Filmy 2013 rok

gatunek: rok:
film Iluzja plakat Iluzja (2013) Thriller
Now You See Me

Czwórka utalentowanych iluzjonistów zadziwia publiczność serią odważnych i oryginalnych napadów rabunkowych, które odbywają się... w trakcie (...)

film Imigrantka plakat Imigrantka (2013) Dramat, Mystery, Romantyczny
The Immigrant

Akcja opowieści rozgrywa się w latach 20. Ewa Cybulska razem z siostrą Magdą wyrusza z Polski do Nowego Jorku. W czasie badania na Ellis Island le (...)

film In a World... plakat In a World... (2013) Komedia
In a World...

film In Secret plakat In Secret (2013) Dramat, Kryminał, Thriller
In Secret

Akcja rozgrywa się w XIX-wiecznym Paryżu. Główną bohaterką książki jest młoda kobieta, która zostaje zmuszona do małżeństwa ze swoim kuzy (...)

film In the Flesh plakat In the Flesh (2013) Dramat, Horror, Serial
In the Flesh

Akcja zaczyna się po stłumieniu przez ludzi powstania zorganizowanego przez zombie. Nieumarli zostają schwytani i przekazani do ośrodków medyczny (...)

film InAPPropriate Comedy plakat InAPPropriate Comedy (2013) Komedia
InAPPropriate Comedy

film Infiltrator plakat Infiltrator (2013) Dramat, Thriller
Snitch

film Intruz plakat Intruz (2013) Sci-Fi, Thriller
The Host

W niezbyt odległej przyszłości obca rasa, zwana Duszami, najeżdża Ziemię, przejmując kontrolę nad ciałami i umysłami przedstawicieli gatunku (...)

film Iron Man 3 plakat Iron Man 3 (2013) Akcja, Sci-Fi
Iron Man 3

Świat Tony’ego Starka legł w gruzach w skutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrus (...)

film Istnienie plakat Istnienie (2013) Horror, Mystery, Thriller
Haunter

Duch nastolatki, która umarła wiele lat temu próbuje przedostać się do świata żywych aby uratować osobę przed przeznaczeniem z którym sama m (...)

film Jack pogromca olbrzymów plakat Jack pogromca olbrzymów (2013) Dramat, Fantasy, Przygodowy, Romantyczny
Jack the Giant Killer, Jack the Giant Slayer

Przygodowy. Pradawny spór ożywa, kiedy młody rolnik przypadkowo otwiera bramę między światem ludzi, a przerażającym światem olbrzymów. Olbrz (...)

film Jack Strong plakat Jack Strong (2013) Biograficzny, Dramat
Jack Strong

"Jack Strong" to thriller opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata - historię pułkownika Ryszarda Kukliński (...)

film Jackass: Bezwstydny dziadek plakat Jackass: Bezwstydny dziadek (2013) Dokumentalny, Komedia
Jackass Presents: Bad Grandpa

Johnny Knoxville powraca jako 85-letni Irving Zisman. Towarzyszy mu Jackson Nicoll jako 8-letni wnuk bohatera. Całość ma łączyć fabułę z typow (...)

film Jak ojciec i syn plakat Jak ojciec i syn (2013) Dramat
Soshite chichi ni naru

Obraz "Jak ojciec i syn" to niezwykły portret współczesnej rodziny, która dowiaduje się, że zaraz po porodzie zamieniono w szpitalu dzieci i ich (...)

film Jak zdrówko? plakat Jak zdrówko? (2013) Komedia, Serial
Getting On

film Jappeloup plakat Jappeloup (2013) Dramat
Jappeloup

film Jaskółka plakat Jaskółka (2013) Dramat
Jaskółka

Wielkanoc 2000 roku. Piętnaście lat po ucieczce z domu Agnieszka Jaskółka wraz z córką Niną powraca do rodzinnego miasta, żeby pojednać się (...)

film Jestem twoja plakat Jestem twoja (2013) Dramat
I am yours, Jeg er din

27-letnia Mina (Amrita Acharia) mieszka w Oslo i samotnie wychowuje sześcioletniego syna Felixa (Prince Singh). Kobieta pochodzi z norwesko-pakistań (...)

film Jeszcze większe dzieci plakat Jeszcze większe dzieci (2013) Komedia
Grown Ups 2

Lenny (Adam Sandler) przeprowadza się do rodzinnego miasta i wkrótce odkrywa, że wśród starych i nowych dręczycieli, stukniętych kierowców aut (...)

film Jeździec bez głowy plakat Jeździec bez głowy (2013) Dramat, Fantasy, Przygodowy, Serial
Sleepy Hollow

« Poprzednia 10   |   11   |   12   |   strona 13   |   14   |   15   |   16    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 755 filmów 2013 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2013 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2013 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.