasie światowego fenomenu muzyki pop. Film, w którym zawarto oszał (...)

film Onirica plakat Onirica (2013) Dramat
Onirica

film Open Grave plakat Open Grave (2013) Horror
Open Grave

film Optymistki plakat Optymistki (2013) Dokumentalny
Optimistene

"Optymistki" to poruszający i humorystyczny film dokumentalny, opowiadający historię niezwykłej drużyny siatkarskiej, pochodzącej z miasteczka H (...)

film Orange Is the New Black plakat Orange Is the New Black (2013) Dramat, Komedia, Kryminał, Serial
Orange Is the New Black

Akcja serialu rozgrywa się w żeńskim więzieniu, do którego trafia Piper Chapman (Taylor Schilling). Kobieta wdała się przed laty w romans z dil (...)

film Orphan Black plakat Orphan Black (2013) Akcja, Dramat, Sci-Fi, Serial
Orphan Black

Bohaterką jest uliczna oszustka. Sarah, będąc świadkiem samobójstwa dziewczyny, która wygląda tak jak ona postanawia przejąć jej tożsamość (...)

« Poprzednia 18   |   19   |   20   |   strona 21   |   22   |   23   |   24    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.