Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Misja Sputnik plakat Misja Sputnik (2013) Familijny
Sputnik

film Misja: Gwiazda plakat Misja: Gwiazda (2013) Familijny
MGP Missionen

film Miłość plakat Miłość (2013) Dokumentalny, Muzyczny
Miłość

"Miłość" Filipa Dzierżawskiego to jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Rozgrywająca się na przestrzeni dwóc (...)

film Miłość i honor plakat Miłość i honor (2013) Melodramat, Wojenny
Love and Honor

Lata sześćdziesiąte ubiegłego wieku. Młody żołnierz Dalton Joiner (Austin Stowell) służy w Wietnamie. Pewnego dnia otrzymuje list od swojej n (...)

film Miłość po francusku plakat Miłość po francusku (2013) Komedia
20 ans d'écart

Alice Lantins ma 38 lat. Jest piękna, ambitna i całkowicie oddana swojej pracy - do tego stopnia, że życie prywatne dla niej nie istnieje. Ma w r (...)

film Miłosna huśtawka plakat Miłosna huśtawka (2013) Komedia romantyczna
Love & air sex, The Bounceback

Pogrążony w smutku Stan (Michael Stahl-David) odkrywa, że jego była dziewczyna Cathy (Ashley Bell) jedzie do Austin, żeby spędzić z przyjació (...)

film Mój kuzyn Zoran plakat Mój kuzyn Zoran (2013) Komedia
Zoran, il mio nipote scemo

Paolo Bressan to 40-letni ekscentryk, wielbiciel wina i nałogowy kłamczuch, który nie przepada za pracą i nie ustaje w marzeniach o swojej byłej (...)

film Môj pes Killer plakat Môj pes Killer (2013) Dramat
My dog Killer

film Moja mama jest w Ameryce i spotkała Buffalo Billa plakat Moja mama jest w Ameryce i spotkała Buffalo Billa (2013) Animowany, Familijny
Ma maman est en Amérique, elle a rencontré Buffalo Bill

Jeanem opiekuje się niania i zapracowany tata. Chłopiec nie wie, że jego mama nie żyje. Bliscy utrzymują go w przekonaniu, że jest w podróży. (...)

film Molly Maxwell plakat Molly Maxwell (2013) Dramat
Molly Maxwell

Molly Maxwell (Lola Tash) jest niezwykle bystrą, inteligentną, ale też i bardzo skrytą szesnastolatką. Dziewczyna uczy się w eksperymentalnej sz (...)

film Monkey Wrench Gang plakat Monkey Wrench Gang (2013) Dramat, Komedia, Przygodowy
Monkey Wrench Gang

film Monsters: Dark Continent plakat Monsters: Dark Continent (2013) Dramat, Sci-Fi, Thriller
Monsters: Dark Continent

Akcja "Monsters: Dark Continent" rozgrywa się 6 lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym obrazie (Strefa X). Stwory z kosmosu opanowały Ziemi (...)

film Mortal Kombat: Dewastacja plakat Mortal Kombat: Dewastacja (2013) Akcja, Przygodowy, Sci-Fi
Mortal Kombat: Devastation, Mortal Kombat 3

film Mr. Selfridge plakat Mr. Selfridge (2013) Dramat, Serial
Mr Selfridge

film Mundial. Gra o wszystko plakat Mundial. Gra o wszystko (2013) Dokumentalny, Polityczny, Sportowy
Mundial. Gra o wszystko

Mundial. Gra o wszystko to bogato ilustrowany materiałami archiwalnymi, porywający przykład historycznego filmu dokumentalnego, przedstawiającego (...)

film My, dobrze urodzeni plakat My, dobrze urodzeni (2013) Komedia
Nosotros los Nobles

German Noble (Gonzalo Vega), bogaty meksykański przemysłowiec, po śmierci żony samotnie opiekuje się trójką dzieci. Mężczyzna chce zapewnić (...)

film Młoda i piękna plakat Młoda i piękna (2013) Dramat
Jeune et jolie, Jeune & jolie

17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa (...)

film Na śmierć i życie plakat Na śmierć i życie (2013) Biograficzny, Dramat, Romantyczny, Thriller
Kill Your Darlings

Film "Kill Your Darlings" przedstawia historię relacji Allena Ginsberga (Radcliffe), Jacka Kerouaca (Jack Huston) i Williama Burroughsa (Ben Foster). (...)

film Naginając reguły plakat Naginając reguły (2013) Dramat
Ghaedeye tasadof

Amatorska grupa teatralna ma możliwość wystąpienia poza granicami Iranu. Początkowa radość z wyjazdu szybko ustępuje miejsca kolejnym niepokoj (...)

film Najlepsze najgorsze wakacje plakat Najlepsze najgorsze wakacje (2013) Dramat, Komedia
The Way, Way Back

Bohaterem obrazu jest 14-letni Duncan (Liam James), który spędza wakacje z matką (Toni Collette) i jej nadopiekuńczym partnerem (Steve Carell). Ni (...)

« Poprzednia 16   |   17   |   18   |   strona 19   |   20   |   21   |   22    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.