Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Elektryczne dzieci plakat Elektryczne dzieci (2012) Dramat
Electrick Children

Niezwykła opowieść o nastoletniej mormonce, która wierzy, że zaszła w ciążę na skutek słuchania muzyki rockowej. Rachel (Julia Garner), na (...)

film Elementary plakat Elementary (2012) Dramat, Kryminał, Mystery, Serial
Elementary

Elementary to amerykański serial telewizyjny, stworzony przez Roba Doherty’ego na podstawie powieści Arthura Conana Doyle’a o Sherlocku Holmesie (...)

film Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D plakat Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D (2012) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Ice Age: Continental Drift

Wszystko zaczyna się jak zwykle - Wiewiór biegnie za żołędziem, w końcu go łapie i kiedy z siłą kładzie go na ziemi, ta pęka i następuje n (...)

film Estonka w Paryżu plakat Estonka w Paryżu (2012) Dramat
Une Estonienne à Paris

Młoda, ciekawa świata Anne (Laine Mägi) opuszcza Estonię, żeby szukać szczęścia w Paryżu. Dziewczyna ma tam zajmować się Fridą (Jeanne Mor (...)

film Eternal Law plakat Eternal Law (2012) Dramat, Obyczajowy, Serial
Eternal Law

"Eternal Law" jest opowieścią o aniołach stróżach wśród nas, zesłanych z niebios, aby pomóc bezradnym. Jak zechcą to zrobić? Zakładając m (...)

film Ethel plakat Ethel (2012) Biograficzny, Dokumentalny
Ethel

Inspirujący dokument o Ethel Kennedy, żonie senatora Roberta F. Kennedy’ego (młodszego brata prezydenta), który zginął w zamachu w 1968 roku. (...)

film Evelyn plakat Evelyn (2012) Thriller
Evelyn

Nastoletnia Evelyn (Cindy Díaz) marzy o lepszym życiu – postanawia, podobnie jak wcześniej jej kuzynka Margarita (Ari Saavedra), wyjechać z rodz (...)

film Faceci od kuchni plakat Faceci od kuchni (2012) Komedia
Comme un chef

Alexandre Lagarde (Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest ni (...)

film Faceci w czerni 3 plakat Faceci w czerni 3 (2012) Akcja, Komedia, Sci-Fi
Men in Black III

W filmie "Faceci w czerni 3", agenci J (Will Smith) i K (Tommy Lee Jones) cofają się w czasie. W trakcie swojej 15-letniej współpracy z agencją J (...)

film Faceci z dzieciakami plakat Faceci z dzieciakami (2012) Komedia, Serial
Guys with kids

film Facet też kobieta plakat Facet też kobieta (2012) Komedia, Serial
Work It

film Fale jeziora plakat Fale jeziora (2012) Familijny, Komedia, Romantyczny
Lake Effects

Zdolna, robiąca błyskotliwą karierę w Los Angeles prawniczka Sara (Scottie Thompson) otrzymuje od młodszej siostry Lily (Madeline Zima) smutną w (...)

film Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa plakat Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa (2012) Dziecięce, Przygodowy, Sci-Fi
Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa

Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na (...)

film Figurantka plakat Figurantka (2012) Komedia, Serial
Veep

Akcja serialu Figurantka (Veep) toczy się w Waszyngtonie. W roli głównej występuje Julia Louis-Dreyfus. Gra senator Selinę Meyer, która otrzymuj (...)

film Finn sam w domu: świąteczny skok plakat Finn sam w domu: świąteczny skok (2012) Familijny, Komedia
Home Alone: The Holiday Heist

film Fire with Fire plakat Fire with Fire (2012) Akcja, Dramat, Kryminał
Fire with Fire

Kolejny film z Brucem Willisem. Bohaterem filmu jest strażak, który znalazł się w programie ochrony świadków. Aby ocalić miłość swojego życ (...)

film Firma plakat Firma (2012) Akcja, Dramat, Serial
The Firm

Serial The Firm będzie kolejną już adaptacją słynnej powieści Johna Grishama. Rolę głównego bohatera zagra w nim Josh Lucas, a w jedną z pos (...)

film For a Good Time, Call... plakat For a Good Time, Call... (2012) Komedia
For a Good Time, Call...

film For the Love of Money plakat For the Love of Money (2012) Akcja, Dramat, Kryminał, Thriller
For the Love of Money

film Frances Ha plakat Frances Ha (2012) Komedia
Frances Ha

Noah Baumbach z lekkością twórców francuskiej Nowej Fali wprowadza nas w świat nowojorskich artystów, którzy poszukują swojej drogi. Frances H (...)

« Poprzednia 6   |   7   |   8   |   strona 9   |   10   |   11   |   12    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.