Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Casque plakat Casque (2012) Komedia, Krótkometrażowy
Casque

film Celeste i Jesse - Na zawsze razem plakat Celeste i Jesse - Na zawsze razem (2012) Dramat, Komedia, Romantyczny
Celeste and Jesse Forever

Celeste (Rashida Jones) i Jesse (Andy Samberg) są małżeństwem, które poznało się jeszcze w czasach liceum. Po latach wspólnego życia odkrywaj (...)

film Cena wody plakat Cena wody (2012) Dramat
The Cutoff Man, Menatek Ha-maim

film Cesarz plakat Cesarz (2012) Dramat, Wojenny
Emperor

Koniec II wojny światowej. Generał Fellers udaje się do Japonii, gdzie na polecenie przełożonego ma sporządzić raport dotyczący roli cesarza H (...)

film Cezar musi umrzeć plakat Cezar musi umrzeć (2012) Dramat
Cesare deve morire

Grupa więźniów odsiadujących w rzymskim zakładzie karnym o zaostrzonym rygorze wyroki za najcięższe przestępstwa bierze udział w przygotowani (...)

film Charlie plakat Charlie (2012) Melodramat
The Perks of Being a Wallflower

film Chirurgiczna precyzja plakat Chirurgiczna precyzja (2012) Horror, Psychologiczny
Excision

Siedemnastoletnia Pauline (AnnaLynne McCord) jest zamknięta w sobie i nie ma przyjaciół. Rówieśnicy śmieją się z jej wyglądu, nauczyciele nie (...)

film Chłopiec z czerwonym wózkiem plakat Chłopiec z czerwonym wózkiem (2012) Dramat
Little Red Wagon

Gdy wybrzeże Stanów Zjednoczonych pustoszy huragan Charley, ośmioletni Zach (Chandler Canterbury) rusza na pomoc dzieciom, które w wyniku katakliz (...)

film Cirque du Soleil: Dalekie światy plakat Cirque du Soleil: Dalekie światy (2012) Fantasy
Cirque du Soleil: Worlds Away

Mia (Erica Linz) jest zafascynowana akrobatą (Igor Zaripov) ze słynnego Cirque du Soleil. Wraz z nim zostaje przeniesiona do fantastycznego świata. (...)

film Co dzień zawdzięcza nocy plakat Co dzień zawdzięcza nocy (2012) Romantyczny
What the day owes the night, Ce que le jour doit à la nuit

Algieria, lata trzydzieste dwudziestego wieku. Dziewięcioletni Younes zostaje oddany pod opiekę swojego wujka (Mohamed Fellag), farmaceuty z Oranu, (...)

film Code Blue plakat Code Blue (2012) Dramat
Code Blue

Marian jest pielęgniarką, praca w szpitalu niemal zupełnie ją pochłania. Opiekuje się umierającymi, asystuje przy śmierci, czasami ją przyspi (...)

film Columbus Circle plakat Columbus Circle (2012) Thriller
Columbus Circle

film Comic-Con Epizod IV: Fani kontratakują plakat Comic-Con Epizod IV: Fani kontratakują (2012) Dokumentalny
Comic-Cn Episode Four: A Fan's Hope

To, co zaczęło się w 1970 roku jako skromny konwent fanów komiksu, na który przyjechało 500 osób, stało się wydarzeniem roku, przyciągający (...)

film Common Law plakat Common Law (2012) Dramat, Komedia, Serial
Common Law

Common Law" to serial z elementami humoru, przedstawiający pracę dwóch cenionych gliniarzy, których największym problemem są złe relacje z part (...)

film Continuum plakat Continuum (2012) Sci-Fi, Serial, Thriller
Continuum

Kiedy grupa fanatycznych terrorystów ucieka przed zaplanowaną egzekucją w 2077 roku, cofając się w czasie do 2012 roku, podąża za nimi twarda p (...)

film Cosmopolis plakat Cosmopolis (2012) Dramat, Thriller
Cosmopolis

Świat niedalekiej przyszłości. Z pozoru wszystko wygląda podobnie, ale... Życie jest szybsze i bardziej szalone. Fortuny są większe, ale bardzi (...)

film Counter Culture plakat Counter Culture (2012) Komedia
Counter Culture

film Cristiada plakat Cristiada (2012) Dramat, Historyczny
For Greater Glory: The True Story of Cristiada

„Cristiada” opowiada historię grupy kobiet i mężczyzn (w większości postaci autentyczne), z których każdy decyduje się na podjęcie najwi (...)

film Czarnobyl. Reaktor strachu plakat Czarnobyl. Reaktor strachu (2012) Horror
Chernobyl Diaries

Sześcioro młodych ludzi szukających ekstremalnych wrażeń wynajmuje przewodnika, który mimo surowych zakazów, zabiera ich do owianego tajemnicą (...)

film Czarny las plakat Czarny las (2012) Fantasy, Horror, Sci-Fi
Black Forest

Szwarcwald na południu Niemiec, okolice nocy letniego przesilenia. Sześcioro żądnych wrażeń turystów – małżeństwo z małym dzieckiem, mło (...)

« Poprzednia 2   |   3   |   4   |   strona 5   |   6   |   7   |   8    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.