Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Klauni plakat Klauni (2013) Dramat, Komedia
Clownwise

Oskar (Didier Flamand), Max (Oldřich Kaiser) i Viktor (Jiří Lábus) przed ponad trzydziestu laty występowali jako trio klaunów. Ich pełne ironii (...)

film Klopsiki kontratakują plakat Klopsiki kontratakują (2013) Animowany, Familijny
Cloudy 2: Revenge of the Leftovers

W filmie Klopsiki kontratakują, Flint Lockwood i jego przyjaciele odkrywają, że na wyspie Swallows Falls pozostały spore resztki wcześniejszej dz (...)

film Kobieta w klatce plakat Kobieta w klatce (2013) Kryminał
Kvinden i buret, The Keeper of Lost Causes

W tajemniczych okolicznościach, z pokładu promu znika piękna parlamentarzystka, Merete Lynggaard (Sonja Richter). Zakrojone na szeroką skalę śle (...)

film Koliber plakat Koliber (2013) Akcja, Dramat, Kryminał
Hummingbird

Bezdomny były żołnierz sił specjalnych staje przed możliwością przejęcia tożsamości innej osoby. Jako inna osoba z pomocą siostry (Agata Bu (...)

film Kolonia plakat Kolonia (2013) Akcja, Sci-Fi, Thriller
The Colony

Film przedstawia historię grupy ludzi, którym udaje się przetrwać zlodowacenie. Bohaterowie zmuszeni są do życia pod powierzchnią ziemi. Przysz (...)

film Koneser plakat Koneser (2013) Melodramat
The Best Offer, La Migliore offerta

Virgil Oldman (Geoffrey Rush) jest samotnym człowiekiem, którego niechęć do nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi, zwłaszcza kobietami, pasuj (...)

film Kongres plakat Kongres (2013) Sci-Fi
The Congress, Le Congres

"Kongres" to długo oczekiwana, wizjonerska produkcja oparta na motywach "Kongresu futurologicznego" Stanisława Lema. W filmie zacierają się granic (...)

film Koniec zabijania plakat Koniec zabijania (2013) Akcja, Dramat, Historyczny
An End to Killing

Czyngis-chan (Tu Men) był synem Jesügeja Baatura, dowódcy jednej z wielu małych ord mongolskich. Chłopak od najmłodszych lat wykazywał militarn (...)

film Kosmiczni wojownicy plakat Kosmiczni wojownicy (2013) Familijny, Przygodowy
Space Warriors

Grupa nastolatków uczestniczy w letnim obozie, zorganizowanym w centrum kosmicznym Huntsville w Alabamie. Obdarzeni doskonałymi predyspozycjami i wy (...)

film Koszmar siostry plakat Koszmar siostry (2013) Thriller
A Sister's Nightmare

Jane (Kelly Rutherford) jest młodziutką policjantką, która wiedzie spokojne życie. Dziewczyna opiekuje się nastoletnią siostrzenicą (Peyton Li (...)

film Kraina Charliego plakat Kraina Charliego (2013) Biograficzny
Charlie's Country

Charlie (David Gulpilil) jest Aborygenem, który mieszka w małej osadzie w północnej części Australii. Kolejne interwencje rządu czynią życie (...)

film Kraina Jane Austen plakat Kraina Jane Austen (2013) Komedia romantyczna
Austenland

Jane Hayes (Keri Russell) jest zwyczajną singielką, która uwielbia powieści Jane Austen. Jej męskim ideałem jest pan Darcy, bohater „Dumy i up (...)

film Kraina lodu plakat Kraina lodu (2013) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Frozen, Frozen Fever

Opowieść koncentruje się wokół nieustraszonej optymistki Anny (Kristen Bell). Kiedy jej królestwo spowija wieczna zima, wyrusza ona z mieszkają (...)

film Kręgi plakat Kręgi (2013) Dramat
Krugovi

film Królowe ringu plakat Królowe ringu (2013) Komedia
Wrestling Queens, Les reines du ring

Rose (Marilou Berry) chciałaby zbudować relację ze swoim 11-letnim synem Mickaël, z którym przez lata nie miała kontaktu. By zdobyć uwagę chł (...)

film Królowie lata plakat Królowie lata (2013) Komedia
The Kings of Summer

Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje rę (...)

film Krudowie plakat Krudowie (2013) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Croods, The

Animowana komedia familijna "Krudowie" opowiada o losach pierwszej rodziny, której życie zmienia się, gdy ich jaskinia zostaje zniszczona. Wtedy Kr (...)

film Krwawe dziedzictwo plakat Krwawe dziedzictwo (2013) Horror
Bloodline

W roku 1779 indiański szaman rzucił klątwę na osadników odpowiedzialnych za morderstwo członka jego plemienia. 250 lat później seminarzysta Br (...)

film Książę nie z tej bajki plakat Książę nie z tej bajki (2013) Komedia
Au bout du conte

Laura ma 24 lata i wciąż czeka na upragnionego "księcia z bajki". Kiedy pewnego dnia spotyka na imprezie przystojnego i intrygującego Sandro, wyda (...)

film Księżniczka Kaguya plakat Księżniczka Kaguya (2013) Animowany, Familijny, Fantasy
Kaguyahime no Monogatari

« Poprzednia 12   |   13   |   14   |   strona 15   |   16   |   17   |   18    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.