Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Kto zabił Bambiego? plakat Kto zabił Bambiego? (2013) Komedia
Kto zabił Bambi? ¿Quién mató a Bambi? Who killed Bambi?

David (Quim Gutiérrez) jest niczym niewyróżniającym się młodym człowiekiem, który na skutek niefortunnego zbiegu okoliczności wpada w poważn (...)

film Kumba plakat Kumba (2013) Animowany, Familijny, Przygodowy
Khumba

Wszystkie zwierzęta w Afryce wiedzą, że zebra bez pasów jest jak słoń bez trąby i lew bez grzywy. Kiedy jesteś zebrą i rodzisz się pasiasty (...)

film Kumple od kufla plakat Kumple od kufla (2013) Dramat, Komedia, Romantyczny
Drinking Buddies

Film opowiada o dwójce pracowników browaru, których przyjaźń powoli przeistacza się w coś więcej. Problem polega na tym, iż oboje są w innyc (...)

film La trilogie marseillaise: Fanny plakat La trilogie marseillaise: Fanny (2013) Dramat
La trilogie marseillaise: Fanny

film La trilogie marseillaise: Marius plakat La trilogie marseillaise: Marius (2013) Dramat
La trilogie marseillaise: Marius

film Labirynt plakat Labirynt (2013) Dramat, Kryminał, Thriller
Prisoners

Opowieść o stolarzu z Bostonu, który, zawiedziony bezradnością policji, bierze sprawy we własne ręce i rozpoczyna poszukiwania porywacza swojej (...)

film Labirynt zbrodni plakat Labirynt zbrodni (2013) Thriller
Hunt for the Labyrinth Killer

Shelby Anderson (Amanda Schull), młoda i ambitna asystentka prokuratora okręgowego, wspólnie z doświadczonym policjantem Mikiem Hollandem (Coby Ry (...)

film Labor Day plakat Labor Day (2013) Dramat
Labor Day

Oparty na książce Joyce Maynard obraz opowiada o Adele Wheeler, samotnej matce (Winslet) i jej 13-letnim synu Henrym (Gattlin Griffith). W dzień Ś (...)

film Last Minute plakat Last Minute (2013) Komedia
Last Minute

Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, je (...)

film Last Vegas plakat Last Vegas (2013) Komedia
Last Vegas

Film przedstawia historię czterech kumpli, którzy swoje 60 urodziny mają już dawno za sobą. Jeden z nich postanawia się wreszcie ożenić, w zwi (...)

film Lato przyjaźni plakat Lato przyjaźni (2013) Familijny
Standing Up

film Lato w lutym plakat Lato w lutym (2013) Dramat
Summer In February

Kornwalia, poczatek XX wieku. Niewielka, malowniczo położona wioska rybacka w okolicy Newlyn jest mekką awangardowych malarzy i poetów. Niezwykłe (...)

film Lawless plakat Lawless (2013) Dramat, Muzyczny
Lawless

John Hillcoat wskrzesza na ekranie zapomnianą kartę amerykańskiej historii. "Gangster" to oparta na faktach opowieść o otoczonych złą sławą b (...)

film Legenda Ragnaroka plakat Legenda Ragnaroka (2013) Przygodowy
Gåten Ragnarok

Archeolog Sigurd Swenson (Pål Sverre Valheim Hagen) bada statek, który kiedyś posłużył do pochówku. Znajduje tam nie tylko muszle świadczące (...)

film Legenda telewizji 2: Kontynuacja plakat Legenda telewizji 2: Kontynuacja (2013) Komedia
Anchorman: The Legend Continues

Obraz przedstawia dalsze perypetie Rona Burgundy'ego (Will Ferrell), gospodarza telewizyjnych wiadomości z San Diego. Razem ze współpracownikami ro (...)

film Less Than Kind plakat Less Than Kind (2013) Dramat, Thriller
Less Than Kind

film Life of Crime plakat Life of Crime (2013) Komedia, Kryminał
Life of Crime

Bohaterem filmu jest magnat rynku nieruchomości (Tim Robins), który planuje rozwieść się z żoną Mickey (Aniston) i uciec z młodszą kochanką (...)

film Likwidator plakat Likwidator (2013) Akcja, Kryminał, Thriller
The Last Stand

film Linia horyzontu plakat Linia horyzontu (2013) Dramat, Sci-Fi
Horizon

Sekretarka z FBI podczas II wojny światowej prowadzi śledztwo w sprawie tajnych akt, które łączą się z zniknięciem pewnej dziewczyny i prawdop (...)

film Listonosz Pat plakat Listonosz Pat (2013) Animowany, Familijny
Postman Pat: The Movie - You Know You're the One

« Poprzednia 13   |   14   |   15   |   strona 16   |   17   |   18   |   19    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.