Filmy 2012 rok

gatunek: rok:
film Wszystkie kobiety Mateusza plakat Wszystkie kobiety Mateusza (2012) Komedia, Obyczajowy
Wszystkie kobiety Mateusza

Mateusz był artystą, hulaką, a przede wszystkim wielbicielem kobiet. Chociaż jego życie dobiegło końca, nie zmienił przyzwyczajeń. Po śmierc (...)

film Wszystko, tylko nie gwiazdka plakat Wszystko, tylko nie gwiazdka (2012) Komedia romantyczna
Anything But Christmas

Grace (Elaine Hendrix) jest mamą samotnie wychowującą dziewięcioletniego Zachary’ego (Sean Michael Kyer). Po latach udaje jej się w końcu znal (...)

film Wyborcze jaja plakat Wyborcze jaja (2012) Komedia
Campaign, The

Cam Brady (Will Ferrell) to doświadczony polityk, od wielu lat zasiadający w amerykańskim kongresie. Tuż przed końcem kadencji popełnia fatalny (...)

film Wybraniec plakat Wybraniec (2012) Dramat, Obyczajowy
Wybraniec

film Wyjść na prostą plakat Wyjść na prostą (2012) Dramat, Komedia
Smashed

Kate (Mary Elizabeth Winstead) i Charlie (Aaron Paul) są młodym małżeństwem, które łączy miłość do dobrej zabawy. Niestety, para coraz czę (...)

film Wykształcenie ogólne plakat Wykształcenie ogólne (2012) Komedia
General Education

Levi Collins jest młodym, utalentowanym tenisistą, który dzięki stypendium sportowemu ma zacząć studia na lokalnym uniwersytecie. Niestety musi (...)

film Wymarzona pogoda na ślub plakat Wymarzona pogoda na ślub (2012) Dramat, Komedia
Cheerful Weather for the Wedding

Anglia, rok 1932. Dolly Thatcham (Felicity Jones) jest pełną uroku młodziutką arystokratką, która ma wyjść za mąż. Na jej ślub zjeżdżają (...)

film Wymazany plakat Wymazany (2012) Akcja, Thriller
The Expatriate, Erased

Głównym bohaterem opowieści jest były agent CIA (Aaron Eckhart), który przenosi się do Belgii, aby spędzić trochę czasu z 15-letnią córką (...)

film Wypełnić pustkę plakat Wypełnić pustkę (2012) Dramat
Fill the Void, Lemale et ha'halal

Chasydzi fascynują trudną do zrozumienia umiejętnością pogodzenia ortodoksyjnej tradycji z wymogami życia w nowoczesnym społeczeństwie izraels (...)

film Wyprawa do Xingu plakat Wyprawa do Xingu (2012) Dramat, Przygodowy
Xingu

Brazylia, rok 1943. Trzej żądni wrażeń i przygód bracia Villas-Bôas postanawiają porzucić wygodne życie w São Paulo i wyruszyć w nieznane. (...)

film Wyręczony zaręczony plakat Wyręczony zaręczony (2012) Komedia
Wyręczony zaręczony

film Wyrwani ze snu plakat Wyrwani ze snu (2012) Thriller
Sleeper’s Wake

Czterdziestoparoletni John Wraith (Lionel Newton) budzi się w szpitalu i dowiaduje, że spowodował wypadek samochodowy, w którym zginęły jego żo (...)

film Wysoka fala plakat Wysoka fala (2012) Dramat, Sportowy
Chasing Mavericks

Oparta na autentycznych wydarzeniach opowieść o młodości słynnego surfera Jaya Moriarity'ego. W wieku 15 lat Jay odkrywa, że mityczna dla surfer (...)

film Wyszłam za mąż, zaraz wracam plakat Wyszłam za mąż, zaraz wracam (2012) Komedia romantyczna
Un Plan parfait

Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się w n (...)

film Włamanie z imprezą plakat Włamanie z imprezą (2012) Dramat
Dollhouse

Piątka nastolatków włóczy się wieczorem po Dublinie w poszukiwaniu mocnych wrażeń. Młodzi ludzie wpadają na pomysł, aby włamać się do p (...)

film Yoko plakat Yoko (2012) Familijny, Przygodowy
Yoko

Jedenastoletnia Pia (Jamie Bick) cierpi po stracie ojca. Jest smutna i zagubiona. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się Yoko, tajemniczy mały yeti. (...)

film Yuma plakat Yuma (2012) Dramat, Sensacyjny
Yuma

Trzy lata po upadku komuny Zyga ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pisemkach. Z pomocą kumpli zostaje królem (...)

film Z daleka widok jest piękny plakat Z daleka widok jest piękny (2012) Dramat
Z daleka widok jest piękny

W rozpadającej się podkarpackiej wiosce ludzie żyją głównie ze zbieractwa różnego rodzaju zużytych przedmiotów, odpadów, śmieci. Główny (...)

film Z krwi i kości plakat Z krwi i kości (2012) Melodramat
Rouille et d'os, Rust and Bone

Ali (Matthias Schoenaerts) zostaje sam z pięcioletnim synem. Bezdomny, bez grosza przy duszy i pozbawiony przyjaciół, Ali znajduje schronienie u sw (...)

film Z miłości do... plakat Z miłości do... (2012) Dramat, Komedia, Muzyczny, Romantyczny
Song for Marion, Zakochany zrzęda

« Poprzednia 37   |   38   |   39   |   strona 40   |   41   |   42   |   43    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 841 filmów 2012 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2012 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2012 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.