Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film A Winter Rose plakat A Winter Rose (2013) Dramat
A Winter Rose

film A.C.O.D. plakat A.C.O.D. (2013) Komedia
A.C.O.D.

Tytuł stanowi akronim słów "Adult Children of Divorce". Bohaterem filmu jest Carter (w tej roli Adam Scott), dorosły mężczyzna uwikłany w trudn (...)

film Abu Haraz plakat Abu Haraz (2013) Dokumentalny
Abu Haraz

film Accidental Love plakat Accidental Love (2013) Komedia romantyczna
Nailed

film Adore plakat Adore (2013) Dramat
Adore

film Adwokat plakat Adwokat (2013) Thriller
The Counselor

Thriller przedstawia historię szanowanego prawnika (Michael Fassbender), który wikła się w narkotykowy biznes z nadzieją, że szybko uda mu się (...)

film Agenci plakat Agenci (2013) Akcja, Kryminał, Thriller
2 Guns

Denzel Washington i Mark Wahlberg wcielają się w role agentów, pracujących dla konkurencyjnych biur wywiadowczych. Żaden z nich nie ma pojęcia, (...)

film Agenci T.A.R.C.Z.Y. plakat Agenci T.A.R.C.Z.Y. (2013) Akcja, Dramat, Sci-Fi, Serial
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Cykl przedstawa historię tytułowej tajnej jednostki o nazwie "Tarcza" (S.H.I.E.L.D. - Supreme Headquarters, International Espionage, Law-Enforcement (...)

film Ain't Them Bodies Saints plakat Ain't Them Bodies Saints (2013) Dramat, Kryminał, Romantyczny
Ain't Them Bodies Saints

film Alan Partridge: Alpha Papa plakat Alan Partridge: Alpha Papa (2013) Komedia
Alan Partridge: Alpha Papa

Kiedy znany prezenter radiowy Alan Partridge zostaje przeniesiony do korporacji medialnej zostaje wplątany w szereg wydarzeń które uświadamiają m (...)

film Alfabet plakat Alfabet (2013) Dokumentalny
Alphabet

"Alfabet" to trzecia część filmowej trylogii Erwina Wagenhofera, poświęconej najważniejszym problemom współczesności (poprzednie: "Nakarmimy (...)

film Almost Human plakat Almost Human (2013) Akcja, Dramat, Sci-Fi, Serial
Almost Human

Akcja filmu rozgrywa się w roku 2048, w którym każdemu policjantowi przydzielany jest partner-android. Detektyw John Kennex (Urban) otrzymuje do po (...)

film Alpha House plakat Alpha House (2013) Dramat, Komedia, Serial
Alpha House

film Amazonia. Przygody małpki Sai plakat Amazonia. Przygody małpki Sai (2013) Dokumentalny
Amazonia

Sai, wychowana w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej n (...)

film AmbaSSada plakat AmbaSSada (2013) Komedia
AmbaSSada

Akcja rozgrywa się w dwóch planach czasowych - w sierpniu 2012 i 1939 roku. Bohaterami opowieści są Melania i Przemek (Magdalena Grąziowska i Bar (...)

film American Horror Story: Coven plakat American Horror Story: Coven (2013) Horror, Serial
American Horror Story: Coven

"American Horror Story: Coven" tells the secret history of witches and witchcraft in America. Over 300 years have passed since the turbulent days of t (...)

film American Hustle: Jak się skubie w Ameryce plakat American Hustle: Jak się skubie w Ameryce (2013) Dramat
American Hustle

Film opowiada o operacji Abscam prowadzonej przez FBI na przełomie lat 70. i 80. Celem akcji była walka z korupcją wśród polityków i urzędnikó (...)

film Americans plakat Americans (2013) Dramat, Serial
The Americans

film Ani słowa więcej plakat Ani słowa więcej (2013) Komedia
Enough Said

Bohaterką jest rozwódka Eva (Julia Louis-Dreyfus), która na przyjęciu poznaje Alberta (Gandolfini). Ich związek szybko rozkwita, ale wkrótce Eva (...)

film Anioł plakat Anioł (2013) Dramat, Komedia
Ghadi

Małe libańskie miasteczko, w którym dom stoi obok domu i wszyscy się dobrze znają. Mieszkańcy mają swoje problemy, dziwactwa i grzeszki, ale s (...)

« Poprzednia 1   |   strona 2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.