Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Z pamiętnika położnej plakat Z pamiętnika położnej (2012) Dramat, Serial
Call the Midwife

film Z zaskoczenia plakat Z zaskoczenia (2012) Familijny, Komedia
Thunderstruck

Brian (Taylor Gray) to niepozorny szesnastolatek, który pasjonuje się koszykówką. Mimo że chłopak nie ma drygu do sportu, marzy, żeby grać tak (...)

film Z zimną krwią plakat Z zimną krwią (2012) Akcja, Horror
Skeleton Lake

Historia podstarzałego weterana wojennego, który niegdyś walczył w Wietnamie. Mężczyzna nie mogąc znieść wybryków kilku kryminalistów, post (...)

film Za wzgórzami plakat Za wzgórzami (2012) Dramat
Dupa dealuri

Film opowiada historię dwóch młodych dziewczyn Aliny i Voichity, które wychowały się razem w sierocińcu, a teraz spotykają się po kilku latac (...)

film Zabić bobra plakat Zabić bobra (2012) Akcja, Dramat, Thriller
To kill a beaver

Eryk (Eryk Lubos), żołnierz jednostek specjalnych walczących w Iraku i Afganistanie, wraca do kraju i zaszywa się w starym rodzinnym domu. Musi zr (...)

film Zabić, jak to łatwo powiedzieć plakat Zabić, jak to łatwo powiedzieć (2012) Kryminał, Thriller
Killing Them Softly

"Zabić, jak to łatwo powiedzieć" to historia trzech facetów, tak głupich, że wydaje im się, że są w stanie ograć w pokera nowoorleańską ma (...)

film Zabójcza podróż poślubna plakat Zabójcza podróż poślubna (2012) Dramat, Kryminał
Fatal Honeymoon

Gabe i Tina, świeżo upieczone małżeństwo, udają się w podróż poślubną do Australii. Podczas jednej z podwodnych wypraw kobieta ginie. Spraw (...)

film Zabójcze tornado plakat Zabójcze tornado (2012) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Alien Tornado

film Żądza bankiera plakat Żądza bankiera (2012) Dramat, Thriller
Le Capital, Bankier

Marc Tourneuil (Gad Elmaleh) zostaje właśnie mianowany dyrektorem wielkiego europejskiego banku inwestycyjnego Phenix. Na początek żąda dla siebi (...)

film Żądze i pieniądze plakat Żądze i pieniądze (2012) Dramat, Komedia
Lay the Favorite

Beth (Rebecca Hall) rzuca karierę striptizerki na Florydzie i rusza na podbój Las Vegas, podejmując pracę w kasynie. Jej niezwykły talent do licz (...)

film Zagadki Kryminalne Panny Fisher plakat Zagadki Kryminalne Panny Fisher (2012) Dramat, Kryminał, Serial
Miss Fisher's Murder Mysteries

film Zaginiona plakat Zaginiona (2012) Thriller
Gone

Gdy siostra Jill ginie bez śladu, zrozpaczona dziewczyna jest przekonana, że porwał ją psychopata, którego ofiarą sama padła rok wcześniej. Po (...)

film Zagrywka Czarnego plakat Zagrywka Czarnego (2012) Dramat, Kryminał
Black's game, Svartur á leik

Reykjavik, koniec lat dziewięćdziesiątych. Stebbi (Thor Kristjansson), młody człowiek aresztowany za pijackie burdy, przypadkowo trafia do środo (...)

film Zagubieni na Syberii plakat Zagubieni na Syberii (2012) Komedia
Ausgerechnet Sibirien, Lost in Siberia

Matthias Bleuel, nieśmiały specjalista ds. logistyki z niemieckiej firmy wysyłkowej zostaje oddelegowany do syberyjskiego miasta Kemerowo, gdzie w (...)

film Zakochana bez pamięci plakat Zakochana bez pamięci (2012) Dramat, Komedia
La vie d'une autre

Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest, ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprez (...)

film Zakochani w Rzymie plakat Zakochani w Rzymie (2012) Komedia
To Rome With Love

"Zakochani w Rzymie" to komedia, która przedstawia, jak w kalejdoskopie, historie kilku osób, rozgrywające się w jednym z najbardziej urokliwych m (...)

film Zamach plakat Zamach (2012) Dramat
Attack, The

film Zambezia plakat Zambezia (2012) Animowany, Familijny, Przygodowy
Zambezia

W sercu Afryki, gdzieś między Rio i Madakaskarem, leży imponująca ptasia metropolia - Zambezia. Młody sokół Kai, skuszony obietnicą sławy, op (...)

film Zamknięte drzwi plakat Zamknięte drzwi (2012) Dramat
The Door

film Zanim noc nas nie rozdzieli plakat Zanim noc nas nie rozdzieli (2012) Komedia
Poka noch ne razluchit

Komedia oparta na autentycznych rozmowach - zarówno zabawnych, jak i smutnych - podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższy (...)

« Poprzednia 37   |   38   |   39   |   40   |   strona 41   |   42   |   43    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.