Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Diaz plakat Diaz (2012) Dramat
Diaz

Jest lipiec 2001 roku. W Genui odbywa się szczyt państw G8. Do Włoch zjeżdżają się nie tylko najważniejsi politycy świata, ale także tłumy (...)

film Disconnect plakat Disconnect (2012) Dramat, Thriller
Disconnect

film DisOrientation plakat DisOrientation (2012) Komedia
DisOrientation

film Django plakat Django (2012) Dramat, Western
Django Unchained

Południe Stanów Zjednoczonych, dwa lata przed wojną secesyjną. W tym miejscu i czasie krzyżują się drogi dwóch głównych bohaterów filmu: ni (...)

film Dla Ellen plakat Dla Ellen (2012) Dramat
For Ellen

Joby ubiera się z nonszalancją, prowadzi się ekscentrycznie, noc bywa dla niego dniem, dzień - okazją do odespania nocy. Żyjąc trybem muzyka ro (...)

film Dobra partia plakat Dobra partia (2012) Komedia romantyczna
Save the Date

Urocza komedia o perypetiach dwóch sióstr, które mają kompletnie inne spojrzenie na miłość. Nominacja do głównej nagrody na festiwalu kina ni (...)

film Dom na końcu ulicy plakat Dom na końcu ulicy (2012) Horror, Thriller
House at the End of the Street

film Dom na kółkach plakat Dom na kółkach (2012) Dramat, Komedia
Mobile Home

film Dom na weekend plakat Dom na weekend (2012) Dramat
Was bleibt

Marko jest tuż po trzydziestce i właśnie opublikował swoją pierwszą książkę. Od czasów studenckich mieszka w Berlinie, z dala od rodziców, (...)

film Dom w Bretanii plakat Dom w Bretanii (2012) Dramat
Cornouaille

Wciągające, pełne emocji kino psychologiczne, którego reżyserką i współscenarzystką jest trzykrotnie nominowana do nagrody Cezara Anne Le Ny (...)

film Dom w głębi lasu plakat Dom w głębi lasu (2012) Thriller
Cabin in the Woods, Domek w lesie 3D

Grupa przyjaciół wybiera się na imprezowy weekend do domku w lesie. Kiedy odczytują niepokojący fragment odnalezionego tam pamiętnika, rozpoczyn (...)

film Dopóki piłka w grze plakat Dopóki piłka w grze (2012) Dramat, Sportowy
Trouble with the Curve

Gus Lobel (Clint Eastwood) przez dziesiątki lat był jednym z najlepszych w kraju łowców baseballowych talentów. Niestety, stary i schorowany mę (...)

film Dorwać gringo plakat Dorwać gringo (2012) Akcja, Dramat
How I Spent My Summer Vacation, Get the Gringo

Niełatwo jest być kryminalistą.Niełatwo zachować zimną krew, gdy jedzie się z gazem dociśniętym do dechy, w samochodzie pełnym pieniędzy i (...)

film Dracula 3D plakat Dracula 3D (2012) Horror, Romantyczny, Thriller
Dracula 3D

film Dredd 3D plakat Dredd 3D (2012) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Dredd 3D

Ameryka przyszłości. Radioaktywne pustkowie, na którym życie stało się luksusem. Ludzie przenieśli się do rządzących się własnymi prawami, (...)

film Droga bez powrotu 5 plakat Droga bez powrotu 5 (2012) Horror
Wrong Turn 5

film Droga Halimy plakat Droga Halimy (2012) Dramat
Halimin put, Halima's path

Halima (Alma Prica) jest bośniacką muzułmanką, która przeżyła koszmar wojny na Bałkanach. W czasie bratobójczych walk zginęli najbliżsi jej (...)

film Droga na północ plakat Droga na północ (2012) Dramat
Tie Pohjoiseen

Poukładane życie czterdziestoletniego pianisty Timo (Samuli Edelmann) rozsypuje się jak domek z kart, gdy opuszcza go żona, a on zastaje pod drzwi (...)

film Druga żona plakat Druga żona (2012) Dramat
Sinapupunan, Thy Womb

film Drugie oblicze plakat Drugie oblicze (2012) Dramat, Kryminał
The Place Beyond the Pines

Tajemniczy motocyklista Luke (Ryan Gosling) zostawia za sobą przeszłość igrającego ze śmiercią cyrkowego showmana i wraca do Schenectady w stan (...)

« Poprzednia 4   |   5   |   6   |   strona 7   |   8   |   9   |   10    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.