Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Najtrudniejsza walka Muhammada Alego plakat Najtrudniejsza walka Muhammada Alego (2013) Dramat
Muhammad Ali's Greatest Fight

USA, lata sześćdziesiąte. Bokser Muhammad Ali jest u szczytu popularności. Zwycięską passę przerywa wezwanie do wojska – Ali ma zostać wysł (...)

film Nasze matki, nasi ojcowie plakat Nasze matki, nasi ojcowie (2013) Dramat, Wojenny
Unsere Mütter, Unsere Väter

Berlin. Rok 1941. Wilhelm Winter (Volker Bruch) jest oficerem Wehrmachtu, który wyrusza ze swoim młodszym bratem Friedhelmem (Tom Schilling) na wsch (...)

film Naznaczony: rozdział 2 plakat Naznaczony: rozdział 2 (2013) Horror
Insidious: Chapter 2

Doświadczająca nadprzyrodzonych zjawisk rodzina Lambertów robi wszystko, żeby odkryć tajemniczą prawdę, która w niewytłumaczalny sposób łą (...)

film Nebraska plakat Nebraska (2013) Dramat, Przygodowy
Nebraska

Film przedstawia historię Woody'ego Granta, podstarzałego mężczyzny ze słabością do alkoholu (Dern), który wierzy, że wygrał w zakładach mi (...)

film Never plakat Never (2013) Dramat
Never

film Nic wielkiego plakat Nic wielkiego (2013) Akcja, Dramat
Nic wielkiego

film Nice Package plakat Nice Package (2013) Akcja, Komedia, Przygodowy
Nice Package

film Niech żyje Francja! plakat Niech żyje Francja! (2013) Komedia
Vive La France

film Niedobre przeczucia plakat Niedobre przeczucia (2013) Dramat
Deadly Visions, Dangerous Intuition

Kate Aldrich (Tricia Helfer) to kobieta sukcesu, która stara się pogodzić pracę z życiem rodzinnym. Jest zdruzgotana, gdy opuszcza ją mąż (Dav (...)

film Niepamięć plakat Niepamięć (2013) Akcja, Sci-Fi
Oblivion

Jest rok 2077: Jack Harper (Tom Cruise) stacjonuje na ewakuowanej Ziemi, serwisując niesprawne drony. Jego misja, polegająca na zabezpieczaniu niezb (...)

film Niewiarygodny Burt Wonderstone plakat Niewiarygodny Burt Wonderstone (2013) Komedia
The Incredible Burt Wonderstone

Film przedstawia historię tytułowego Burta, popularnego i nieco staroświeckiego sztukmistrza z Las Vegas (w tej roli Steve Carell), który od lat w (...)

film Nieznajomy nad jeziorem plakat Nieznajomy nad jeziorem (2013) Dramat
L'Inconnu du Lac

Najbardziej nowohoryzontowy i zaskakujący film tegorocznego festiwalu w Cannes, z pozoru erotyczny thriller, w istocie wielopiętrowa metafora. Młod (...)

film Nijntje de film plakat Nijntje de film (2013) Animowany, Dziecięce, Familijny
Nijntje de film

film Nimfomanka - Część I plakat Nimfomanka - Część I (2013) Dramat
Nymphomaniac

W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany (...)

film Nimfomanka - Część II plakat Nimfomanka - Część II (2013) Dramat, Erotyk
The Nymphomaniac Part 2

Zmysłowe, perwersyjne, podniecające, śmieszne, liryczne, wybuchowe, bluźniercze, niebezpieczne, czułe, uwodzące, kontrowersyjne - wszystkie te o (...)

film Noc Oczyszczenia plakat Noc Oczyszczenia (2013) Sci-Fi, Thriller
The Purge

W Ameryce zmuszonej do stawienia czoła nasilającej się przestępczości i przepełnionym więzieniom, rząd wprowadza doroczny 12-godzinny okres, w (...)

film Nocna zmiana plakat Nocna zmiana (2013) Dramat
The Shift

Szpitalna izba przyjęć, zwyczajny dzień pracy. Floyd (Danny Glover) jest doświadczonym pielęgniarzem, który kieruje się w życiu wypracowaną p (...)

film Nocny pociąg do Lizbony plakat Nocny pociąg do Lizbony (2013) Mystery, Romantyczny, Thriller
Night Train to Lisbon, Night Train to Lizbon

Podstarzały Szwajcarski profesor poprzez przypadkowe spotkanie z Portugalką postanawia rzucić pracę i wyjechać do Lisbony. Profesor liczy na odkr (...)

film Not Another Happy Ending plakat Not Another Happy Ending (2013) Komedia romantyczna
Not Another Happy Ending

Karen Gillan wciela się w ekscentryczną pisarkę, która po tym jak odniosła sukces pisząc o nieszczęściu, sama stała się szczęśliwa i teraz (...)

film O koniach i ludziach plakat O koniach i ludziach (2013) Dramat
Of Horses and Men

Kolbeinn kocha Solveig, a Solveig kocha Kolbeinn. Ale Kolbeinn kocha kogoś jeszcze. A mianowicie swoją ukochaną, zdobywającą medale klacz Granę. (...)

« Poprzednia 17   |   18   |   19   |   strona 20   |   21   |   22   |   23    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.